HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Andrej Kalmakov GMI 2325   H   7 5 2 0 12 61 101
2   Nikolai Nikanorov  2082   H   7 4 3 0 11 63 97
3   Irina Platonova    H   7 5 1 1 11 61 88
4   Henk Kleinrensink  2048   H   7 3 4 0 10 62 87
5   Jan van de Weteringh Azn.  2113   H   7 4 2 1 10 58 74
6   Matrena Nogovitsyna    H   7 3 4 0 10 56 73
7   Edwin de Jager  2081   H   7 3 4 0 10 52 67
8   Anton Permyakov  1989   H   7 3 3 1 9 62 75
9   Anton Schotanus MF 2183   H   7 3 3 1 9 61 74
10   Alexander Safonov  2012   H   7 3 3 1 9 59 66
11   Nikolai Kychkin  2083   H   7 2 5 0 9 56 68
12   Daaf Kasse  2134   H   7 3 3 1 9 56 62
13   Frans van de Velde  2057   H   7 4 1 2 9 52 58
14   Ingrid de Kok  1986   H   7 3 3 1 9 50 57
15   Sayyyna Popova    H   7 3 3 1 9 48 57
16   Derk-Jan Riesthuis  1957   H   7 3 2 2 8 59 59
17   Jaap de Jonge  2027   H   7 2 4 1 8 58 61
18   Maria Byrdunnyroba    H   7 3 2 2 8 58 60
19   Dmitry Mironov    H   7 2 4 1 8 55 58
20   Natalia Shestakova    H   7 2 4 1 8 54 58
21   Ed Holstvoogd  2110   H   7 3 2 2 8 54 55
22   Svetlana Argunova    H   7 2 4 1 8 53 55
23   Ayal Gerasimov    H   7 3 2 2 8 53 52
24   Ad van Tilborg  2069   H   7 1 6 0 8 52 58
25   Rik Verboon  2023   H   7 1 6 0 8 51 56
26   Hans van Akkeren    H   7 2 4 1 8 50 52
27   Johan Tilroe    H   7 3 2 2 8 47 48
28   Peter Frans Koops  2030   H   7 3 2 2 8 47 39
29   Martijn de Leeuw  1937   H   7 2 4 1 8 46 47
30   Leonie de Graag  1977   H   7 3 2 2 8 46 46
31   Derk Kleinrensink  2031   H   7 2 3 2 7 54 49
32   Piet Rozenboom  2004   H   7 2 3 2 7 54 47
33   Frank Eektimmerman    H   7 2 3 2 7 51 44
34   Valeriya Karmanova    H   7 3 1 3 7 51 42
35   Gertjan Kolsté  2085   H   7 2 3 2 7 50 41
36   Ayyyna Sobakina    H   7 2 3 2 7 48 44
37   Aisen Andreev  1928   H   7 1 5 1 7 47 42
38   Kees Osté  1891   H   7 2 3 2 7 47 40
39   Gerrit Klompenhouwer  1900   H   7 1 5 1 7 45 38
40   Cees Kentie  1855   H   7 2 3 2 7 44 38
41   Cees van Eenennaam    H   7 2 3 2 7 43 35
42   René Dusebout  1931   H   7 3 1 3 7 42 29
43   Kees de Jonge  1910   H   7 1 4 2 6 52 41
44   Ko Louwerse    H   7 2 2 3 6 50 39
45   Frans Blaas  1905   H   7 1 4 2 6 50 38
46   Jan T. Terpstra  1891   H   7 1 4 2 6 41 33
47   Nurguyana Azarova    H   7 2 2 3 6 41 28
48   Ronald Wisse  1841   H   7 2 2 3 6 39 27
49   Matthijs Broek  1815   H   7 1 3 3 5 49 29
50   Roland de Rijke    H   7 1 3 3 5 48 30
51   Jan Fokkink  1917   H   7 2 1 4 5 46 26
52   Hans de Vast  1899   H   7 2 1 4 5 45 21
53   Angelina Popova    H   7 2 1 4 5 43 21
