HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1980

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  VAD Amsterdam  11109111311161581332
2  IJmuiden  91110131413121381330
3  DV Huissen  10911111411121681328
4  RDG  11109121010131281114
5  Huizum  979812111014870
6  DAVO  76610811141187-14
7  Almelo  9791099101184-12
8  Ons Genoegen Utrecht  4887106101284-30
9  Groningen 1  5748699880-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 9
za 29-11-1980     Groningen 1  -   DV Huissen  
4
-
16
 Oege Dijkstra  - Rob Clerc  0-21Partij
 Herman Hebbink  - Pieter Wijn  0-26Partij
 Henk Doedens  - Nikhila  1-15Partij
 Chris Folkersma  - Geert van Aalten  0-23Partij
 Bert de Jong  - Henny van Aalten  0-24Partij
 Douwe de Jong  - Gérard Jansen  1-18Partij
 Arthur Kalverboer  - Theo Berends  1-17Partij
 E.H. Scholten  - Henk Kemperman  0-22Partij
 Jan van Boven  - Jan Edink  1-19Partij
 Theo van den Hoek  - Geert Berends  0-210Partij
   RDG  -   DAVO  
10
-
10
 Frits Luteijn  - Theo Schippers  2-04Partij
 Evert Bronstring  - Ruud de Brouwer  1-110Partij
 Ed Holstvoogd  - Toine Brouwers  0-21Partij
 Lex Mulder  - Toine Vermeer  0-26Partij
 Hans Vrolijk  - Benjo Verberkt  1-18Partij
 Peter Slagter  - Ad de Hoon  1-17Partij
 Fred Ivens  - Ad Smulders  2-02Partij
 Krijn Toet  - J.A. Vermeer  2-03Partij
 Pierre Urlings  - Fons van Erve  1-19Partij
 Aad Ivens  - Henk Derksen  0-25Partij
   IJmuiden  -   VAD Amsterdam  
9
-
11
 Ton Sijbrands  - Eran Binenbaum  1-11Partij
 Wim Jurg  - Johan Bastiaannet  0-22Partij
 Kees Pippel  - Michel Horn  2-06Partij
 Lex den Doop  - Eric van Dusseldorp  1-15Partij
 René Boulonois  - Herman van Westerloo  0-23Partij
 Ton de Haas  - Piet van Heerde  2-07Partij
 Cees van Duyvenbode  - Joop Verheij  1-14Partij
 Jeroen Sterel  - Huib van der Vossen  1-110Partij
 Jos Bierman  - Paul Oudshoorn  1-18Partij
 Henk Smit  - Johan de Boer  0-29Partij  
   Huizum  -   Ons Genoegen Utrecht  
10
-
10
 Pieter Bergsma  - Jan Bom  1-17Partij
 Sjoerd Visser  - Wim van der Kooij  1-19Partij
 Anton Schotanus  - Wim Vlooswijk  2-01Partij
 Gerrit Kloosterman  - Johan Haijtink  1-110Partij
 Auke Spijkstra  - Jan de Klein  0-26Partij
 Menno Bandstra  - Harry de Waard  1-12
 Jan Adema  - Jan Meenks  0-25
 Johan Bulstra  - Arnold Kooijmans  1-18
 Piet Tuik  - Steven Tjong  2-04
 Jacob Spoelstra  - Arie de Bruijn  1-13