HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  IJmuiden  ..............13..126
  VAD Amsterdam  ................13126
3  Almelo  ............11....122
  RDG  ........11........122
  Twentes Eerste  ..........11......122
6  Lent  ......9..........10-2
  Roxy Dual  ........9........10-2
  Huizum  ....9............10-2
9  DV Huissen  7................10-6
  DAVO  ..7..............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 02-09-1978     Huizum  -   Almelo  
9
-
11
 Auke Scholma  - Marinus Morsink  2-05Partij
 Johan Capelle  - Gerrit Boom  1-17Partij
 Bauke Bies  - Wim Terlouw  1-110
 Gerrit Kloosterman  - Anton Jurg  1-14
 Anton Schotanus  - Joop Rigterink  1-16
 Jacob Spoelstra  - Johan Prinsen  0-23
 Menno Bandstra  - Jan Groeneveld  2-02Partij
 Boele Land  - Henk Gasthuis  0-21
 Auke Spijkstra  - Bert Looms  1-19
 Jan Bosselaar  - Gerard van Berkum  0-28
   DV Huissen  -   IJmuiden  
7
-
13
 Pieter Wijn  - Kees Pippel  0-23Partij
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Ton Sijbrands  0-24Partij
 Jan Edink  - Gerard Beerepoot  1-19
 Geert Berends  - Rob Clerc  0-25Partij
 Geert van Aalten  - Jos Bierman  2-01Partij
 Theo Berends  - Joost Hooijberg  1-18
 A. Berends  - Willem Winter  0-27Partij
 Henny van Aalten  - Peter van de Berg  1-110
 Gérard Jansen  - Ton de Haas  1-12
 Henk Kemperman  - Hugo Schut  1-16
   Lent  -   RDG  
9
-
11
 Chris Roeleven  - Frits Luteijn  0-22Partij
 Frank Drost  - Kees Rijkaart  2-07Partij
 Harm Wiersma  - Marius Pershad  1-15Partij
 Ruud Palmer  - Jan Weerheijm  1-16Partij
 Waldo Aliar  - Krijn Toet  1-14Partij
 Jan Linssen  - Ed Holstvoogd  0-23Partij
 Marijn Alofs  - Aad Ivens  1-18Partij
 Theo de Bruijn  - Piet Lagas  2-09Partij
 Th. Braam  - Fred Ivens  1-110Partij
 Piet Levels  - Pierre Urlings  0-21
   Roxy Dual  -   Twentes Eerste  
9
-
11
 Jannes van der Wal  - Piet Roozenburg  0-25Partij
 Peter van Harten  - Ben Smeenk  2-03Partij
 Sjoerd Visser  - Jaap Bus  1-11
 Tj. de Walle  - Theo Leoné  1-19
 Douwe de Jong  - Bert Karman  1-17Partij
 Arthur Kalverboer  - Frans Kuiper  0-22Partij
 Herman Spanjer  - Bert Bakhuis  1-14
 Jan van Boven  - Richard Koot  1-18
 Oege Dijkstra  - Gerrit Bosch  1-16
 Paul Germain  - Henk de Lange  1-110
   DAVO  -   VAD Amsterdam  
7
-
13
 Fons van Erve  - Johan de Boer  0-29Partij
 Toine Brouwers  - Piet van Heerde  2-05Partij
 Ton van de Meerendonk  - Henk Werner  1-12
 K. van de Broek  - Johan Bastiaannet  0-27Partij
 Jan van den Hooff  - Theo Wemer  1-16
 Ad Paulissen  - Michel Horn  1-13
 Toine Vermeer  - Herman van Westerloo  0-28Partij
 Raphaël Martens  - Henk Twijnstra  1-11
 Eddie van de Acker  - Lex den Doop  0-24
 Ruud de Brouwer  - Joop Verheij  1-110