HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   4 4 0 0 8 18 36
2   Nikolai Nikanorov  2082   H   4 3 1 0 7 19 33
3   Alexander Safonov  2012   H   4 3 1 0 7 18 30
4   Anton Permyakov  1989   H   4 2 2 0 6 21 29
5   Henk Kleinrensink  2048   H   4 2 2 0 6 20 30
6   Irina Platonova    H   4 3 0 1 6 20 24
7   Anton Schotanus MF 2183   H   4 2 2 0 6 19 28
8   Maria Byrdunnyroba    H   4 3 0 1 6 19 26
9   Daaf Kasse  2134   H   4 2 2 0 6 18 24
10   Dmitry Mironov    H   4 2 2 0 6 15 22
11   Edwin de Jager  2081   H   4 2 2 0 6 15 18
12   Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   4 3 0 1 6 14 16
13   Piet Rozenboom  2004   H   4 2 1 1 5 20 19
14   Nikolai Kychkin  2083   H   4 1 3 0 5 18 21
15   Frans van de Velde  2057   H   4 2 1 1 5 18 17
16   Svetlana Argunova    H   4 1 3 0 5 17 21
17   Ko Louwerse    H   4 2 1 1 5 17 19
18   Natalia Shestakova    H   4 2 1 1 5 17 18
19   Johan Tilroe    H   4 2 1 1 5 17 17
20   Matrena Nogovitsyna    H   4 1 3 0 5 16 17
21   Gertjan Kolsté  2085   H   4 2 1 1 5 16 14
22   Ayal Gerasimov    H   4 2 1 1 5 14 12
23   Ad van Tilborg  2069   H   4 1 3 0 5 13 16
24   Jaap de Jonge  2027   H   4 1 2 1 4 20 18
25   Ingrid de Kok  1986   H   4 1 2 1 4 19 16
26   Peter Frans Koops  2030   H   4 2 0 2 4 19 10
27   Cees van Eenennaam    H   4 1 2 1 4 18 15
28   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   4 1 2 1 4 18 12
29   Rik Verboon  2023   H   4 0 4 0 4 17 17
  Aisen Andreev  1928   H   4 0 4 0 4 17 17
  Martijn de Leeuw  1937   H   4 0 4 0 4 17 17
32   Roland de Rijke    H   4 1 2 1 4 17 15
33   René Dusebout  1931   H   4 2 0 2 4 17 10
34   Sayyyna Popova    H   4 1 2 1 4 16 13
35   Frans Blaas  1905   H   4 0 4 0 4 15 15
36   Derk Kleinrensink  2031   H   4 1 2 1 4 15 12
37   Leonie de Graag  1977   H   4 1 2 1 4 15 11
38   Ed Holstvoogd  2110   H   4 2 0 2 4 15 10
39   Tom Meurs    H   4 2 0 2 4 15 6
40   Ayyyna Karpova-Sobakina    H   4 1 2 1 4 14 10
  Hans van Akkeren    H   4 1 2 1 4 14 10
  Matthijs Broek  1815   H   4 1 2 1 4 14 10
43   Valeriya Karmanova    H   4 2 0 2 4 14 8
44   Frans Teijn  1932   H   4 1 2 1 4 13 11
45   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   4 1 2 1 4 13 9
46   Kees Osté  1891   H   4 0 3 1 3 19 13
47   Kees de Jonge  1910   H   4 0 3 1 3 17 12
48   Jan Fokkink  1917   H   4 1 1 2 3 16 6
  Anne Wouda  1900   H   4 1 1 2 3 16 6
50   Frank Eektimmerman    H   4 0 3 1 3 15 10
51   Angelina Popova    H   4 1 1 2 3 15 8
52   Hans de Vast  1899   H   4 1 1 2 3 13 5
53   Ronald Wisse  1841   H   4 1 1 2 3 11 5
54   Jan van Oosterhout  1931   H   4 1 1 2 3 10 5
55   Jan T. Terpstra  1891   H   4 0 2 2 2 18 10
56   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    H   4 1 0 3 2 17 6
57   Wim Bennink  1882   H   4 1 0 3 2 16 6
58   Cees Kentie  1855   H   4 0 2 2 2 15 7
59   Jan de Jonge    H   4 1 0 3 2 15 2
60   Nurguyana Azarova    H   4 1 0 3 2 14 2
61   Ratan Ganeshie  1915   H   4 0 1 3 1 15 1
62   Niels Verboon    H   4 0 1 3 1 13 1
  Janny van de Weteringh-Mudde    H   4 0 1 3 1 13 1
  Liliya Ivanova    H   4 0 1 3 1 13 1
65   Piet Jonkers  1838   H   4 0 1 3 1 12 1
  Vlada Kuzmina    H   4 0 1 3 1 12 1
 Ronde 4 
 wo 13-08-2008  Ingrid de Kok (1986) - Nikolai Nikanorov (2082) 0-2Partij
 Daaf Kasse (2134) - Anton Schotanus (2183) 1-1Partij
 Piet Rozenboom (2004) - Alexander Safonov (2012) 0-2Partij
 Jan van de Weteringh Azn. (2113) - Jaap de Jonge (2027) 2-0Partij
 Henk Kleinrensink (2048) - Ed Holstvoogd (2110) 2-0Partij
 Dmitry Mironov  - Peter Frans Koops (2030) 2-0Partij
 Rik Verboon (2023) - Hans van Akkeren  1-1Partij
 Roland de Rijke  - Cees van Eenennaam  1-1Partij
 Frank Eektimmerman  - Ayal Gerasimov  0-2Partij
 Frans Blaas (1905) - Martijn de Leeuw (1937) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Irina Platonova  2-0
 Anton Permyakov (1989) - Edwin de Jager (2081) 1-1
 Maria Byrdunnyroba  - René Dusebout (1931) 2-0
 Frans van de Velde (2057) - Svetlana Argunova  1-1
 Matrena Nogovitsyna  - Nikolai Kychkin (2083) 1-1
 Sayyyna Popova  - Ayyyna Karpova-Sobakina  1-1
 Natalia Shestakova  - Angelina Popova  2-0
 Aisen Andreev (1928) - Derk-Jan Riesthuis (1957) 1-1
 Gertjan Kolsté (2085) - Jan Fokkink (1917) 2-0
 Ad van Tilborg (2069) - Kees de Jonge (1910) 2-0
 Janny van de Weteringh-Mudde  - Matthijs Broek (1815) 0-2
 Derk Kleinrensink (2031) - Nurguyana Azarova  2-0
 Ronald Wisse (1841) - Kees Osté (1891) 1-1
 Jan T. Terpstra (1891) - Frans Teijn (1932) 0-2
 Tom Meurs  - Jan de Jonge  2-0
 Leonie de Graag (1977) - Cees Kentie (1855) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Gerrit Klompenhouwer (1900) 0-2
 Wim Bennink (1882) - Valeriya Karmanova  0-2
 Niels Verboon  - Anne Wouda (1900) 0-2
 Liliya Ivanova  - Jan van Oosterhout (1931) 0-2
 Ratan Ganeshie (1915) - Hans de Vast (1899) 0-2
 Vlada Kuzmina  - Piet Jonkers (1838) 1-1
 Wim Koppejan (1900) - Ko Louwerse  1-1