HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ....15..12..15161851052
2  DV Huissen  ..11..13912..15..5820
3  IJmuiden  ..9......111113145816
4  Fivelgo  5....101113....11570
5  RDG  ..7..109..1614..5512
6  NOAD Nijmegen  811..9119......54-4
7  DAVO  ..897..11....1154-8
8  Almelo  5..9..4....91152-24
9  Huizum  457..6....11..52-34
10  Ons Genoegen Utrecht  2..69....99..50-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 24-10-1981     DV Huissen  -   RDG  
13
-
7
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Pertap Malahé  2-02
 Jos Stokkel  - Frits Luteijn  0-25
 Henny van Aalten  - Evert Bronstring  1-19
 Pieter Wijn  - Krijn Toet  1-16
 Rob Clerc  - Fred Ivens  1-18
 Jan Edink  - Hans Vrolijk  1-13
 Henk Kemperman  - Lex Mulder  2-07
 Theo Berends  - Marius Pershad  1-110
 Geert Berends  - Aad Ivens  2-01
 Gérard Jansen  - Peter Slagter  2-04
   VAD Amsterdam  -   Fivelgo  
15
-
5
 Theo Wemer  - Bauke Bies  1-13
 Paul Oudshoorn  - Andreas Kuyken  1-17
 Eric van Dusseldorp  - Siep Buurke  2-01
 Hein Meijer  - Johan Capelle  2-06
 Eran Binenbaum  - Auke Scholma  2-08Partij
 Johan Bastiaannet  - Gil Salomé  2-010
 Johan de Boer  - Paul Germain  1-15
 Piet van Heerde  - Jannes van der Wal  1-14
 Huib van der Vossen  - Egbert Noorman  1-19
 Herman van Westerloo  - Wim Baar  2-02
   DAVO  -   NOAD Nijmegen  
11
-
9
 Toine Brouwers  - J.A. Wetzel  1-12
 Ruud de Brouwer  - Gerard Martens  1-18
 Toine Vermeer  - Kees Hazen  1-16
 Ton van de Meerendonk  - Ruud Palmer  2-03
 Ad de Hoon  - D.J. de Groot  0-25
 Benjo Verberkt  - Frans Hermelink  0-24
 Eddie van de Acker  - A. Wouters  2-07
 Fons van Erve  - Willem van den Berg  1-11
 Theo Schippers  - Gerard Linssen  2-09
 Martin van Dijk  - J. Swinkels  1-110
   Huizum  -   IJmuiden  
7
-
13
 Jacob Spoelstra  - Wim Jurg  1-11
 Bart Visser  - Gerard Beerepoot  0-24
 Pieter Bergsma  - Harm Wiersma  0-28
 Anton Schotanus  - Jeroen Sterel  1-15
 Johan Bulstra  - Ton Sijbrands  0-23
 Auke Spijkstra  - Lex den Doop  1-110
 Piet Tuik  - Tiemen Smit  1-16
 Menno Bandstra  - Ton de Haas  0-22
 Anne Langhout  - Kees Pippel  1-17
 Roel Bergsma  - Cees van Duyvenbode  2-09
   Almelo  -   Ons Genoegen Utrecht  
11
-
9
 Bert Bakhuis  - A. Kooijmans  2-010
 Anton Jurg  - Jan Bulstra  1-18
 Jan Groeneveld  - Wim Vlooswijk  0-23
 Erik Brunsman  - Johan Haijtink  1-19
 Wim Terlouw  - J. de Klein  0-21
 Albert Lusink  - Wim van der Kooij  1-16
 Johan Morsink  - Steven Tjong  1-12
 Gerrit Boom  - Arie de Bruijn  2-04
 Marinus Morsink  - Harry de Waard  2-05
 Gerard van Berkum  - H. van Beusekom  1-17