HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Limburgs Kampioenschap Rapid PLDB 2009 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2324   H   7 6 1 0 13 66 120
2   Macodou N`Diaye GMI 2339   H   7 5 2 0 12 58 94
3   Michel Stempher  2019   H   7 5 1 1 11 58 82
4   Leopold Sekongo MI 2197   H   7 3 3 1 9 64 76
5   Theo Dijkstra MF 2162   H   7 3 3 1 9 59 67
6   Aisen Andreev  1942   H   7 3 3 1 9 56 68
7   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   H   7 3 3 1 9 55 63
8   Pieter Wijn    H   7 3 3 1 9 55 57
9   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   H   7 4 1 2 9 49 56
10   Bert Verton  1886   H   7 3 3 1 9 47 54
11   Svetlana Argunova  2072   H   7 3 2 2 8 59 61
12   Erwin Heslinga  2122   H   7 3 2 2 8 59 56
13   Bé Eggens  2121   H   7 3 2 2 8 56 57
14   Anton Permyakov  2003   H   7 3 2 2 8 50 51
15   Akulina Sobakina    H   7 3 2 2 8 49 41
16   Tjalling van den Bosch  2047   H   7 3 2 2 8 48 45
17   Jan Jacobs  1993   H   7 3 2 2 8 47 53
18   Clemens Crucius  1946   H   7 4 0 3 8 44 42
19   Frenny Malobie  2025   H   7 3 1 3 7 55 45
20   Marcel de Bie    H   7 3 1 3 7 54 43
21   Andy Damen  2010   H   7 2 3 2 7 46 37
22   Erwin Heunen  2139   H   7 3 1 3 7 43 33
23   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    H   7 3 1 3 7 41 25
24   Jelle Groeneveld  2022   H   7 2 3 2 7 40 37
25   Valere Hermans  1958   H   7 2 2 3 6 56 41
26   Fred Passchier  2162   H   7 2 2 3 6 55 37
27   Robby Koendjbiharie    H   7 2 2 3 6 48 34
28   Louis Peters  1958   H   7 3 0 4 6 47 26
29   Alexander Uvarov    H   7 3 0 4 6 37 26
30   Martijn van Gortel  2098   H   7 1 3 3 5 56 42
31   Tom Swelsen    H   7 2 1 4 5 49 26
32   Sardaana Chuprova    H   7 2 1 4 5 40 24
33   Thomas Henriquez  1903   H   7 2 1 4 5 37 15
34   Angelina Popova    H   7 1 3 3 5 36 21
35   Katinka Blanken    H   7 1 2 4 4 43 18
36   Jeroen Huskens  1827   H   7 2 0 5 4 40 12
37   Jan Schoenmakers  1900   H   7 2 0 5 4 38 14
38   Peter Hernaamt    H   7 2 0 5 4 36 14
39   Maaike Kamer    H   7 1 1 5 3 45 16
40   Roy Pahladsyngh    H   7 0 1 6 1 39 5
 Ronde 7 
 zo 16-08-2009  Jan Schoenmakers (1900) - Roy Pahladsyngh  2-0
 Katinka Blanken  - Sardaana Chuprova  0-2
 Jeroen Huskens (1827) - Alexander Uvarov  0-2
 Thomas Henriquez (1903) - Angelina Popova  1-1
 Peter Hernaamt  - Maaike Kamer  2-0
 Tom Swelsen  - Marcel de Bie  0-2
 Martijn van Gortel (2098) - Jelle Groeneveld (2022) 0-2
 Robby Koendjbiharie  - Jan Jacobs (1993) 0-2
 Valere Hermans (1958) - Clemens Crucius (1946) 0-2
 Anton Permyakov (2003) - Louis Peters (1958) 2-0
 Frenny Malobie (2025) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1-1
 Erwin Heunen (2139) - Fred Passchier (2162) 2-0
 Akulina Sobakina  - Bé Eggens (2121) 1-1
 Pieter Wijn  - Andy Damen (2010) 2-0
 Svetlana Argunova (2072) - Tjalling van den Bosch (2047) 1-1
 Bert Verton (1886) - Aisen Andreev (1942) 1-1
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) - Erwin Heslinga (2122) 2-0
 Leopold Sekongo (2197) - Michel Stempher (2019) 0-2
 Theo Dijkstra (2162) - Macodou N`Diaye (2339) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Jean Marc Ndjofang (2324) 0-2