HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  RDG  ..101211101411131181424
2  IJmuiden  ..141011101211131081322
3  Roxy Dual  106111113..9121381110
4  VAD Amsterdam  81099..11111213896
5  Lent  9991110101311..884
6  Huizum  10107..10912101188-2
7  Almelo  68..910111211987-8
8  Twentes Eerste  99119788..1384-12
9  DV Huissen  77889109..1283-20
10  DAVO  91077..9117883-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 25-11-1978     Twentes Eerste  -   Lent  
7
-
13
 Piet Roozenburg  - Harm Wiersma  1-12Partij
 Ben Smeenk  - Frank Drost  0-210Partij
 Theo Leoné  - Chris Roeleven  1-16
 Jaap Bus  - Ruud Palmer  0-29Partij
 Bert Karman  - Waldo Aliar  0-21Partij
 Joop Jurg  - Theo de Bruijn  1-14
 R. Bakhuis  - Marijn Alofs  1-15Partij
 John Oldenhof  - Joop Geurts  1-17
 Richard Koot  - Jan Linssen  1-18
 Roel Verkuil  - Th. Braam  1-13
   IJmuiden  -   DAVO  
10
-
10
 Ton Sijbrands  - Toine Vermeer  2-06Partij
 Rob Clerc  - Jan van den Hooff  2-04Partij
 Joost Hooijberg  - Toine Brouwers  1-18
 Ton de Haas  - Fons van Erve  1-12
 Jos Bierman  - Ad Paulissen  0-23Partij
 Kees Pippel  - Ton van de Meerendonk  1-17Partij
 Hugo Schut  - Ruud de Brouwer  1-19
 Peter van de Berg  - Eddie van de Acker  1-11
 Gerard Beerepoot  - Raphaël Martens  0-25Partij
 Willem Winter  - K. van de Broek  1-110Partij
   Almelo  -   RDG  
6
-
14
 Gerrit Boom  - Frits Luteijn  0-23Partij
 Marinus Morsink  - Marius Pershad  1-18Partij
 Wim Terlouw  - Peter Slagter  1-19Partij
 Anton Jurg  - Kees Rijkaart  1-17Partij
 Joop Rigterink  - Fred Ivens  1-110Partij
 Gerard van Berkum  - Ed Holstvoogd  0-25Partij
 Jan Groeneveld  - Krijn Toet  0-21Partij
 Johan Prinsen  - Pierre Urlings  1-12Partij
 Erik Brunsman  - Aad Ivens  0-24Partij
 Johan Morsink  - Piet Lagas  1-16Partij
   Huizum  -   Roxy Dual  
7
-
13
 Johan Capelle  - Jannes van der Wal  0-27Partij
 Auke Scholma  - Peter van Harten  2-08Partij
 Bauke Bies  - Oege Dijkstra  1-110
 Anton Schotanus  - Jan van Boven  2-06Partij
 Eddy Drost  - Sjoerd Visser  0-24Partij
 Gerrit Kloosterman  - Tj. de Walle  2-02Partij
 Jacob Spoelstra  - Herman Spanjer  0-29
 Menno Bandstra  - Douwe de Jong  0-23Partij
 Roel Bergsma  - Paul Germain  0-25Partij
 Boele Land  - Arthur Kalverboer  0-21
   DV Huissen  -   VAD Amsterdam  
8
-
12
 Jan Edink  - Piet van Heerde  0-23Partij
 Theo Berends  - Johan de Boer  0-25Partij
 Pieter Wijn  - Theo Wemer  1-11
 Henny van Aalten  - Paul de Heus  0-24Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel  - Johan Bastiaannet  0-22
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Henk Twijnstra  2-07Partij
 Geert van Aalten  - Michel Horn  2-08
 Geert Berends  - Joop Verheij  1-110
 Gérard Jansen  - Lex den Doop  1-16
 Henk Kemperman  - Herman van Westerloo  1-19Partij