HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hoofdklasse DMH/WHDB 2008/2009

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
  Hoofdklasse 
  1e klasse WHDB 
  1e klasse DMH 
  2e klasse WHDB 
  2e klasse DMH 
  3e klasse WHDB
PlTeams12345678910WePuBs
1  Van Stigt Thans  81010101113..131181544
2  Den Haag  810..1371413111281348
3  ODB/Haeghe Z  661314..1114141581258
4  Van Stigt Thans 2  6..381010812118108
5  Constant Charlois Rotterdam  632812..141010892
6  Samen Sterk  59..6457111086-14
7  Damlust Gouda  3256..11127885-20
8  Leids Damgenootschap  ..3282945985-44
9  ODB/Haeghe Z 2  352465911..84-38
10  DEZ Reeuwijk  54156687..81-44

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 8
vr 06-02-2009     DEZ Reeuwijk  -   Samen Sterk  
6
-
10
 Alex Bitter (1147) - Micha van Tol (1209) 1-1
 Hans de Knikker (1061) - Jeroen Stolwijk (1136) 1-1
 André Venema (1241) - Louis de Frankrijker (1047) 1-1
 Mariska Groenendijk-Bos (851) - Ruud de Kooter (1154) 0-2
 Gideon de Bruin (1034) - Martien Out (1174) 0-2
 Sijbrand van Eijk (807) - Raymond van Es (1132) 1-1
 Martine Jannes  - Richard Treur (1141) 0-2
 Kariem Droog (792) - Hans Stolwijk (897) 2-0
ma 09-02-2009     Damlust Gouda  -   Van Stigt Thans  
3
-
13
 Bouke Bruinsma (1041) - Edwin de Jager (1225) 0-22
 Leo Schouten (784) - Peter van der Stap (1321) 0-25
 Piet van Eeden (714) - Kees Romijn (1201) 0-21
 Teun van de Krol (1316) - Frits Luteijn (1403) 0-24Partij
 Eric Jan van Reenen (1215) - Ton Burgerhout (1313) 1-17
 Peter Pippel (1052) - Guido van den Berg (1215) 1-18
 Henk van Klaveren (1288) - Wim Vrijland (1231) 1-16
 Cor den Besten (1158) - Hans Lansbergen (1262) 0-23Partij
di 10-02-2009     Den Haag  -   ODB/Haeghe Z 2  
11
-
5
 Wim Bremmer (1337) - Bonne Douma (1062) 2-02
 Fred Ivens (1342) - Frans Teijn (980) 2-01
 Jeroen Kos (1329) - Dion van Bommel (1053) 2-04
 Gerard de Groot (1249) - Adriaan Groenendijk (981) 2-07
 Piet Lodder (1184) - Gerard Peroti (973) 0-23
 Herman Vroom (1125) - Piet Rozenboom (1080) 1-18
 Hein van Dee (1064) - Perkas Sewradj (915) 0-25
 Alfred van Lenthe (1064) - Ben Hoogland (991) 2-06
do 12-02-2009     ODB/Haeghe Z  -   Constant Charlois Rotterdam  
14
-
2
 Ron Heusdens (1472) - Ruud van Drunen (1171) 2-0
 Hans Jansen (1495) - Radjinder Jharap (1154) 2-0
 Friso Fennema (1325) - Ramdew Jahani (1167) 2-0
 Hugo Simons jr. (1178) - Mehmet Yöney (1154) 1-1
 Pertap Malahé (1217) - Anthony Keijzer (1034) 2-0
 Frans van de Velde (1131) - Radjinderpersad Banarsi (959) 2-0
 Hans Jacobsen (1092) - Somdath Maharadjdin  1-1
 Christien Schneider (1117) - Piet de Regt (1022) 2-0
   Leids Damgenootschap  -   Van Stigt Thans 2  
8
-
8
 Fred Ong (1145) - Ton Burgerhout (1313) 0-2
 Hans Kreder (1134) - Rob van den Bos (1068) 2-0
 Hans Kolfoort (1133) - Peter Lansbergen (1087) 1-1
 Maurits Meijer (1096) - Matthijs Broek (826) 2-0
 Dick den Ouden (1012) - Dick van den Kerkhoff (1088) 1-1
 Wim Heemskerk (1109) - Gerrit van Mastrigt (1244) 1-1
 Peter van den Berg (863) - Leo Mous (1049) 1-1
 B.W. Belt (656) - Edwin Torn (1167) 0-2