HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Shvartsman GMI 2427   H   9 6 2 1 14 79 92
2   Guntis Valneris GMI 2419   H   9 4 5 0 13 80 94
3   Alexey Chizhov GMI 2411   H   9 4 5 0 13 77 90
4   Auke Scholma GMI 2313   H   9 4 5 0 13 75 89
5   Alexander Getmanski GMI 2361   H   9 3 6 0 12 82 95
6   Anatoli Gantvarg GMI 2402   H   9 3 6 0 12 80 92
7   Iwan Tokusarov  2265   H   9 3 6 0 12 78 92
  Egidijus Petryla MI 2276   H   9 3 6 0 12 78 91
  Alexander Georgiev GMI 2419   H   9 3 6 0 12 78 91
  Sergei Kalinov  2299   H   9 4 4 1 12 78 91
11   Vladimir Milshin GMI 2328   H   9 4 4 1 12 77 91
  Gawril Kolesov  2341   H   9 3 6 0 12 77 90
13   Vladimir Weytsman GMI 2336   H   9 4 4 1 12 74 86
14   Jan van Meggelen  2165   H   9 5 2 2 12 69 82
15   Ron Heusdens MI 2345   H   9 5 2 2 12 67 79
16   Michail Samochvalow  2222   H   9 4 4 1 12 66 78
17   Murodullo Amrillaev MF 2335   H   9 3 5 1 11 79 93
18   Igor Kirzner GMI 2318   H   9 3 5 1 11 75 88
19   Youri Ermakov  2282   H   9 4 3 2 11 74 88
  Brion Koullen  2109   H   9 3 5 1 11 74 86
21   Kelvin Adam Andall  2213   H   9 3 5 1 11 71 84
22   Justinas Jankunas  2246   H   9 4 3 2 11 69 81
23   Joost Hendriksen  2177   H   9 2 7 0 11 68 80
24   Kees Thijssen GMI 2352   H   9 3 5 1 11 67 79
25   Wytze Sytsma  2182   H   9 4 3 2 11 66 78
26   Henk Kalk  2235   H   9 4 3 2 11 64 76
27   Andrej Valjuk MI 2301   H   9 2 6 1 10 75 87
28   Jeroen van den Akker  2315   H   9 3 4 2 10 74 87
29   Andrew Tjon A Ong  2195   H   9 3 4 2 10 73 86
30   Erna Wanders MIF 2174   H   9 5 0 4 10 72 85
  Harry de Waard  2044   H   9 4 2 3 10 72 84
32   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   H   9 3 4 2 10 71 85
33   Theo Dijkstra  2149   H   9 3 4 2 10 69 83
  Gunars Zalitis MF 2201   H   9 3 4 2 10 69 82
35   Marcel Monteba  2186   H   9 4 2 3 10 68 80
  Zilvinas Mardosa  2094   H   9 2 6 1 10 68 79
37   Guzel Georgieva  2115   H   9 2 6 1 10 67 79
  Vitalia Doumesh MIF 2108   H   9 2 6 1 10 67 78
39   André Nijmeijer  2036   H   9 3 4 2 10 65 77
  Paul Wijninga  2075   H   9 3 4 2 10 65 77
41   Wouter Ludwig  2167   H   9 2 6 1 10 62 74
  Yevgeniy Sklyarov MI 2302   H   9 3 4 2 10 62 74
  Klaas Bor  2170   H   9 4 2 3 10 62 73
44   Ton Berends  1988   H   9 3 4 2 10 61 74
45   Adri van Huet  2169   H   9 2 6 1 10 60 72
  Jakov Shaus  2336   H   9 3 4 2 10 60 71
47   Kees de Jong  1978   H   9 3 4 2 10 59 70
48   Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   H   9 2 5 2 9 69 81
  Jan Nijmeijer  2089   H   9 3 3 3 9 69 81
50   Irina Pashkevich GMIF 2149   H   9 2 5 2 9 64 76
51   Vera Surova  2100   H   9 1 7 1 9 63 76
