HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrej Valjuk MI 2301   H   1 1 0 0 2 0 0
  Kelvin Adam Andall  2213   H   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Getmanski GMI 2361   H   1 1 0 0 2 0 0
  Gunars Zalitis MF 2201   H   1 1 0 0 2 0 0
  Harry de Waard  2044   H   1 1 0 0 2 0 0
  Justinas Jankunas  2246   H   1 1 0 0 2 0 0
  Ton Berends  1988   H   1 1 0 0 2 0 0
  Peter Pippel  2179   H   1 1 0 0 2 0 0
9   Alexey Chizhov GMI 2411   H   1 1 0 0 2 0 0
10   Sergei Kalinov  2299   H   1 1 0 0 2 0 0
  Henk Kalk  2235   H   1 1 0 0 2 0 0
  Murodullo Amrillaev MF 2335   H   1 1 0 0 2 0 0
  Leo van Teijlingen  1856   H   1 1 0 0 2 0 0
14   Guntis Valneris GMI 2419   H   1 1 0 0 2 0 0
15   Iwan Tokusarov  2265   H   1 1 0 0 2 0 0
  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   H   1 1 0 0 2 0 0
  Daan van Os  2020   H   1 1 0 0 2 0 0
  Hans Bentvelzen  2189   H   1 1 0 0 2 0 0
  Joost Hendriksen  2177   H   1 1 0 0 2 0 0
  Vladimir Milshin GMI 2328   H   1 1 0 0 2 0 0
  Brion Koullen  2109   H   1 1 0 0 2 0 0
  Antra Valnere  2018   H   1 1 0 0 2 0 0
  André Nijmeijer  2036   H   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Georgiev GMI 2419   H   1 1 0 0 2 0 0
25   Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Vladimir Weytsman GMI 2336   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Wim Martin  2180   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jan Bosch  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Gawril Kolesov  2341   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Zilvinas Mardosa  2094   H   1 0 1 0 1 -1 0
  V. Steenbeek  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Adri van Huet  2169   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Kees Thijssen GMI 2352   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Egidijus Petryla MI 2276   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Cock van Wijk  2064   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Mirjam Hol  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Theo Dijkstra  2149   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Dirk Alderliesten  1864   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Paul Wijninga  2075   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jan van Oosterhout  1800   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Marcel Monteba  2186   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Piet Karregat  2227   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Wouter Ludwig  2167   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Marina Borkowa MIF 2190   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jan Preuter  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Johan van Aalderen  2185   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Klaas Mondria  2000   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Anatoli Gantvarg GMI 2402   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Frits Verboven    H   1 0 1 0 1 -1 0
  Ton van der Ploeg  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Henk Hoekman  2187   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Evert Schuttert  1800   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jean-Paul Plantin  2054   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Vitalia Doumesh MIF 2108   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Aleksandra Burnasheva  2091   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Gerrit Draaisma  2170   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Gera Hol  1892   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Martin Bosch  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Andrew Tjon A Ong  2195   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Kees Osté  1800   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Igor Kirzner GMI 2318   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jan van Meggelen  2165   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Konstantin Eljanov  1899   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Sharunas Mardosa  2134   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jaap Huizinga  2012   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Valere Hermans  1996   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Piet Jonkers  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Auke Scholma GMI 2313   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Wytze Sytsma  2182   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jan Nijmeijer  2089   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Bert Habets  1898   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Natalja Gerasimovich  2043   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Youri Ermakov  2282   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Vera Surova  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
