HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1981

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  VAD Amsterdam  ..11915161215151881462
2  IJmuiden  ..91115131211111481432
3  DV Huissen  911131215912..1881238
4  RDG  119710149..16128916
5  Fivelgo  55810..1113131189-8
6  Huizum  4756..1111111188-28
7  NOAD Nijmegen  88111199914..86-2
8  DAVO  598..7911111186-18
9  Almelo  59..479691182-40
10  Ons Genoegen Utrecht  262899..9980-52

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 14-11-1981     RDG  -   Ons Genoegen Utrecht  
12
-
8
 Ed Holstvoogd  - Arie de Bruijn  2-02
 Evert Bronstring  - Wim van der Kooij  0-24
 Frits Luteijn  - J. de Klein  1-19
 Fred Ivens  - Harry de Waard  1-17
 Krijn Toet  - Johan Haijtink  2-03
 Lex Mulder  - Jan Bulstra  1-110
 Hans Vrolijk  - Wim Vlooswijk  2-05
 Marius Pershad  - Steven Tjong  1-16
 Pertap Malahé  - A. Kooijmans  1-11
 Aad Ivens  - J.J. Korstanje  1-18
   Huizum  -   NOAD Nijmegen  
11
-
9
 Jan Adema  - Ruud Palmer  1-15
 Jacob Spoelstra  - Frans Hermelink  1-14
 Sjoerd Visser  - D.J. de Groot  1-110
 Pieter Bergsma  - Kees Hazen  1-13
 Anton Schotanus  - Gerard Martens  2-07
 Auke Spijkstra  - A. Wouters  1-18
 Johan Bulstra  - Willem van den Berg  2-01
 Anne Sjoerd Bandstra  - J. Swinkels  1-12
 Anne Langhout  - J.A. Wetzel  1-16
 Piet Tuik  - Gerard Linssen  0-29
   Almelo  -   DAVO  
9
-
11
 Anton Jurg  - Theo Schippers  0-22
 Marinus Morsink  - Toine Brouwers  1-14
 Jan Groeneveld  - Ton van de Meerendonk  1-19
 Gerrit Boom  - Eddie van de Acker  1-18
 Erik Brunsman  - Ruud de Brouwer  2-05
 Bert Bakhuis  - Ad de Hoon  2-07
 Gerard van Berkum  - Toine Vermeer  1-16
 Wim Terlouw  - Benjo Verberkt  0-210
 Albert Lusink  - Fons van Erve  1-11
 Johan Morsink  - Martin van Dijk  0-23
   IJmuiden  -   Fivelgo  
15
-
5
 Harm Wiersma  - Wim Baar  2-01
 Kees Pippel  - Siep Buurke  1-16
 Cees van Duyvenbode  - Jannes van der Wal  0-25
 Jeroen Sterel  - J.H. Noordman  2-08
 Ton Sijbrands  - Gert Bosker  2-04
 Gerard Beerepoot  - Andreas Kuyken  2-010
 René Boulonois  - Egbert Noorman  2-03
 Wim Jurg  - Bauke Bies  2-02
 Ton de Haas  - Johan Capelle  1-17
 Lex den Doop  - Gil Salomé  1-19
   VAD Amsterdam  -   DV Huissen  
11
-
9
 Eran Binenbaum  - Jan de Ruiter (Nikhila)  2-07Partij
 Herman van Westerloo  - Pieter Wijn  1-16
 Theo Wemer  - Jos Stokkel  1-110
 Johan Bastiaannet  - Henny van Aalten  0-28
 Eric van Dusseldorp  - Rob Clerc  1-11
 Paul Oudshoorn  - Jan Edink  2-09
 Piet van Heerde  - Geert Berends  1-14
 Hein Meijer  - Gérard Jansen  2-02
 Huib van der Vossen  - Henk Kemperman  1-15
 Johan de Boer  - Theo Berends  0-23