HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ........12..1615184842
2  Fivelgo  ......101113....114710
3  DV Huissen  ....11..91215....4614
4  IJmuiden  ....9....11..11144610
5  RDG  ..10....9..1416..4518
6  NOAD Nijmegen  8911..11........44-2
7  DAVO  ..789........1142-10
8  Huizum  4..5..6....11..42-28
9  Almelo  5....94....9..40-26
10  Ons Genoegen Utrecht  29..6....9....40-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 10-10-1981     Fivelgo  -   RDG  
10
-
10
 Jannes van der Wal  - Ed Holstvoogd  2-01
 Bauke Bies  - Marius Pershad  1-110
 Andreas Kuyken  - Pertap Malahé  1-13
 Auke Scholma  - Hans Vrolijk  2-06Partij
 Siep Buurke  - Aad Ivens  1-18
 Johan Capelle  - Krijn Toet  1-15
 Gil Salomé  - Evert Bronstring  0-27
 Paul Germain  - Frits Luteijn  0-22
 Wim Baar  - Fred Ivens  1-14
 Egbert Noorman  - Lex Mulder  1-19
   Almelo  -   Huizum  
9
-
11
 Gerrit Boom  - Sjoerd Visser  2-06
 Anton Jurg  - Jan Adema  0-210
 Wim Terlouw  - Jacob Spoelstra  2-05
 Marinus Morsink  - Pieter Bergsma  1-11
 Erik Brunsman  - Anton Schotanus  0-23
 Jan Groeneveld  - Auke Spijkstra  2-07
 Albert Lusink  - Menno Bandstra  1-12
 Bert Bakhuis  - Piet Tuik  0-29
 Johan Morsink  - Johan Bulstra  1-14
 Gerrit Bosch  - Anne Langhout  0-28
   Ons Genoegen Utrecht  -   DAVO  
9
-
11
 J. Meensk  - Toine Vermeer  1-110
 Wim van der Kooij  - Toine Brouwers  0-29
 Arie de Bruijn  - Ton van de Meerendonk  1-18
 Harry de Waard  - Eddie van de Acker  2-03
 Steven Tjong  - Ruud de Brouwer  1-17
 Jan Bulstra  - Ad de Hoon  1-16
 J.J. Korstanje  - Theo Schippers  0-22
 Wim Vlooswijk  - Martin van Dijk  1-14
 A. Kooijmans  - Fons van Erve  0-25
 J. de Klein  - Benjo Verberkt  2-01
   NOAD Nijmegen  -   VAD Amsterdam  
8
-
12
 H. Rijksen  - Johan Bastiaannet  1-11
 Frans Hermelink  - Eran Binenbaum  0-25Partij
 Ruud Palmer  - Theo Wemer  1-16
 D.J. de Groot  - Johan de Boer  2-02
 Kees Hazen  - Eric van Dusseldorp  1-14
 A. Wouters  - Herman van Westerloo  2-09
 J. Swinkels  - Paul Oudshoorn  0-27
 Willem van den Berg  - Piet van Heerde  1-110
 J.A. Wetzel  - Huib van der Vossen  0-28
 Gerard Linssen  - Michel Horn  0-23
   IJmuiden  -   DV Huissen  
9
-
11
 René Boulonois  - Rob Clerc  0-21
 Jeroen Sterel  - Geert Berends  1-13
 Kees Pippel  - Jan Edink  1-110
 Harm Wiersma  - Henk Kemperman  2-05
 Ton de Haas  - Theo Berends  1-16
 Lex den Doop  - Pieter Wijn  0-27
 Ton Sijbrands  - Gérard Jansen  2-04
 Gerard Beerepoot  - Henny van Aalten  0-29
 Cees van Duyvenbode  - Jos Stokkel  1-12
 Wim Jurg  - Jan de Ruiter (Nikhila)  1-18