HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  IJmuiden  ....1211..11..13..4814
2  RDG  ......11101112....478
3  Roxy Dual  ......9....1112134610
4  Almelo  8......1110..11..450
5  Twentes Eerste  9911..........13444
6  Huizum  ..10..9......1011440
7  Lent  99..10....11....43-2
8  VAD Amsterdam  ..89......9..1342-2
9  DV Huissen  7..89..10......41-12
10  DAVO  ....7..79..7..40-20

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 28-10-1978     Almelo  -   IJmuiden  
8
-
12
 Gerrit Boom  - Rob Clerc  1-110
 Marinus Morsink  - Ton Sijbrands  0-21Partij
 Wim Terlouw  - Joost Hooijberg  1-12
 Bert Looms  - Kees Pippel  0-25Partij
 Joop Rigterink  - Ton de Haas  1-14
 Anton Jurg  - Gerard Beerepoot  2-07Partij
 Johan Prinsen  - Jos Bierman  1-18
 Jan Groeneveld  - Peter van de Berg  2-06Partij
 Henk Gasthuis  - Willem Winter  0-23
 Johan Essink  - Hugo Schut  0-29
   Huizum  -   RDG  
10
-
10
 Auke Spijkstra  - Frits Luteijn  0-24Partij
 Eddy Drost  - Krijn Toet  1-12Partij
 Johan Capelle  - Ed Holstvoogd  1-15Partij
 Anton Schotanus  - Kees Rijkaart  1-17Partij
 Auke Scholma  - Fred Ivens  1-110Partij
 Menno Bandstra  - Peter Slagter  1-11Partij
 Bauke Bies  - Aad Ivens  1-13Partij
 Gerrit Kloosterman  - Piet Lagas  2-06Partij
 Jacob Spoelstra  - Marius Pershad  1-18Partij
 Boele Land  - Pierre Urlings  1-19Partij
   Roxy Dual  -   DV Huissen  
12
-
8
 Jannes van der Wal  - Jan Edink  2-010Partij
 Oege Dijkstra  - Pieter Wijn  1-11
 Sjoerd Visser  - Gérard Jansen  1-13
 Tj. de Walle  - Theo Berends  1-17
 Douwe de Jong  - Geert van Aalten  2-02Partij
 Paul Germain  - Jan de Ruiter (Nikhila)  1-15
 Arthur Kalverboer  - Henny van Aalten  1-14
 Jan van Boven  - Henk Kemperman  1-18
 A. Nijdam  - A. Berends  1-19
 Chris Folkersma  - Geert Berends  1-16
   VAD Amsterdam  -   Lent  
9
-
11
 Johan de Boer  - Marijn Alofs  1-18Partij
 Henk Werner  - Frank Drost  0-22Partij
 Henk Twijnstra  - Harm Wiersma  0-27Partij
 Johan Bastiaannet  - Ruud Palmer  1-15Partij
 Theo Wemer  - Chris Roeleven  1-16
 Lex den Doop  - Waldo Aliar  0-21
 Piet van Heerde  - Theo de Bruijn  2-04
 Michel Horn  - Th. Braam  1-13
 Herman van Westerloo  - Jan Linssen  1-110Partij
 Joop Verheij  - Joop Geurts  2-09
   DAVO  -   Twentes Eerste  
7
-
13
 Ruud de Brouwer  - Ben Smeenk  0-26Partij
 Ton van de Meerendonk  - Piet Roozenburg  1-13Partij
 Toine Brouwers  - Jaap Bus  1-110
 Ad Paulissen  - Theo Leoné  2-09
 Eddie van de Acker  - R. Bakhuis  0-27
 Raphaël Martens  - Frans Kuiper  0-22Partij
 K. van de Broek  - Bert Karman  1-11
 Fons van Erve  - Richard Koot  1-14
 Jan van den Hooff  - John Oldenhof  0-25
 Toine Vermeer  - Henk de Lange  1-18