HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ....159121615151871260
2  DV Huissen  ..11121391512..1871240
3  IJmuiden  ..9..11121311111471222
4  Fivelgo  58..1011..131311792
5  RDG  117910914..16..7712
6  NOAD Nijmegen  8118911..914..760
7  Huizum  457..6..11111176-30
8  DAVO  5897..119..1174-20
9  Almelo  5..97469..1172-38
10  Ons Genoegen Utrecht  2269....99970-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 07-11-1981     IJmuiden  -   RDG  
11
-
9
 Harm Wiersma  - Krijn Toet  1-11
 Kees Pippel  - Frits Luteijn  0-210
 Ton Sijbrands  - Evert Bronstring  2-09
 Jeroen Sterel  - Ed Holstvoogd  2-03
 Cees van Duyvenbode  - Fred Ivens  1-17
 Ton de Haas  - Lex Mulder  1-14
 Lex den Doop  - Marius Pershad  0-22
 Gerard Beerepoot  - Hans Vrolijk  1-15
 Tiemen Smit  - Aad Ivens  1-18
 Wim Jurg  - Pertap Malahé  2-06
   Ons Genoegen Utrecht  -   Huizum  
9
-
11
 J. de Klein  - Jan Adema  1-19
 Wim Vlooswijk  - Pieter Bergsma  0-22
 Wim van der Kooij  - Jacob Spoelstra  0-24
 Harry de Waard  - Auke Spijkstra  2-08
 Jan Bulstra  - Sjoerd Visser  0-27
 Arie de Bruijn  - Piet Tuik  2-05
 Johan Haijtink  - Menno Bandstra  2-06
 Steven Tjong  - Anton Schotanus  0-21
 A. Kooijmans  - Johan Bulstra  1-110
 Jan Riesthuis  - Anne Langhout  1-13
   DAVO  -   VAD Amsterdam  
5
-
15
 Toine Vermeer  - Eric van Dusseldorp  0-27
 Theo Schippers  - Eran Binenbaum  1-13Partij
 Ad de Hoon  - Theo Wemer  0-24
 Toine Brouwers  - Paul Oudshoorn  1-19
 Ton van de Meerendonk  - Johan Bastiaannet  0-25
 Ruud de Brouwer  - Herman van Westerloo  0-22
 Eddie van de Acker  - Johan de Boer  1-16
 Fons van Erve  - Piet van Heerde  1-110
 Benjo Verberkt  - Huib van der Vossen  0-28
 Martin van Dijk  - Udo Rijlaarsdam  1-11
   DV Huissen  -   Fivelgo  
12
-
8
 Henny van Aalten  - Siep Buurke  1-15
 Pieter Wijn  - Jannes van der Wal  0-21
 Jan Edink  - Bauke Bies  2-09
 Jan de Ruiter (Nikhila)  - Andreas Kuyken  2-03
 Gérard Jansen  - Auke Scholma  0-28
 Geert Berends  - Wim Baar  1-14
 Henk Kemperman  - Egbert Noorman  2-02
 Rob Clerc  - Gil Salomé  2-07
 Theo Berends  - Johan Capelle  1-110
 Jos Stokkel  - Paul Germain  1-16
   Almelo  -   NOAD Nijmegen  
6
-
14
 Bert Bakhuis  - Ruud Palmer  0-26
 Gerrit Boom  - Frans Hermelink  1-110
 Marinus Morsink  - D.J. de Groot  1-11
 Erik Brunsman  - Gerard Martens  1-13
 Anton Jurg  - A. Wouters  0-25
 Wim Terlouw  - Kees Hazen  1-14
 Johan Morsink  - Willem van den Berg  0-27
 Albert Lusink  - J.A. Wetzel  0-28
 Gerard van Berkum  - J. Swinkels  1-19
 Jan Groeneveld  - Gerard Linssen  1-12