  Marina Borkowa MIF 2190   H   9 1 7 1 9 63 74
53   Nona Savina MIF 2142   H   9 2 5 2 9 61 72
54   Henk Hoekman  2187   H   9 2 5 2 9 58 68
55   Willem Bor    H   9 3 3 3 9 56 70
56   Aleksandra Burnasheva  2091   H   9 3 3 3 9 50 61
57   Gerrit Draaisma  2170   H   9 2 4 3 8 67 80
58   Peter Pippel  2179   H   9 3 2 4 8 65 77
  Daan van Os  2020   H   9 1 6 2 8 65 77
60   Rinat Ishimbaev  2264   H   9 1 6 2 8 64 77
  Wim Vrijland  2074   H   9 2 4 3 8 64 76
  Harry Graaskamp  2110   H   9 3 2 4 8 64 75
  Valere Hermans  1996   H   9 2 4 3 8 64 75
64   Natalja Gerasimovich  2043   H   9 3 2 4 8 63 75
65   Jan Bosch  2100   H   9 1 6 2 8 62 74
  Piet Karregat  2227   H   9 1 6 2 8 62 74
67   Ton van der Ploeg  2100   H   9 3 2 4 8 60 72
68   Jaap Huizinga  2012   H   9 2 4 3 8 59 72
  Sharunas Mardosa  2134   H   9 2 4 3 8 59 69
  Nico Leemberg  2018   H   9 2 4 3 8 59 69
71   Jan van Oosterhout  1800   H   9 3 2 4 8 58 71
72   Pertap Malahé  2109   H   9 2 4 3 8 55 66
  Gera Hol  1892   H   9 2 4 3 8 55 65
74   Jean-Paul Plantin  2054   H   9 3 2 4 8 53 65
75   Wim Martin  2180   H   9 3 2 4 8 50 62
76   Hans Bentvelzen  2189   H   9 2 3 4 7 65 77
77   Cock van Wijk  2064   H   9 2 3 4 7 60 71
78   Bert Habets  1898   H   9 0 7 2 7 59 70
79   Jaap Vink  2100   H   9 1 5 3 7 58 70
80   Antra Valnere  2018   H   9 1 5 3 7 55 67
81   Evert Schuttert  1800   H   9 1 5 3 7 54 66
82   Johan van Aalderen  2185   H   9 1 5 3 7 53 63
83   Konstantin Eljanov  1899   H   9 2 3 4 7 52 62
84   Jan Preuter  2100   H   9 1 5 3 7 51 62
  Frits Verboven    H   9 2 3 4 7 51 60
86   Dirk Alderliesten  1864   H   9 1 5 3 7 48 58
  Piet Jonkers  2100   H   9 2 3 4 7 48 58
88   John Folkers  1904   H   9 3 1 5 7 45 55
89   Leo van Teijlingen  1856   H   9 3 0 6 6 58 70
90   Gruno Grune  2100   H   9 2 2 5 6 55 67
  Klaas Mondria  2000   H   9 1 4 4 6 55 65
92   Martin Bosch  2100   H   9 1 4 4 6 54 64
93   Tom Huizinga  1838   H   9 1 4 4 6 46 56
94   Adriaan Groenendijk  2100   H   9 1 3 5 5 58 69
95   Mirjam Hol  2100   H   9 0 5 4 5 48 57
96   Bert Nieling  1468   H   9 2 1 6 5 47 57
97   Kees Osté  1800   H   9 1 3 5 5 42 51
98   Feiko Stoppels  1915   H   9 2 0 7 4 55 66
99   V. Steenbeek  2100   H   9 1 2 6 4 52 62
100   Francisco Linan  1800   H   9 0 1 8 1 44 52
Alexander ShvartsmanGuntis ValnerisAlexey Chizhov
Auke ScholmaAlexander GetmanskiAnatoli Gantvarg
Iwan TokusarovEgidijus PetrylaAlexander Georgiev
Sergei KalinovVladimir MilshinGawril Kolesov
Vladimir WeytsmanJan van MeggelenRon Heusdens
Murodullo AmrillaevIgor Kirzner
Youri ErmakovBrion Koullen
 Ronde 9 
