HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  IJmuiden  ............11..13248
2  Almelo  ..........11....11244
  RDG  ........11..11....244
4  VAD Amsterdam  ......9......13..224
5  Roxy Dual  ......119........220
  Twentes Eerste  ....9..11........220
  Huizum  ..9..........11..220
8  Lent  9..9............20-4
9  DAVO  ......7....9....20-8
  DV Huissen  79..............20-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 09-09-1978     RDG  -   Twentes Eerste  
11
-
9
 Frits Luteijn  - Piet Roozenburg  1-110Partij
 Marius Pershad  - Ben Smeenk  0-26Partij
 Kees Rijkaart  - Jaap Bus  1-15Partij
 Krijn Toet  - Frans Kuiper  1-17Partij
 Ed Holstvoogd  - Theo Leoné  1-18Partij
 Fred Ivens  - R. Bakhuis  1-11Partij
 Pierre Urlings  - Bert Karman  1-12
 Aad Ivens  - Richard Koot  1-13Partij
 Piet Lagas  - Roel Verkuil  2-04Partij
 Peter Slagter  - Henk de Lange  2-09Partij
   IJmuiden  -   Lent  
11
-
9
 Gerard Beerepoot  - Harm Wiersma  0-24Partij
 Hugo Schut  - Frank Drost  0-23Partij
 Rob Clerc  - Ruud Palmer  2-01Partij
 Jos Bierman  - Chris Roeleven  1-17
 Ton Sijbrands  - Marijn Alofs  2-08Partij
 Ton de Haas  - Theo de Bruijn  0-22
 Kees Pippel  - Th. Braam  2-010
 Willem Winter  - Leo Aliar  2-09Partij
 Joost Hooijberg  - Joop Geurts  1-15
 Peter van de Berg  - Jan Linssen  1-16
   Roxy Dual  -   VAD Amsterdam  
11
-
9
 Jannes van der Wal  - Theo Wemer  2-03Partij
 Sjoerd Visser  - Johan Bastiaannet  1-11
 Peter van Harten  - Johan de Boer  2-010Partij
 Herman Spanjer  - Herman van Westerloo  2-05Partij
 Douwe de Jong  - Lex den Doop  2-02Partij
 Paul Germain  - Michel Horn  0-26
 Oege Dijkstra  - Henk Werner  0-24Partij
 Jan van Boven  - Joop Verheij  0-28Partij
 Tj. de Walle  - Piet van Heerde  1-19Partij
 Arthur Kalverboer  - Henk Twijnstra  1-17
   Almelo  -   DV Huissen  
11
-
9
 Anton Jurg  - Jan Edink  1-17
 Gerrit Boom  - Geert Berends  1-15
 Wim Terlouw  - Pieter Wijn  0-22Partij
 Marinus Morsink  - Henny van Aalten  2-03Partij
 Joop Rigterink  - Gérard Jansen  1-16
 Johan Prinsen  - A. Berends  2-04
 Arend Gasthuis  - Henk Kemperman  2-01Partij
 Bert Looms  - Nikhila  0-28Partij
 Gerard van Berkum  - Theo Berends  1-110
 Jan Groeneveld  - Henk Grotenhuis ten Harkel  1-19Partij
   Huizum  -   DAVO  
11
-
9
 Johan Capelle  - Ad Paulissen  1-14
 Bauke Bies  - Raphaël Martens  2-09Partij
 Auke Scholma  - Toine Vermeer  2-03Partij
 Anton Schotanus  - Toine Brouwers  1-12
 Gerrit Kloosterman  - Ruud de Brouwer  0-26Partij
 Menno Bandstra  - Eddie van de Acker  2-08
 Jacob Spoelstra  - Ton van de Meerendonk  1-110
 Eddy Drost  - Fons van Erve  0-27
 Roel Bergsma  - Jan van den Hooff  1-11
 Boele Land  - K. van de Broek  1-15