HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  IJmuiden  ....12..11111013..5914
2  RDG  ..10..10111112....588
3  Roxy Dual  ..10....9..1112135710
4  Almelo  8....111210..11..574
5  Huizum  ..10..9..10..1011550
6  Twentes Eerste  99118........13540
7  Lent  99..1010..11....54-2
8  VAD Amsterdam  1089......9..1353-2
9  DV Huissen  7..8910......1253-8
10  DAVO  ....7..97..7850-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 04-11-1978     RDG  -   Roxy Dual  
10
-
10
 Frits Luteijn  - Theo van den Hoek  1-19Partij
 Marius Pershad  - Herman Spanjer  0-27Partij
 Fred Ivens  - Sjoerd Visser  1-13Partij
 Peter Slagter  - Douwe de Jong  0-26Partij
 Krijn Toet  - Tj. de Walle  2-02Partij
 Aad Ivens  - Oege Dijkstra  1-14Partij
 Ed Holstvoogd  - Jannes van der Wal  2-05Partij
 Kees Rijkaart  - Paul Germain  1-18Partij
 Piet Lagas  - Jan van Boven  1-11Partij
 Pierre Urlings  - Arthur Kalverboer  1-110Partij
   IJmuiden  -   VAD Amsterdam  
10
-
10
 Joost Hooijberg  - Johan Bastiaannet  1-11
 Ton Sijbrands  - Johan de Boer  2-02Partij
 Jos Bierman  - Herman van Westerloo  0-27Partij
 Gerard Beerepoot  - Piet van Heerde  1-16
 Rob Clerc  - Theo Wemer  2-04Partij
 Ton de Haas  - Joop Verheij  1-18
 Hugo Schut  - Michel Horn  0-23Partij
 Peter van de Berg  - Henk Twijnstra  1-110
 Kees Pippel  - Henk Werner  1-15
 Willem Winter  - Lex den Doop  1-19
   Almelo  -   Twentes Eerste  
12
-
8
 Marinus Morsink  - Joop Jurg  1-13
 Anton Jurg  - Piet Roozenburg  0-22Partij
 Johan Prinsen  - Ben Smeenk  1-14
 Joop Rigterink  - Theo Leoné  2-010Partij
 Gerrit Boom  - Jaap Bus  1-19
 Wim Terlouw  - Richard Koot  1-11
 Johan Essink  - Frans Kuiper  1-18
 Bert Looms  - R. Bakhuis  2-07Partij
 Henk Gasthuis  - Bert Karman  1-15
 Jan Groeneveld  - John Oldenhof  2-06Partij
   Lent  -   Huizum  
10
-
10
 Frank Drost  - Jan Adema  2-04Partij
 Marijn Alofs  - Bauke Bies  0-21Partij
 Harm Wiersma  - Auke Scholma  1-110Partij
 Chris Roeleven  - Eddy Drost  1-17
 Ruud Palmer  - Anton Schotanus  2-03Partij
 Waldo Aliar  - Johan Capelle  1-18
 Theo de Bruijn  - Menno Bandstra  1-19
 Th. Braam  - Gerrit Kloosterman  0-26
 Jan Linssen  - Roel Bergsma  1-15Partij
 Joop Geurts  - Jacob Spoelstra  1-12
   DV Huissen  -   DAVO  
12
-
8
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Ton van de Meerendonk  1-14
 Gérard Jansen  - Toine Brouwers  0-22Partij
 Geert van Aalten  - Ad Paulissen  1-18
 Theo Berends  - Ruud de Brouwer  1-16
 Jan Edink  - Raphaël Martens  2-01Partij
 Henny van Aalten  - Jan van den Hooff  2-03
 A. Berends  - K. van de Broek  0-29
 Henk Kemperman  - Fons van Erve  2-05
 Geert Berends  - Eddie van de Acker  2-07Partij
 Pieter Wijn  - Toine Vermeer  1-110