HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ....15912..16151861050
2  DV Huissen  ..11..1391215..1861036
3  IJmuiden  ..9....121113111461020
4  Fivelgo  5....101113..1311696
5  RDG  117..109..1416..6714
6  NOAD Nijmegen  81189119......64-8
7  DAVO  ..897..119..1164-10
8  Huizum  457..6..1111..64-32
9  Almelo  5..974....91162-30
10  Ons Genoegen Utrecht  2269....9..960-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 31-10-1981     RDG  -   VAD Amsterdam  
11
-
9
 Ed Holstvoogd  - Hein Meijer  1-14
 Frits Luteijn  - Eric van Dusseldorp  0-23
 Evert Bronstring  - Theo Wemer  1-17
 Fred Ivens  - Eran Binenbaum  1-110Partij
 Lex Mulder  - Paul Oudshoorn  0-25
 Krijn Toet  - Johan Bastiaannet  1-19
 Hans Vrolijk  - Herman van Westerloo  1-16
 Marius Pershad  - Johan de Boer  2-02
 Aad Ivens  - Huib van der Vossen  2-01
 Pertap Malahé  - Piet van Heerde  2-08
   Huizum  -   DAVO  
11
-
9
 Jacob Spoelstra  - Ton van de Meerendonk  1-14
 Piet Tuik  - Eddie van de Acker  0-23
 Pieter Bergsma  - Toine Vermeer  2-01
 Anton Schotanus  - Theo Schippers  1-19
 Sjoerd Visser  - Ruud de Brouwer  2-02
 Johan Bulstra  - Toine Brouwers  1-15
 Jan Adema  - Martin van Dijk  2-06
 Menno Bandstra  - Ad de Hoon  1-17
 Anne Langhout  - Fons van Erve  1-110
 Sjoerd Koopman  - Benjo Verberkt  0-28
   Fivelgo  -   Almelo  
13
-
7
 Jannes van der Wal  - Marinus Morsink  0-210
 Johan Capelle  - Gerrit Boom  0-26
 Andreas Kuyken  - Albert Lusink  2-02
 Auke Scholma  - Bert Bakhuis  2-01
 Gil Salomé  - Erik Brunsman  1-17
 Bauke Bies  - Johan Morsink  2-04
 Wim Baar  - Anton Jurg  1-18
 Siep Buurke  - Jan Groeneveld  2-05
 Paul Germain  - Gerard van Berkum  2-03
 Egbert Noorman  - Wim Terlouw  1-19
   Ons Genoegen Utrecht  -   DV Huissen  
2
-
18
 Wim van der Kooij  - Rob Clerc  0-21
 Arie de Bruijn  - Jos Stokkel  0-210
 Harry de Waard  - Jan de Ruiter (Nikhila)  0-22
 Steven Tjong  - Henny van Aalten  0-24
 Johan Haijtink  - Pieter Wijn  0-28
 Jan Bulstra  - Waldo Aliar  1-19
 J. de Klein  - Jan Edink  1-15
 Wim Vlooswijk  - Theo Berends  0-23
 A. Kooijmans  - Henk Kemperman  0-26
 H. van Beusekom  - Geert Berends  0-27
   NOAD Nijmegen  -   IJmuiden  
8
-
12
 A. Wouters  - Jeroen Sterel  1-19
 Willem van den Berg  - Harm Wiersma  0-21
 J.A. Wetzel  - Ton Sijbrands  0-22
 Frans Hermelink  - Cees van Duyvenbode  0-24
 Gerard Martens  - Ton de Haas  1-110
 Ruud Palmer  - Gerard Beerepoot  2-03
 D.J. de Groot  - Wim Jurg  1-15
 Kees Hazen  - Kees Pippel  1-16
 J. Swinkels  - Lex den Doop  1-18
 Gerard Linssen  - André (Puk) Ligthart  1-17