HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  IJmuiden  ..........111113..3610
2  RDG  ........121111....368
3  Almelo  ......11....1011..354
4  Roxy Dual  ........119....13346
5  Huizum  ....9........1011330
6  VAD Amsterdam  ..8..9........13320
7  Twentes Eerste  99..11..........32-2
8  Lent  9910............31-4
9  DV Huissen  7..9..10........31-8
10  DAVO  ......797......30-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 23-09-1978     DV Huissen  -   Huizum  
10
-
10
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Jacob Spoelstra  2-010
 Geert van Aalten  - Eddy Drost  1-16
 Theo Berends  - Auke Scholma  1-18
 Pieter Wijn  - Bauke Bies  0-29Partij
 Jan Edink  - Anton Schotanus  0-21Partij
 Geert Berends  - Johan Capelle  1-12
 Henk Grotenhuis ten Harkel  - Menno Bandstra  0-23
 Henny van Aalten  - Gerrit Kloosterman  1-14
 Henk Kemperman  - Boele Land  2-05
 Gérard Jansen  - Jan Bosselaar  2-07Partij
   Lent  -   Almelo  
10
-
10
 Waldo Aliar  - Marinus Morsink  1-17
 Marijn Alofs  - Gerrit Boom  0-22Partij
 Harm Wiersma  - Bert Looms  2-09Partij
 Chris Roeleven  - Wim Terlouw  1-15
 Frank Drost  - Johan Essink  2-06Partij
 Theo de Bruijn  - Anton Jurg  1-14
 Th. Braam  - Joop Rigterink  0-28
 Ruud Palmer  - Johan Prinsen  1-11
 Joop Geurts  - Jan Groeneveld  1-13Partij
 Jan Linssen  - Henk Gasthuis  1-110
   Twentes Eerste  -   IJmuiden  
9
-
11
 Theo Leoné  - Joost Hooijberg  1-18
 Bert Karman  - Gerard Beerepoot  0-22Partij
 Piet Roozenburg  - Ton Sijbrands  1-11Partij
 Jaap Bus  - Rob Clerc  1-110Partij
 Frans Kuiper  - Kees Pippel  0-27Partij
 Ben Smeenk  - Jos Bierman  2-06
 Richard Koot  - Willem Winter  0-29Partij
 R. Bakhuis  - Hugo Schut  2-04Partij
 John Oldenhof  - Ton de Haas  1-15
 Joop Jurg  - Peter van de Berg  1-13
   VAD Amsterdam  -   RDG  
8
-
12
 Joop Verheij  - Fred Ivens  0-21Partij
 Johan Bastiaannet  - Ed Holstvoogd  1-17Partij
 Henk Twijnstra  - Kees Rijkaart  1-110Partij
 Henk Werner  - Krijn Toet  1-13Partij
 Herman van Westerloo  - Marius Pershad  1-16Partij
 Johan de Boer  - Peter Slagter  1-15Partij
 Theo Wemer  - Aad Ivens  1-14Partij
 Michel Horn  - Piet Lagas  1-18Partij
 Lex den Doop  - Frans van de Velde  1-19Partij
 Piet van Heerde  - Pierre Urlings  0-22Partij
   DAVO  -   Roxy Dual  
7
-
13
 Ton van de Meerendonk  - Herman Spanjer  1-18
 Ad Paulissen  - Jannes van der Wal  0-23Partij
 Ruud de Brouwer  - Oege Dijkstra  2-05
 Fons van Erve  - Douwe de Jong  0-21Partij
 Eddie van de Acker  - Paul Germain  0-27
 Jan van den Hooff  - Arthur Kalverboer  2-09
 Toine Brouwers  - Jan van Boven  0-26Partij
 K. van de Broek  - Tj. de Walle  0-22
 Toine Vermeer  - A. Nijdam  2-02
 Raphaël Martens  - Chris Folkersma  0-24