HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciaal Kampioenschap PFDB 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton Schotanus MF 1334   H   3 2 1 0 5 10 16
2   Tjalling Goedemoed  1394   H   3 2 1 0 5 9 14
3   Bart Visser  1139   H   3 2 1 0 5 7 10
4   Klaas Hendrik Leijenaar  1329   H   3 1 2 0 4 11 13
  Sietse Nagel  1151   H   3 1 2 0 4 11 13
6   Willem Leijenaar  1278   H   3 1 2 0 4 10 12
  Sipke Doller  1217   H   3 1 2 0 4 10 12
8   Jacob de Vries  1054   H   3 1 2 0 4 9 11
9   Gaele Stoker  1115   H   3 1 2 0 4 7 7
10   Reinout Sloot  1183   H   3 1 1 1 3 11 8
11   Katrinus Posthumus  1196   H   3 0 3 0 3 10 10
12   Rein van der Wal  1136   H   3 1 1 1 3 10 7
13   Gerrit Terpstra  1010   H   3 0 3 0 3 9 9
14   Leo van der Galiën  969   H   3 0 3 0 3 8 8
15   Piet Leijenaar  1103   H   3 1 1 1 3 8 3
  Jouke de Haan  1093   H   3 1 1 1 3 8 3
17   Marcel de Vries  935   H   3 1 0 2 2 11 4
18   Siep Rintjema  1068   H   3 1 0 2 2 10 4
19   René Wijpkema  1207   H   3 0 2 1 2 9 5
20   Hans van Dijk  964   H   3 0 2 1 2 8 5
21   Klaas Veldstra  1030   H   3 1 0 2 2 6 0
22   Geert Rozenberg  828   H   3 1 0 2 2 5 0
23   Nick de la Fonteyne  930   H   3 0 0 3 0 10 0
24   Dummy    H   3 0 0 3 0 9 0
 Ronde 3 
 di 09-09-2008  Marcel de Vries (935) - Tjalling Goedemoed (1394) 0-2Partij
 Gaele Stoker (1115) - Klaas Hendrik Leijenaar (1329) 1-1Partij
 Willem Leijenaar (1278) - Sietse Nagel (1151) 1-1Partij  
 Anton Schotanus (1334) - Reinout Sloot (1183) 2-0Partij  
 Jouke de Haan (1093) - Gerrit Terpstra (1010) 1-1Partij
 Leo van der Galiën (969) - Rein van der Wal (1136) 1-1Partij
 René Wijpkema (1207) - Hans van Dijk (964) 1-1Partij
 Sipke Doller (1217) - Bart Visser (1139) 1-1
 Jacob de Vries (1054) - Siep Rintjema (1068) 2-0
 Katrinus Posthumus (1196) - Piet Leijenaar (1103) 1-1
 Geert Rozenberg (828) - Nick de la Fonteyne (930) 2-0