54   Jan van Oosterhout  1931   H   7 2 1 4 5 37 21
55   Anne Wouda  1900   H   7 2 1 4 5 36 16
56   Jan de Jonge    H   7 2 1 4 5 36 15
57   Liliya Ivanova    H   7 1 3 3 5 35 16
58   Piet Jonkers  1838   H   7 2 1 4 5 35 15
59   Frans Teijn  1932   H   7 1 2 4 4 49 25
60   Tom Meurs    H   7 2 0 5 4 48 16
61   Wim Bennink  1882   H   7 1 2 4 4 47 25
62   Ratan Ganeshie  1915   H   7 1 1 5 3 41 9
63   Vlada Kuzmina    H   7 1 1 5 3 37 11
64   Janny van de Weteringh-Mudde    H   7 0 3 4 3 36 14
65   Niels Verboon    H   7 1 1 5 3 36 9
66   Ayanika Kychkina    H   7 1 0 6 2 41 10
Andrej KalmakovNikolai NikanorovIrina Platonova
Henk KleinrensinkJan van de WeteringhMatrena Nogovitsyna
Edwin de JagerAnton PermyakovAnton Schotanus
Alexander SafonovNikolai KychkinDaaf Kasse
Frans van de VeldeIngrid de Kok
Derk-Jan RiesthuisJaap de JongeMaria Byrdunnyroba
Dmitry MironovNatalia Shestakova
 Ronde 7 
 vr 15-08-2008  Jan van de Weteringh Azn. (2113) - Irina Platonova  1-1Partij
 Ingrid de Kok (1986) - Anton Schotanus (2183) 1-1Partij
 Daaf Kasse (2134) - Alexander Safonov (2012) 1-1Partij
 Hans van Akkeren  - Dmitry Mironov  1-1Partij
 Rik Verboon (2023) - Ed Holstvoogd (2110) 1-1Partij
 Derk Kleinrensink (2031) - Sayyyna Popova  0-2Partij
 Frans Blaas (1905) - Leonie de Graag (1977) 0-2Partij
 Liliya Ivanova  - Ko Louwerse  1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1891) - Wim Bennink (1882) 2-0Partij
 Matrena Nogovitsyna  - Andrej Kalmakov (2325) 1-1
 Nikolai Nikanorov (2082) - Anton Permyakov (1989) 2-0
 Henk Kleinrensink (2048) - Frank Eektimmerman  2-0
 Edwin de Jager (2081) - Derk-Jan Riesthuis (1957) 2-0
 Gerrit Klompenhouwer (1900) - Maria Byrdunnyroba  1-1
 Valeriya Karmanova  - Nikolai Kychkin (2083) 0-2
 Jaap de Jonge (2027) - Ad van Tilborg (2069) 1-1
 Ayal Gerasimov  - Peter Frans Koops (2030) 1-1
 Svetlana Argunova  - Natalia Shestakova  1-1
 Frans van de Velde (2057) - Piet Rozenboom (2004) 2-0
 Hans de Vast (1899) - Martijn de Leeuw (1937) 0-2
 Gertjan Kolsté (2085) - Ayyyna Sobakina  1-1
 Kees Osté (1891) - Angelina Popova  2-0
 Matthijs Broek (1815) - Cees Kentie (1855) 0-2
 Jan Fokkink (1917) - Cees van Eenennaam  0-2
 Tom Meurs  - Ronald Wisse (1841) 0-2
 Roland de Rijke  - Jan de Jonge  1-1
 Nurguyana Azarova  - Frans Teijn (1932) 2-0
 Ratan Ganeshie (1915) - Piet Jonkers (1838) 0-2
 Vlada Kuzmina  - Jan van Oosterhout (1931) 0-2
 Anne Wouda (1900) - Janny van de Weteringh-Mudde  2-0
 Ayanika Kychkina  - Niels Verboon  0-2
 Kees de Jonge (1910) - Wim Koppejan (1900) 0-2
 Aisen Andreev (1928) - Erik Boogert  1-1