HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hoofdklasse DMH/WHDB 2008/2009

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
  Hoofdklasse 
  1e klasse WHDB 
  1e klasse DMH 
  2e klasse WHDB 
  2e klasse DMH 
  3e klasse WHDB
PlTeams12345678910WePuBs
1  ODB/Haeghe Z  ................141212
  Constant Charlois Rotterdam  ..............14..1212
3  Den Haag  ............12....128
4  Damlust Gouda  ..........11......126
5  Van Stigt Thans  ........10........124
6  Van Stigt Thans 2  ........6........10-4
7  Samen Sterk  ......5..........10-6
8  DEZ Reeuwijk  ....4............10-8
9  Leids Damgenootschap  ..2..............10-12
  ODB/Haeghe Z 2  2................10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
vr 12-09-2008     DEZ Reeuwijk  -   Den Haag  
4
-
12
 André Venema (1241) - Jeroen Kos (1329) 0-2Partij
 Alex Bitter (1147) - Gerard de Groot (1249) 1-1Partij
 Hans de Knikker (1061) - Fred Ivens (1342) 0-2Partij  
 Gideon de Bruin (1034) - Herman Vroom (1125) 1-1Partij
 Mariska Groenendijk-Bos (851) - Patrick Stork (1284) 1-1
 Sijbrand van Eijk (807) - Wim Bremmer (1337) 1-1
 Jan Versluis (640) - Hein van Dee (1064) 0-2Partij
 Kariem Droog (792) - Paul Heskes (941) 0-2Partij
ma 15-09-2008     Damlust Gouda  -   Samen Sterk  
11
-
5
 Teun van de Krol (1316) - Micha van Tol (1209) 2-0
 Henk van Klaveren (1288) - Raymond van Es (1132) 2-0
 Leon Oudenes (1165) - Louis de Frankrijker (1047) 2-0
 Gerardo IJssel Jr. (1154) - Martien Out (1174) 0-2
 Cor den Besten (1158) - Cees de Gelder (1129) 2-0
 Bouke Bruinsma (1041) - Richard Treur (1141) 1-1
 Peter Pippel (1052) - Leo Kreuk (890) 2-0
 Leo Schouten (784) - Hans Stolwijk (897) 0-2
   Van Stigt Thans 2  -   Van Stigt Thans  
6
-
10
 Ton Burgerhout (1313) - Hans Lansbergen (1262) 1-17
 Edwin Torn (1167) - Frits Luteijn (1403) 2-02
 Gerrit van Mastrigt (1244) - Peter van der Stap (1321) 0-24
 Rob van den Bos (1068) - Wim Vrijland (1231) 0-26
 Dick van den Kerkhoff (1088) - Edwin de Jager (1225) 1-13
 Wim Heuvelman (1032) - Guido van den Berg (1215) 0-25
 Matthijs Broek (826) - Leo Mous (1049) 1-18
 Michiel Torn (966) - Peter Lansbergen (1087) 1-11
do 18-09-2008     ODB/Haeghe Z  -   ODB/Haeghe Z 2  
14
-
2
 Peter van Eck (1261) - Gerard Peroti (973) 2-02
 Hans Jansen (1495) - Frans Teijn (980) 2-05
 Ron Heusdens (1472) - Krijn Toet (1258) 2-07
 Pertap Malahé (1217) - Dion van Bommel (1053) 2-04
 Frans van de Velde (1131) - Adriaan Groenendijk (981) 1-13
 Tony Bruyns (1136) - Piet Rozenboom (1080) 2-06
 Hans Jacobsen (1092) - Perkas Sewradj (915) 1-18
 Jetse Veenstra (1047) - Chiel Overvoorde (677) 2-01
   Leids Damgenootschap  -   Constant Charlois Rotterdam  
2
-
14
 Hans Kreder (1134) - Daouda Soumah (1321) 1-1
 Fred Ong (1145) - Jaap Riesenkamp (1251) 0-2
 Hans Kolfoort (1133) - Radjes Balkaran (1229) 0-2
 Maurits Meijer (1096) - Ruud van Drunen (1171) 1-1
 Dick den Ouden (1012) - Ashok Bhajan (1113) 0-2
 Peter van den Berg (863) - Piet de Regt (1022) 0-2
 Leo Mulder (762) - Anthony Keijzer (1034) 0-2
 B.W. Belt (656) - Radjinderpersad Banarsi (959) 0-2