HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  RDG  ..10..1012111113..61014
  IJmuiden  ....121010111113..61014
3  Roxy Dual  10......1191112136912
4  Almelo  ..8..11..1210119672
5  Huizum  1010..9....101011660
6  VAD Amsterdam  8109....119..13650
7  Twentes Eerste  99118..9....1364-2
8  Lent  999101011......64-4
9  DV Huissen  778910......1263-14
10  DAVO  ....711977..862-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 11-11-1978     DAVO  -   Almelo  
11
-
9
 Eddie van de Acker  - Marinus Morsink  0-29Partij
 Raphaël Martens  - Gerrit Boom  1-15
 Ad Paulissen  - Wim Terlouw  2-04
 Ton van de Meerendonk  - Johan Prinsen  0-26
 Toine Brouwers  - Joop Rigterink  1-11
 Ruud de Brouwer  - Anton Jurg  1-13
 Toine Vermeer  - Johan Morsink  2-010Partij
 Jan van den Hooff  - Bert Looms  2-07
 K. van de Broek  - Johan Essink  1-18
 Fons van Erve  - Jan Groeneveld  1-12Partij
   IJmuiden  -   Huizum  
10
-
10
 Hugo Schut  - Roel Bergsma  2-06Partij
 Gerard Beerepoot  - Eddy Drost  1-110Partij
 Ton de Haas  - Boele Land  1-19
 Joost Hooijberg  - Jacob Spoelstra  1-11
 Kees Pippel  - Jan Adema  1-14
 Willem Winter  - Auke Scholma  1-15
 Ton Sijbrands  - Menno Bandstra  2-03Partij
 Rob Clerc  - Anton Schotanus  1-17Partij
 Jos Bierman  - Johan Capelle  0-28Partij
 Peter van de Berg  - Gerrit Kloosterman  0-22Partij
   RDG  -   DV Huissen  
13
-
7
 Kees Rijkaart  - Pieter Wijn  2-09Partij
 Frits Luteijn  - Geert Berends  2-01Partij
 Ed Holstvoogd  - Theo Berends  2-05Partij
 Fred Ivens  - Henny van Aalten  2-06Partij
 Krijn Toet  - Gérard Jansen  1-18Partij
 Aad Ivens  - Harry Otten  1-12Partij
 Peter Slagter  - Nikhila  0-24Partij
 Marius Pershad  - Geert van Aalten  1-110Partij
 Piet Lagas  - Henk Kemperman  0-23Partij
 Pierre Urlings  - A. Berends  2-07Partij
   Lent  -   Roxy Dual  
9
-
11
 Ruud Palmer  - Paul Germain  0-21Partij
 Harm Wiersma  - Herman Spanjer  1-19Partij
 Chris Roeleven  - Jannes van der Wal  2-02Partij
 Waldo Aliar  - Theo van den Hoek  0-23Partij
 Frank Drost  - Sjoerd Visser  1-17Partij
 Marijn Alofs  - Douwe de Jong  0-24Partij
 Theo de Bruijn  - A. Nijdam  2-08
 Th. Braam  - Oege Dijkstra  1-16
 Jan Linssen  - Jan van Boven  1-110
 Joop Geurts  - Arthur Kalverboer  1-15
   Twentes Eerste  -   VAD Amsterdam  
9
-
11
 Piet Roozenburg  - Theo Wemer  2-01Partij
 Ben Smeenk  - Johan de Boer  1-17
 Jaap Bus  - Johan Bastiaannet  0-24Partij
 Theo Leoné  - Henk Twijnstra  1-15
 Bert Karman  - Piet van Heerde  0-22Partij
 Frans Kuiper  - Herman van Westerloo  0-26Partij
 Richard Koot  - Henk Werner  2-08
 Bert Bakhuis  - Joop Verheij  1-110
 John Oldenhof  - Michel Horn  0-23Partij
 Joop Jurg  - Lex den Doop  2-09