HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  IJmuiden  ..14101012111113..71222
2  RDG  ..101012..1111131171216
3  Roxy Dual  610..11..1191213794
4  Huizum  1010....910121011784
5  VAD Amsterdam  1089..11911..13772
6  Almelo  8....1191012119770
7  Lent  999101110..11..76-2
8  Twentes Eerste  9911898....1374-6
9  DV Huissen  77810..99..1273-16
10  DAVO  ..979711..7872-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 18-11-1978     DAVO  -   RDG  
9
-
11
 Raphaël Martens  - Frits Luteijn  0-21Partij
 Ruud de Brouwer  - Kees Rijkaart  1-12Partij
 Jan van den Hooff  - Ed Holstvoogd  1-17Partij
 Ad Paulissen  - Fred Ivens  1-18Partij
 Toine Brouwers  - Krijn Toet  1-16Partij
 Ton van de Meerendonk  - Peter Slagter  1-14Partij
 Fons van Erve  - Marius Pershad  2-03Partij
 Toine Vermeer  - Piet Lagas  0-25Partij
 Eddie van de Acker  - Aad Ivens  2-09Partij
 K. van de Broek  - Pierre Urlings  0-210Partij
   Roxy Dual  -   IJmuiden  
6
-
14
 Jannes van der Wal  - Joost Hooijberg  1-15Partij
 Sjoerd Visser  - Ton Sijbrands  1-17Partij
 Herman Spanjer  - Rob Clerc  0-21Partij
 Douwe de Jong  - Gerard Beerepoot  0-29Partij
 Peter van Harten  - Ton de Haas  0-23Partij
 Tj. de Walle  - Hugo Schut  2-02
 Oege Dijkstra  - Kees Pippel  0-24Partij
 Arthur Kalverboer  - Peter van de Berg  1-16
 Jan van Boven  - Willem Winter  0-210
 Paul Germain  - Jos Bierman  1-18
   VAD Amsterdam  -   Almelo  
11
-
9
 Herman van Westerloo  - Marinus Morsink  0-23Partij
 Johan Bastiaannet  - Wim Terlouw  2-01Partij
 Johan de Boer  - Anton Jurg  1-18
 Piet van Heerde  - Gerrit Boom  1-17Partij
 Henk Twijnstra  - Jan Groeneveld  0-24Partij
 Michel Horn  - Joop Rigterink  1-16
 Joop Verheij  - Bert Looms  1-19
 Lex den Doop  - Johan Prinsen  1-110
 Henk Werner  - Johan Essink  2-05Partij
 Theo Wemer  - Henk Gasthuis  2-02
   Huizum  -   Twentes Eerste  
12
-
8
 Auke Scholma  - Piet Roozenburg  1-19
 Johan Capelle  - Ben Smeenk  1-16
 Bauke Bies  - Jaap Bus  2-05Partij
 Jan Adema  - Theo Leoné  1-17
 Eddy Drost  - R. Bakhuis  1-12
 Boele Land  - Richard Koot  1-110
 Anton Schotanus  - Bert Karman  2-03
 Jacob Spoelstra  - Frans Kuiper  1-11
 Roel Bergsma  - John Oldenhof  0-28Partij
 Gerrit Kloosterman  - Roel Verkuil  2-04Partij
   DV Huissen  -   Lent  
9
-
11
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Harm Wiersma  1-12Partij
 Jan Edink  - Chris Roeleven  1-13
 Harry Otten  - Marijn Alofs  1-17Partij
 Geert Berends  - Theo de Bruijn  1-110
 Gérard Jansen  - Th. Braam  1-14
 Henny van Aalten  - Jan Linssen  1-15
 Henk Kemperman  - Frank Drost  0-28Partij
 Geert van Aalten  - Waldo Aliar  1-16
 Theo Berends  - Ruud Palmer  1-19
 Pieter Wijn  - Joop Geurts  1-11