HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   3 3 0 0 6 9 18
2   Irina Platonova    H   3 3 0 0 6 8 16
3   Nikolai Nikanorov  2082   H   3 2 1 0 5 12 19
4   Daaf Kasse  2134   H   3 2 1 0 5 11 17
5   Anton Permyakov  1989   H   3 2 1 0 5 10 15
6   Piet Rozenboom  2004   H   3 2 1 0 5 9 13
  Alexander Safonov  2012   H   3 2 1 0 5 9 13
8   Anton Schotanus MF 2183   H   3 2 1 0 5 8 13
9   Edwin de Jager  2081   H   3 2 1 0 5 7 9
10   Jaap de Jonge  2027   H   3 1 2 0 4 12 16
  Henk Kleinrensink  2048   H   3 1 2 0 4 12 16
12   Maria Byrdunnyroba    H   3 2 0 1 4 12 12
13   Ko Louwerse    H   3 2 0 1 4 10 10
14   Svetlana Argunova    H   3 1 2 0 4 9 12
  Dmitry Mironov    H   3 1 2 0 4 9 12
16   Matrena Nogovitsyna    H   3 1 2 0 4 9 10
  Nikolai Kychkin  2083   H   3 1 2 0 4 9 10
18   Frans van de Velde  2057   H   3 2 0 1 4 9 8
19   Peter Frans Koops  2030   H   3 2 0 1 4 9 6
20   Johan Tilroe    H   3 2 0 1 4 8 8
21   René Dusebout  1931   H   3 2 0 1 4 8 6
22   Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   3 2 0 1 4 7 6
  Ed Holstvoogd  2110   H   3 2 0 1 4 7 6
24   Ingrid de Kok  1986   H   3 1 2 0 4 6 8
25   Rik Verboon  2023   H   3 0 3 0 3 11 11
26   Natalia Shestakova    H   3 1 1 1 3 11 9
  Sayyyna Popova    H   3 1 1 1 3 11 9
28   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   3 1 1 1 3 11 7
29   Cees van Eenennaam    H   3 1 1 1 3 10 7
  Gertjan Kolsté  2085   H   3 1 1 1 3 10 7
31   Ayal Gerasimov    H   3 1 1 1 3 10 5
32   Martijn de Leeuw  1937   H   3 0 3 0 3 9 9
33   Frank Eektimmerman    H   3 0 3 0 3 8 8
  Ad van Tilborg  2069   H   3 0 3 0 3 8 8
  Frans Blaas  1905   H   3 0 3 0 3 8 8
  Kees de Jonge  1910   H   3 0 3 0 3 8 8
37   Jan Fokkink  1917   H   3 1 1 1 3 8 5
  Roland de Rijke    H   3 1 1 1 3 8 5
39   Aisen Andreev  1928   H   3 0 3 0 3 7 7
40   Angelina Popova    H   3 1 1 1 3 7 6
41   Hans van Akkeren    H   3 1 1 1 3 7 5
42   Ayyyna Sobakina    H   3 1 1 1 3 7 3
43   Kees Osté  1891   H   3 0 2 1 2 11 7
  Derk Kleinrensink  2031   H   3 0 2 1 2 11 7
  Jan T. Terpstra  1891   H   3 0 2 1 2 11 7
  Matthijs Broek  1815   H   3 0 2 1 2 11 7
47   Tom Meurs    H   3 1 0 2 2 11 2
48   Leonie de Graag  1977   H   3 0 2 1 2 10 5
  Gerrit Klompenhouwer  1900   H   3 0 2 1 2 10 5
50   Valeriya Karmanova    H   3 1 0 2 2 10 4
  Wim Bennink  1882   H   3 1 0 2 2 10 4
52   Ayanika Kychkina    H   3 1 0 2 2 10 2
53   Cees Kentie  1855   H   3 0 2 1 2 8 5
54   Jan de Jonge    H   3 1 0 2 2 7 0
55   Frans Teijn  1932   H   3 0 2 1 2 6 3
56   Nurguyana Azarova    H   3 1 0 2 2 6 0
  Ronald Wisse  1841   H   3 1 0 2 2 6 0
58   Anne Wouda  1900   H   3 0 1 2 1 10 2
59   Liliya Ivanova    H   3 0 1 2 1 10 1
60   Hans de Vast  1899   H   3 0 1 2 1 9 1
  Ratan Ganeshie  1915   H   3 0 1 2 1 9 1
62   Niels Verboon    H   3 0 1 2 1 7 1
  Janny van de Weteringh-Mudde    H   3 0 1 2 1 7 1
  Jan van Oosterhout  1931   H   3 0 1 2 1 7 1
65   Piet Jonkers  1838   H   3 0 0 3 0 10 0
66   Vlada Kuzmina    H   3 0 0 3 0 9 0
Andrej KalmakovIrina PlatonovaNikolai Nikanorov
Daaf KasseAnton PermyakovPiet Rozenboom
Alexander SafonovAnton SchotanusEdwin de Jager
Jaap de JongeHenk KleinrensinkMaria Byrdunnyroba
Svetlana ArgunovaDmitry Mironov
Matrena NogovitsynaNikolai KychkinFrans van de Velde
Peter
 Ronde 3 
 di 12-08-2008  Anne Wouda (1900) - Roland de Rijke  0-2Partij
 René Dusebout (1931) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Valeriya Karmanova  - Ingrid de Kok (1986) 0-2Partij
 Ayal Gerasimov  - Frans Blaas (1905) 1-1Partij
 Martijn de Leeuw (1937) - Ad van Tilborg (2069) 1-1Partij
 Ed Holstvoogd (2110) - Jan T. Terpstra (1891) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2183) - Natalia Shestakova  2-0Partij
 Nikolai Kychkin (2083) - Henk Kleinrensink (2048) 1-1Partij
 Anton Permyakov (1989) - Alexander Safonov (2012) 1-1Partij
 Derk-Jan Riesthuis (1957) - Andrej Kalmakov (2325) 0-2Partij
 Jan van Oosterhout (1931) - Hans de Vast (1899) 1-1
 Janny van de Weteringh-Mudde  - Ratan Ganeshie (1915) 1-1
 Jan de Jonge  - Vlada Kuzmina  2-0
 Nurguyana Azarova  - Piet Jonkers (1838) 2-0
 Cees Kentie (1855) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 1-1
 Jan Fokkink (1917) - Liliya Ivanova  2-0
 Frans Teijn (1932) - Leonie de Graag (1977) 1-1
 Hans van Akkeren  - Niels Verboon  2-0
 Tom Meurs  - Peter Frans Koops (2030) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Aisen Andreev (1928) 1-1
 Derk Kleinrensink (2031) - Frans van de Velde (2057) 0-2
 Kees de Jonge (1910) - Sayyyna Popova  1-1
 Frank Eektimmerman  - Cees van Eenennaam  1-1
 Kees Osté (1891) - Jan van de Weteringh Azn. (2113) 0-2
 Ayyyna Sobakina  - Rik Verboon (2023) 1-1
 Ko Louwerse  - Ronald Wisse (1841) 2-0
 Wim Bennink (1882) - Angelina Popova  0-2
 Svetlana Argunova  - Dmitry Mironov  1-1
 Jaap de Jonge (2027) - Matrena Nogovitsyna  1-1
 Maria Byrdunnyroba  - Irina Platonova  0-2
 Nikolai Nikanorov (2082) - Piet Rozenboom (2004) 1-1
 Edwin de Jager (2081) - Daaf Kasse (2134) 1-1
 Matthijs Broek (1815) - Wim Koppejan (1900) 0-2