HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2021/2022

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  WSDV Wageningen  ................9126
  DCL Lent  ..............9..126
3  DV VBI Huissen  ............8....124
  DCH Harderwijk  ..........8......124
5  DUO Doetinchem  ........7........122
6  CTD Arnhem  ........5........10-2
7  DSV Sinderen  ......4..........10-4
  WDV Winterswijk  ....4............10-4
9  DCH Hengelo  ..3..............10-6
  WSDV Wageningen 2  3................10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
ma 04-10-2021     DSV Sinderen  -   DCH Harderwijk  
4
-
8
 Han Seinhorst (1251) - Fred Elgersma (1132) 1-15
 Chris Grevers (1088) - Egbert van Hattem (1168) 0-23Partij
 Gert Wisselink (1012) - Gerwin van der Meer (1186) 0-21
 Michael Westerveld (1015) - Jaap van de Werfhorst (1106) 1-14Partij  
 Jan Seinhorst (891) - Ton Eekelschot (1069) 1-16
 Han Bruggink (977) - Wout Mensink (1041) 1-12
do 07-10-2021     DCH Hengelo  -   DCL Lent  
3
-
9
 Arnoud de Greef (1265) - Thijs Gerritsen (1307) 0-26Partij
 Eddy Hoebink (1105) - Willem van den Berg (1124) 0-23Partij
 Klaas Veldstra (1087) - Geert Geurts (1132) 0-22Partij  
 Rodier Evers (1078) - Sammy Amusah (1038) 0-24Partij
 Jaap de Vries (1062) - Rob Everts (1004) 1-15Partij
 Ben Okken (1110) - niet opgekomen  2-01R
   WSDV Wageningen  -   WSDV Wageningen 2  
9
-
3
 Fred Ivens (1317) - Kees Maliepaard (997) 2-01Partij  
 Wouter van Beek (1214) - Wim van Mourik (1007) 2-05
 Henk Kleinrensink (1171) - Jeroen Gijsbers (619) 2-02
 Derk Kleinrensink (1110) - Mickael Binato  2-03
 Jozef Linssen (1070) - Luise Gabbert (1072) 0-26
 Aalt Mostert Jzn (1116) - Marie Gabbert (992) 1-14
   DV VBI Huissen  -   WDV Winterswijk  
8
-
4
 Jos Stokkel (1378) - Mark Sanders (1225) 2-05Partij
 Dirk Joosten (1315) - Henk Sonderen (1223) 2-04Partij
 Jo Weijman (1160) - Erik ten Hagen (1299) 1-16Partij
 Gerard Boogaars (989) - Gerard Korten (1073) 1-11Partij
 Peter Litjens (1002) - Erik Oonk (926) 1-13Partij
 Jos Lamers (943) - Frank ten Hagen (1072) 1-12Partij
vr 08-10-2021     DUO Doetinchem  -   CTD Arnhem  
7
-
5
 Hans Rinner (1127) - Odin Mol (1464) 1-13Partij
 Gerrit Wassink (1270) - Douwe Hokwerda (1177) 1-14Partij
 Jochem Zweerink (1376) - Theo Willemsen (1075) 2-01Partij  
 Tom Westhof (1008) - Rommy Moerlie (977) 2-02Partij
 Dinant Spieker (1325) - Arnout Mossink (1031) 0-26Partij
 Tom Rinner (1126) - Rein Bergsma (1049) 1-15Partij