HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ............1518163638
2  IJmuiden  ..........111114..3612
3  Fivelgo  ........1113..11..3610
4  RDG  ........9..16..143418
5  DV Huissen  ........912....153412
6  NOAD Nijmegen  ....91111........342
7  DAVO  ..97..8........30-12
8  Almelo  59..4..........30-24
9  Ons Genoegen Utrecht  269............30-26
10  Huizum  4....65........30-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 03-10-1981     RDG  -   Almelo  
16
-
4
 Ed Holstvoogd  - Gerrit Boom  1-11
 Frits Luteijn  - Anton Jurg  2-04
 Evert Bronstring  - Marinus Morsink  2-06
 Pertap Malahé  - Erik Brunsman  2-03
 Krijn Toet  - Bert Bakhuis  1-18
 Fred Ivens  - Johan Morsink  2-09
 Lex Mulder  - Wim Terlouw  1-15
 Hans Vrolijk  - Albert Lusink  2-07
 Aad Ivens  - Gerard van Berkum  1-110
 Marius Pershad  - Jan Groeneveld  2-02
   Fivelgo  -   Ons Genoegen Utrecht  
11
-
9
 Jannes van der Wal  - Steven Tjong  2-01
 Auke Scholma  - Wim van der Kooij  1-15
 Bauke Bies  - Arie de Bruijn  1-19
 Siep Buurke  - Harry de Waard  0-22
 Andreas Kuyken  - Jan Bulstra  1-13
 Johan Capelle  - J.J. Korstanje  1-16
 Gil Salomé  - Johan Haijtink  1-110
 Paul Germain  - Wim Vlooswijk  2-04
 Gert Bosker  - A. Kooijmans  1-18
 Egbert Noorman  - J. de Klein  1-17
   DV Huissen  -   NOAD Nijmegen  
9
-
11
 Rob Clerc  - Frans Hermelink  1-11
 Jan Edink  - D.J. de Groot  1-110
 Gérard Jansen  - Ruud Palmer  1-19
 Theo Berends  - Kees Hazen  0-23
 Pieter Wijn  - Gerard Martens  1-12
 Jos Stokkel  - Willem van den Berg  1-15
 Geert Berends  - A. Wouters  1-18
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - J.A. Wetzel  1-17
 Henk Kemperman  - J. Swinkels  1-16
 Henny van Aalten  - Gerard Linssen  1-14
   Huizum  -   VAD Amsterdam  
4
-
16
 Johan Bulstra  - Johan Bastiaannet  0-21
 Jacob Spoelstra  - Johan de Boer  0-29
 Auke Spijkstra  - Eran Binenbaum  0-210Partij
 Menno Bandstra  - Theo Wemer  0-22
 Piet Tuik  - Hein Meijer  1-18
 Anne Langhout  - Herman van Westerloo  0-24
 Sjoerd Visser  - Eric van Dusseldorp  1-16
 Pieter Bergsma  - Huib van der Vossen  1-17
 Anton Schotanus  - Paul Oudshoorn  1-15
 Jan Adema  - Piet van Heerde  0-23
   DAVO  -   IJmuiden  
9
-
11
 Ruud de Brouwer  - Lex den Doop  2-06
 Toine Vermeer  - Ton Sijbrands  0-25
 Toine Brouwers  - Jeroen Sterel  0-28
 Benjo Verberkt  - Kees Pippel  1-13
 Eddie van de Acker  - Harm Wiersma  0-24
 Theo Schippers  - Gerard Beerepoot  0-21
 Ad de Hoon  - Ton de Haas  2-02
 Fons van Erve  - Cees van Duyvenbode  1-19
 K. van de Broek  - Tiemen Smit  1-110
 Martin van Dijk  - Wim Jurg  2-07