HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ............15..182426
2  DV Huissen  ..........12..15..2414
3  IJmuiden  ............11..142410
4  Fivelgo  ........1113......248
5  RDG  ........9....14..226
6  NOAD Nijmegen  ......911........220
7  DAVO  ..8..7..........20-10
8  Almelo  5..9............20-12
9  Huizum  ..5....6........20-18
10  Ons Genoegen Utrecht  2..6............20-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
za 26-09-1981     RDG  -   Huizum  
14
-
6
 Frits Luteijn  - Pieter Bergsma  2-010
 Evert Bronstring  - Anton Schotanus  2-07
 Krijn Toet  - Auke Spijkstra  2-03
 Fred Ivens  - Jan Adema  2-09
 Hans Vrolijk  - Menno Bandstra  1-15
 Lex Mulder  - Piet Tuik  2-01
 Pertap Malahé  - Johan Bulstra  0-28
 Ed Holstvoogd  - Jacob Spoelstra  0-22
 Marius Pershad  - Anne Langhout  1-16
 Aad Ivens  - Roel Bergsma  2-04
   NOAD Nijmegen  -   Fivelgo  
9
-
11
 Ruud Palmer  - Jannes van der Wal  2-01
 Frans Hermelink  - Auke Scholma  1-15
 D.J. de Groot  - Bauke Bies  1-18
 Gerard Martens  - Andreas Kuyken  0-22
 Kees Hazen  - Siep Buurke  1-13
 J. Swinkels  - Paul Germain  2-07
 J.A. Wetzel  - Johan Capelle  0-29
 Gerard Linssen  - Gil Salomé  1-110
 Willem van den Berg  - J.H. Noordman  1-14
 H. Versteegen  - Wim Baar  0-26
   VAD Amsterdam  -   Ons Genoegen Utrecht  
18
-
2
 Johan Bastiaannet  - Wim Vlooswijk  1-11
 Theo Wemer  - Wim van der Kooij  2-09
 Hein Meijer  - Arie de Bruijn  2-07
 Johan de Boer  - Harry de Waard  2-05
 Eran Binenbaum  - Steven Tjong  2-03Partij
 Paul Oudshoorn  - Jan Bulstra  2-010
 Piet van Heerde  - J.J. Korstanje  1-16
 Herman van Westerloo  - Johan Haijtink  2-08
 Eric van Dusseldorp  - A. Kooijmans  2-02
 Huib van der Vossen  - J. de Klein  2-04
   DV Huissen  -   DAVO  
12
-
8
 Rob Clerc  - Fons van Erve  2-01
 Jos Stokkel  - Toine Vermeer  2-010
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Toine Brouwers  2-08
 Geert Berends  - Ruud de Brouwer  1-14
 Gérard Jansen  - Theo Schippers  0-23
 Jan Edink  - Ad de Hoon  1-19
 Pieter Wijn  - Ton van de Meerendonk  2-05
 Henk Kemperman  - Eddie van de Acker  1-17
 Theo Berends  - Martin van Dijk  0-22
 Henny van Aalten  - Benjo Verberkt  1-16
   IJmuiden  -   Almelo  
11
-
9
 Lex den Doop  - Marinus Morsink  1-17
 Ton de Haas  - Anton Jurg  0-25
 Jeroen Sterel  - Gerrit Boom  1-18
 Ton Sijbrands  - Jan Groeneveld  2-09
 Harm Wiersma  - Wim Terlouw  2-04
 Kees Pippel  - Erik Brunsman  1-16
 Cees van Duyvenbode  - Bert Bakhuis  1-110
 Gerard Beerepoot  - Johan Morsink  2-03
 Wim Jurg  - Albert Lusink  1-11
 Tiemen Smit  - Gerard van Berkum  0-22