HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ..............15..1210
  DV Huissen  ................151210
3  IJmuiden  ............14....128
4  Fivelgo  ..........13......126
5  NOAD Nijmegen  ........11........122
6  RDG  ........9........10-2
7  DAVO  ......7..........10-6
8  Ons Genoegen Utrecht  ....6............10-8
9  Almelo  5................10-10
  Huizum  ..5..............10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 19-09-1981     DAVO  -   Fivelgo  
7
-
13
 Ruud de Brouwer  - Auke Scholma  0-22Partij
 Martin van Dijk  - Wim Baar  1-17Partij
 Toine Brouwers  - Johan Capelle  2-05Partij
 Theo Schippers  - Jannes van der Wal  0-21Partij
 Eddie van de Acker  - Egbert Noorman  1-18Partij
 Ton van de Meerendonk  - Andreas Kuyken  0-210Partij
 Toine Vermeer  - Bauke Bies  1-16Partij
 Fons van Erve  - Gert Bosker  2-03Partij
 Ad de Hoon  - Gil Salomé  0-29Partij
 Benjo Verberkt  - Paul Germain  0-24Partij
   NOAD Nijmegen  -   RDG  
11
-
9
 Frans Hermelink  - Evert Bronstring  2-07Partij
 D.J. de Groot  - Frits Luteijn  1-16Partij
 Gerard Martens  - Lex Mulder  1-18Partij
 Ruud Palmer  - Fred Ivens  2-01Partij
 Kees Hazen  - Krijn Toet  0-22Partij
 J. Swinkels  - Hans Vrolijk  1-13Partij
 J.A. Wetzel  - Marius Pershad  0-210Partij
 Gerard Linssen  - Pierre Urlings  1-14Partij
 Willem van den Berg  - Pertap Malahé  1-15Partij
 Jan Geurts  - Aad Ivens  2-09Partij
   Almelo  -   VAD Amsterdam  
5
-
15
 Gerrit Boom  - Johan Bastiaannet  1-15Partij
 Marinus Morsink  - Paul Oudshoorn  1-18Partij
 Wim Terlouw  - Theo Wemer  0-21Partij
 Anton Jurg  - Hein Meijer  0-27Partij
 Erik Brunsman  - Eric van Dusseldorp  1-110Partij
 Bert Bakhuis  - Eran Binenbaum  0-22Partij
 Johan Morsink  - Piet van Heerde  0-23Partij
 Jan Groeneveld  - Herman van Westerloo  0-24Partij
 Albert Lusink  - Huib van der Vossen  2-09Partij
 Gerard van Berkum  - Michel Horn  0-26Partij
   Huizum  -   DV Huissen  
5
-
15
 Sjoerd Visser  - Pieter Wijn  1-11Partij
 Pieter Bergsma  - Geert Berends  1-16Partij
 Anton Schotanus  - Henny van Aalten  1-18Partij
 Piet Tuik  - Jos Stokkel  0-27Partij
 Auke Spijkstra  - Nikhila  0-24Partij
 Menno Bandstra  - Rob Clerc  0-29Partij
 Johan Bulstra  - Jan Edink  0-210Partij
 Jan Adema  - Theo Berends  0-23Partij
 Anne Langhout  - Gérard Jansen  0-22Partij
 Jacob Spoelstra  - Henk Kemperman  2-05Partij
   Ons Genoegen Utrecht  -   IJmuiden  
6
-
14
 R. Amsand  - Harm Wiersma  0-21Partij
 Wim van der Kooij  - Gerard Beerepoot  2-04Partij
 Harry de Waard  - Jeroen Sterel  0-28Partij
 Arie de Bruijn  - Ton Sijbrands  0-26Partij
 Steven Tjong  - Ton de Haas  0-210Partij
 J.J. Korstanje  - Cees van Duyvenbode  0-29Partij
 Jan Bulstra  - Kees Pippel  0-22Partij
 A. Kooijmans  - Wim Jurg  1-13Partij
 Wim Vlooswijk  - Tiemen Smit  2-05Partij
 J. de Klein  - Lex den Doop  1-17Partij