HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   6 5 1 0 11 46 83
2   Irina Platonova    H   6 5 0 1 10 45 68
3   Nikolai Nikanorov  2082   H   6 3 3 0 9 48 69
4   Anton Permyakov  1989   H   6 3 3 0 9 43 63
5   Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   6 4 1 1 9 39 53
6   Matrena Nogovitsyna    H   6 3 3 0 9 37 52
7   Henk Kleinrensink  2048   H   6 2 4 0 8 47 63
8   Anton Schotanus MF 2183   H   6 3 2 1 8 45 55
9   Alexander Safonov  2012   H   6 3 2 1 8 43 47
10   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   6 3 2 1 8 41 47
11   Edwin de Jager  2081   H   6 2 4 0 8 40 47
12   Daaf Kasse  2134   H   6 3 2 1 8 40 44
13   Ingrid de Kok  1986   H   6 3 2 1 8 38 46
14   Maria Byrdunnyroba    H   6 3 1 2 7 44 45
15   Nikolai Kychkin  2083   H   6 1 5 0 7 43 48
16   Dmitry Mironov    H   6 2 3 1 7 42 45
17   Jaap de Jonge  2027   H   6 2 3 1 7 42 43
18   Ayal Gerasimov    H   6 3 1 2 7 40 36
19   Rik Verboon  2023   H   6 1 5 0 7 39 44
20   Natalia Shestakova    H   6 2 3 1 7 39 43
21   Sayyyna Popova    H   6 2 3 1 7 39 41
22   Derk Kleinrensink  2031   H   6 2 3 1 7 38 41
23   Piet Rozenboom  2004   H   6 2 3 1 7 38 38
24   Frans van de Velde  2057   H   6 3 1 2 7 38 37
25   Svetlana Argunova    H   6 2 3 1 7 37 38
26   Ed Holstvoogd  2110   H   6 3 1 2 7 37 37
27   Peter Frans Koops  2030   H   6 3 1 2 7 37 31
28   Ad van Tilborg  2069   H   6 1 5 0 7 35 41
29   Hans van Akkeren    H   6 2 3 1 7 35 34
30   Valeriya Karmanova    H   6 3 1 2 7 35 33
31   Frank Eektimmerman    H   6 2 3 1 7 31 32
32   Martijn de Leeuw  1937   H   6 1 4 1 6 38 35
33   Aisen Andreev  1928   H   6 1 4 1 6 38 34
34   Gertjan Kolsté  2085   H   6 2 2 2 6 37 30
35   Johan Tilroe    H   6 2 2 2 6 36 30
36   Leonie de Graag  1977   H   6 2 2 2 6 35 28
37   Frans Blaas  1905   H   6 1 4 1 6 34 31
38   Kees de Jonge  1910   H   6 1 4 1 6 34 30
39   Ayyyna Karpova-Sobakina    H   6 2 2 2 6 34 28
40   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   6 1 4 1 6 34 27
41   René Dusebout  1931   H   6 3 0 3 6 31 18
42   Ko Louwerse    H   6 2 1 3 5 39 26
43   Kees Osté  1891   H   6 1 3 2 5 38 27
44   Matthijs Broek  1815   H   6 1 3 2 5 35 25
45   Cees van Eenennaam    H   6 1 3 2 5 35 24
  Jan Fokkink  1917   H   6 2 1 3 5 35 24
47   Cees Kentie  1855   H   6 1 3 2 5 34 23
48   Angelina Popova    H   6 2 1 3 5 32 20
49   Hans de Vast  1899   H   6 2 1 3 5 28 15
50   Tom Meurs    H   6 2 0 4 4 37 14
51   Roland de Rijke    H   6 1 2 3 4 34 18
52   Wim Bennink  1882   H   6 1 2 3 4 33 17
53   Jan T. Terpstra  1891   H   6 0 4 2 4 32 21
54   Frans Teijn  1932   H   6 1 2 3 4 32 17
55   Nurguyana Azarova    H   6 1 2 3 4 31 14
56   Ronald Wisse  1841   H   6 1 2 3 4 30 17
57   Jan de Jonge    H   6 2 0 4 4 28 10
58   Liliya Ivanova    H   6 1 2 3 4 24 8
59   Ratan Ganeshie  1915   H   6 1 1 4 3 34 9
60   Jan van Oosterhout  1931   H   6 1 1 4 3 29 13
61   Anne Wouda  1900   H   6 1 1 4 3 29 6
62   Janny van de Weteringh-Mudde    H   6 0 3 3 3 27 11
63   Piet Jonkers  1838   H   6 1 1 4 3 27 5
64   Vlada Kuzmina    H   6 1 1 4 3 23 5
65   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    H   6 1 0 5 2 31 6
66   Niels Verboon    H   6 0 1 5 1 27 4
 Ronde 6 
 do 14-08-2008  Irina Platonova  - Anton Schotanus (2183) 2-0Partij
 Ed Holstvoogd (2110) - Nikolai Kychkin (2083) 1-1Partij
 Jaap de Jonge (2027) - Hans van Akkeren  1-1Partij
 Aisen Andreev (1928) - Ingrid de Kok (1986) 0-2Partij
 Ayyyna Karpova-Sobakina  - Roland de Rijke  2-0Partij
 Janny van de Weteringh-Mudde  - Jan T. Terpstra (1891) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2325) - Nikolai Nikanorov (2082) 1-1
 Ad van Tilborg (2069) - Henk Kleinrensink (2048) 1-1
 Anton Permyakov (1989) - Ayal Gerasimov  2-0
 Alexander Safonov (2012) - Edwin de Jager (2081) 1-1
 Dmitry Mironov  - Matrena Nogovitsyna  0-2
 Jan van de Weteringh Azn. (2113) - Svetlana Argunova  2-0
 Maria Byrdunnyroba  - Sayyyna Popova  1-1
 Leonie de Graag (1977) - Daaf Kasse (2134) 0-2
 Derk-Jan Riesthuis (1957) - Johan Tilroe  2-0
 Piet Rozenboom (2004) - Derk Kleinrensink (2031) 1-1
 Natalia Shestakova  - Rik Verboon (2023) 1-1
 Ronald Wisse (1841) - Frans van de Velde (2057) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Gerrit Klompenhouwer (1900) 1-1
 Peter Frans Koops (2030) - Jan Fokkink (1917) 2-0
 Ko Louwerse  - Frank Eektimmerman  0-2
 Kees Osté (1891) - Valeriya Karmanova  0-2
 Piet Jonkers (1838) - Kees de Jonge (1910) 0-2
 Frans Blaas (1905) - Jan de Jonge  2-0
 Martijn de Leeuw (1937) - Frans Teijn (1932) 2-0
 René Dusebout (1931) - Tom Meurs  2-0
 Cees van Eenennaam  - Matthijs Broek (1815) 1-1
 Cees Kentie (1855) - Jan van Oosterhout (1931) 2-0
 Angelina Popova  - Ratan Ganeshie (1915) 2-0
 Hans de Vast (1899) - Anne Wouda (1900) 2-0
 Wim Bennink (1882) - Nurguyana Azarova  1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Liliya Ivanova  0-2
 Niels Verboon  - Vlada Kuzmina  0-2