HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   10e Barnsteen toernooi Boboli Bunschoten 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Alexander Shvartsman GMI 2413   H   7 4 3 0 11   1336.29     1557  
2   Ben Provoost MF 2290   H   7 3 4 0 10   1350.29     1426  
3   Alexander Baliakin GMI 2370   H   7 3 4 0 10   1304.14     1532  
4   Ron Heusdens GMI 2329   H   7 3 4 0 10   1287.29     1472  
5   Peter van Heun  2112   H   7 4 2 1 10   1277.14     1264  
6   Rienk van Marle  2190   H   7 4 2 1 10   1248.14     1310  
7   Erwin van Hierden  2242   H   7 4 2 1 10   1240.00     1389  
8   Andrew Tjon A Ong MF 2164   H   7 4 2 1 10   1202.57     1287  
9   Macodou NDiaye GMI 2360   H   7 4 2 1 10   1162.29     1480  
10   Jos Stokkel GMI 2275   H   7 4 2 1 10   1107.57     1378  
11   Pieter Trapman Jr.  2091   H   7 4 1 2 9   1176.29     1212  
12   Cock van Wijk  2092   H   7 3 3 1 9   1163.57     1235  
13   Leo Rosendaal  2092   H   7 4 1 2 9   1150.71     1171  
14   Wim Kalis MF 2225   H   7 3 3 1 9   1143.29     1396  
15   Bertus de Harder  2078   H   7 4 1 2 9   1081.14     1216  
16   Jean Marc Ndjofang GMI 2345   H   7 3 2 2 8   1164.86     1489  
17   Leo van der Laan  2105   H   7 4 0 3 8   1158.14     1158  
18   Harry de Waard  2047   H   7 4 0 3 8   1130.86     1165  
19   Leo Springer  1958   H   7 3 2 2 8   1124.14     1116  
20   Gerrit Draaisma  2095   H   7 3 2 2 8   1109.29     1147  
21   Peter Frans Koops  2023   H   7 2 4 1 8   1082.57     1175  
22   Bart Visser  2023   H   7 3 2 2 8   1063.71     1139  
23   André Nijmeijer  2045   H   7 2 4 1 8   1052.43     1111  
24   Frits Stuger  1951   H   7 3 2 2 8   895.86     942  
25   Ingrid de Kok  1995   H   7 3 1 3 7   1064.57     1047  
26   Laura Timmerman  1911   H   7 1 5 1 7   1041.14     781  
27   Jan T. Terpstra  1890   H   7 3 1 3 7   1003.43     1000  
28   Frans Teijn  1963   H   7 3 1 3 7   985.43     980  
29   Gerhard de Graaf  1900   H   7 2 3 2 7   979.14     805  
30   Cees Kentie  1855   H   7 1 5 1 7   908.14     1047  
31   Piet Rozenboom  1982   H   7 1 5 1 7   842.71     1080  
32   Lammert Korlaar    H   7 3 1 3 7   817.86     902  
33   Nick de la Fonteyne  1917   H   7 1 4 2 6   1100.00     930  
34   Erik Maijenburg  1936   H   7 2 2 3 6   1069.57     1002  
35   Piet Leijenaar  1969   H   7 1 4 2 6   1057.43     1103  
36   Huibert Koops    H   7 2 2 3 6   1048.00     941  
37   Ronald Wisse  1840   H   7 2 2 3 6   997.86     876  
38   Joop Briedé  1919   H   7 2 2 3 6   974.29     937  
39   Piet Schep  1982   H   7 2 2 3 6   969.57     1022  
40   Klaas Mondria  1935   H   7 2 2 3 6   892.71     888  
41   Douwe de Graaf    H   7 2 2 3 6   880.86     720  
42   Jan-Maarten Koorn    H   7 1 3 3 5   1008.57     794  
43   Matthijs Broek  1808   H   7 2 1 4 5   895.29     826  
44   Marloes Sanders  1915   H   7 2 1 4 5   891.43     923  
45   Alexander van de Mheen  1900   H   7 2 1 4 5   867.71     566  
46   Ad Vreeswijk    H   7 2 1 4 5   858.57     749  
47   Gerrit van Maanen    H   7 0 5 2 5   845.86     833  
48   Kees Osté  1896   H   7 2 1 4 5   835.43     805  
49   Anne Wouda  1904   H   7 2 1 4 5   694.14     796  
50   Hans de Vast  1896   H   5 2 0 3 4   967.40     922  
51   Jan Drijver  1813   H   7 2 0 5 4   837.00     482  
52   Lucas Veldhuizen    H   7 1 1 5 3   909.57     500  
53   Gauke Dirk Nijholt  1900   H   7 0 3 4 3   873.71     714  
54   Joan Horst  1900   H   7 1 1 5 3   838.86     762  
55   Wout Bos    H   7 1 1 5 3   781.00     500  
Alexander ShvartsmanBen ProvoostAlexander Baliakin
Ron HeusdensPeter van HeunRienk van Marle
Erwin van HierdenAndrew TjonMacodou NDiaye
Jos StokkelCock van Wijk
Leo RosendaalWim KalisBertus de Harder
JeanLeo van der LaanHarry de Waard
Leo SpringerGerrit Draaisma
 Ronde 7 
 za 02-05-2009  Lucas Veldhuizen  - Joan Horst (1900) 0-2Partij
 Gauke Dirk Nijholt (1900) - Anne Wouda (1904) 0-2Partij
 Ad Vreeswijk  - Jan Drijver (1813) 2-0Partij
 Marloes Sanders (1915) - Gerrit van Maanen  1-1Partij
 Jan-Maarten Koorn  - Jan T. Terpstra (1890) 0-2Partij
 Lammert Korlaar  - Alexander van de Mheen (1900) 2-0Partij
 Joop Briedé (1919) - Douwe de Graaf  1-1Partij
 Ronald Wisse (1840) - Piet Schep (1982) 1-1Partij
 Cees Kentie (1855) - Matthijs Broek (1808) 2-0Partij
 Piet Leijenaar (1969) - Klaas Mondria (1935) 1-1Partij
 Gerhard de Graaf (1900) - Piet Rozenboom (1982) 1-1Partij
 Leo van der Laan (2105) - Nick de la Fonteyne (1917) 2-0Partij
 Jean Marc Ndjofang (2345) - Erik Maijenburg (1936) 2-0Partij
 Frits Stuger (1951) - André Nijmeijer (2045) 1-1Partij
 Leo Rosendaal (2092) - Laura Timmerman (1911) 2-0Partij
 Bertus de Harder (2078) - Frans Teijn (1963) 2-0Partij
 Cock van Wijk (2092) - Ingrid de Kok (1995) 2-0Partij
 Peter van Heun (2112) - Gerrit Draaisma (2095) 2-0Partij
 Leo Springer (1958) - Andrew Tjon A Ong (2164) 0-2Partij
 Rienk van Marle (2190) - Peter Frans Koops (2023) 2-0Partij
 Bart Visser (2023) - Jos Stokkel (2275) 0-2Partij
 Wim Kalis (2225) - Pieter Trapman Jr. (2091) 1-1Partij
 Erwin van Hierden (2242) - Ron Heusdens (2329) 1-1Partij
 Macodou NDiaye (2360) - Ben Provoost (2290) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2413) - Alexander Baliakin (2370) 1-1Partij
 Wout Bos  - Kees Osté (1896) 0-2
 Lennart Bolks  - Harry de Waard (2047) 0-2