 ma 20-05-2002  Leo van Teijlingen (1856) - Wim Martin (2180) 0-2Partij
 Andrej Valjuk (2301) - Michail Samochvalow (2222) 0-2
 Antra Valnere (2018) - Jan Preuter (2100) 1-1
 Guntis Valneris (2419) - Alexey Chizhov (2411) 1-1
 Frits Verboven  - Konstantin Eljanov (1899) 1-1
 Wim Vrijland (2074) - Nico Leemberg (2018) 1-1
 Gunars Zalitis (2201) - Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) 1-1
 Iwan Tokusarov (2265) - Henk Kalk (2235) 1-1
 Feiko Stoppels (1915) - Bert Nieling (1468) 0-2
 V. Steenbeek (2100) - Piet Jonkers (2100) 0-2
 Auke Scholma (2313) - Alexander Shvartsman (2427) 1-1
 Nona Savina (2142) - Elena Milshina-Djemotskina (2166) 1-1
 Ton van der Ploeg (2100) - Youri Ermakov (2282) 0-2
 Kees Osté (1800) - Mirjam Hol (2100) 1-1
 Jan van Oosterhout (1800) - André Nijmeijer (2036) 0-2
 Jan Nijmeijer (2089) - Kees Thijssen (2352) 0-2
 Jan van Meggelen (2165) - Andrew Tjon A Ong (2195) 2-0
 Zilvinas Mardosa (2094) - Theo Dijkstra (2149) 1-1
 Sharunas Mardosa (2134) - Erna Wanders (2174) 0-2
 Pertap Malahé (2109) - Peter Pippel (2179) 1-1
 Wouter Ludwig (2167) - Guzel Georgieva (2115) 1-1
 Francisco Linan (1800) - Adriaan Groenendijk (2100) 1-1
 Brion Koullen (2109) - Joost Hendriksen (2177) 1-1
 Piet Karregat (2227) - Ton Berends (1988) 0-2
 Igor Kirzner (2318) - Wytze Sytsma (2182) 1-1
 Gawril Kolesov (2341) - Egidijus Petryla (2276) 1-1
 Kees de Jong (1978) - Harry de Waard (2044) 1-1
 Rinat Ishimbaev (2264) - Yevgeniy Sklyarov (2302) 0-2
 Jaap Huizinga (2012) - Marcel Monteba (2186) 0-2
 Tom Huizinga (1838) - Klaas Mondria (2000) 1-1
 Henk Hoekman (2187) - Vera Surova (2100) 1-1
 Adri van Huet (2169) - Daan van Os (2020) 2-0
 Ron Heusdens (2345) - Jeroen van den Akker (2315) 2-0
 Valere Hermans (1996) - Vitalia Doumesh (2108) 0-2
 Gruno Grune (2100) - Gera Hol (1892) 0-2
 Alexander Getmanski (2361) - Vladimir Weytsman (2336) 1-1
 Natalja Gerasimovich (2043) - Paul Wijninga (2075) 0-2
 Anatoli Gantvarg (2402) - Sergei Kalinov (2299) 1-1
 Alexander Georgiev (2419) - Vladimir Milshin (2328) 1-1
 John Folkers (1904) - Bert Habets (1898) 1-1
 Martin Bosch (2100) - Jean-Paul Plantin (2054) 0-2
 Jan Bosch (2100) - Harry Graaskamp (2110) 1-1
 Marina Borkowa (2190) - Irina Pashkevich (2149) 1-1
 Willem Bor  - Cock van Wijk (2064) 2-0
 Klaas Bor (2170) - Gerrit Draaisma (2170) 2-0
 Hans Bentvelzen (2189) - Aleksandra Burnasheva (2091) 0-2
 Kelvin Adam Andall (2213) - Justinas Jankunas (2246) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2335) - Jakov Shaus (2336) 1-1
 Dirk Alderliesten (1864) - Jaap Vink (2100) 1-1
 Johan van Aalderen (2185) - Evert Schuttert (1800) 1-1