  Jaap Vink  2100   H   1 0 1 0 1 -1 0
77   Wim Vrijland  2074   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Francisco Linan  1800   H   1 0 0 1 0 -2 0
79   Alexander Shvartsman GMI 2427   H   1 0 0 1 0 -2 0
80   Kees de Jong  1978   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Nico Leemberg  2018   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Jakov Shaus  2336   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Nona Savina MIF 2142   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Klaas Bor  2170   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Yevgeniy Sklyarov MI 2302   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Michail Samochvalow  2222   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Gruno Grune  2100   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Erna Wanders MIF 2174   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Tom Huizinga  1838   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Rinat Ishimbaev  2264   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Feiko Stoppels  1915   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Bert Nieling  1468   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Ron Heusdens MI 2345   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Adriaan Groenendijk  2100   H   1 0 0 1 0 -2 0
  John Folkers  1904   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Pertap Malahé  2109   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Irina Pashkevich GMIF 2149   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Harry Graaskamp  2110   H   1 0 0 1 0 -2 0
  Willem Bor    H   1 0 0 1 0 -2 0
  Jeroen van den Akker  2315   H   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 12-05-2002  Konstantin Eljanov (1899) - Martin Bosch (2100) 1-1Partij
 Cock van Wijk (2064) - Piet Karregat (2227) 1-1
 Gunars Zalitis (2201) - Adriaan Groenendijk (2100) 2-0
 Vladimir Weytsman (2336) - Igor Kirzner (2318) 1-1
 Harry de Waard (2044) - Gruno Grune (2100) 2-0
 Erna Wanders (2174) - Justinas Jankunas (2246) 0-2
 Frits Verboven  - Klaas Mondria (2000) 1-1
 Jaap Vink (2100) - Jean-Paul Plantin (2054) 1-1
 Wim Vrijland (2074) - Vladimir Milshin (2328) 0-2
 Leo van Teijlingen (1856) - Pertap Malahé (2109) 2-0
 Andrew Tjon A Ong (2195) - Vitalia Doumesh (2108) 1-1
 Alexey Chizhov (2411) - Rinat Ishimbaev (2264) 2-0
 Andrej Valjuk (2301) - Jakov Shaus (2336) 2-0
 Nona Savina (2142) - Kelvin Adam Andall (2213) 0-2
 Alexander Shvartsman (2427) - Guntis Valneris (2419) 0-2
 Yevgeniy Sklyarov (2302) - Alexander Georgiev (2419) 0-2
 Irina Pashkevich (2149) - Iwan Tokusarov (2265) 0-2
 Peter Pippel (2179) - Bert Nieling (1468) 2-0
 Ton van der Ploeg (2100) - Johan van Aalderen (2185) 1-1
 Michail Samochvalow (2222) - Alexander Getmanski (2361) 0-2
 Kees Osté (1800) - V. Steenbeek (2100) 1-1
 Daan van Os (2020) - Tom Huizinga (1838) 2-0
 Jan van Oosterhout (1800) - Dirk Alderliesten (1864) 1-1
 André Nijmeijer (2036) - John Folkers (1904) 2-0
 Jan van Meggelen (2165) - Paul Wijninga (2075) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2166) - Kees Thijssen (2352) 1-1
 Marcel Monteba (2186) - Theo Dijkstra (2149) 1-1
 Piet Jonkers (2100) - Evert Schuttert (1800) 1-1
 Nico Leemberg (2018) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) 0-2
 Francisco Linan (1800) - Antra Valnere (2018) 0-2
 Zilvinas Mardosa (2094) - Jan Bosch (2100) 1-1
 Jaap Huizinga (2012) - Jan Preuter (2100) 1-1
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) - Gawril Kolesov (2341) 1-1
 Kees de Jong (1978) - Brion Koullen (2109) 0-2
 Adri van Huet (2169) - Wim Martin (2180) 1-1
 Gera Hol (1892) - Wouter Ludwig (2167) 1-1
 Henk Hoekman (2187) - Natalja Gerasimovich (2043) 1-1
 Harry Graaskamp (2110) - Hans Bentvelzen (2189) 0-2
 Bert Habets (1898) - Wytze Sytsma (2182) 1-1
 Joost Hendriksen (2177) - Feiko Stoppels (1915) 2-0
 Ron Heusdens (2345) - Sergei Kalinov (2299) 0-2
 Valere Hermans (1996) - Vera Surova (2100) 1-1
 Youri Ermakov (2282) - Auke Scholma (2313) 1-1
 Anatoli Gantvarg (2402) - Egidijus Petryla (2276) 1-1
 Jeroen van den Akker (2315) - Henk Kalk (2235) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2335) - Klaas Bor (2170) 2-0
 Ton Berends (1988) - Willem Bor  2-0
 Aleksandra Burnasheva (2091) - Mirjam Hol (2100) 1-1
 Marina Borkowa (2190) - Jan Nijmeijer (2089) 1-1
 Gerrit Draaisma (2170) - Sharunas Mardosa (2134) 1-1