HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vladimir Milshin GMI 2328   H   4 4 0 0 8 9 15
2   Murodullo Amrillaev MF 2335   H   4 3 1 0 7 11 18
3   Alexander Georgiev GMI 2419   H   4 3 1 0 7 10 16
4   Guntis Valneris GMI 2419   H   4 3 1 0 7 9 16
5   Alexey Chizhov GMI 2411   H   4 3 1 0 7 9 15
6   Harry de Waard  2044   H   4 3 0 1 6 10 18
  Gunars Zalitis MF 2201   H   4 2 2 0 6 10 16
8   Alexander Getmanski GMI 2361   H   4 2 2 0 6 9 16
  Jan van Meggelen  2165   H   4 2 2 0 6 9 15
  Andrej Valjuk MI 2301   H   4 2 2 0 6 9 15
  Anatoli Gantvarg GMI 2402   H   4 2 2 0 6 9 15
  Youri Ermakov  2282   H   4 2 2 0 6 9 14
13   Justinas Jankunas  2246   H   4 3 0 1 6 8 15
  Joost Hendriksen  2177   H   4 2 2 0 6 8 15
  Gawril Kolesov  2341   H   4 2 2 0 6 8 14
  Brion Koullen  2109   H   4 2 2 0 6 8 14
  Sergei Kalinov  2299   H   4 3 0 1 6 8 14
  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   H   4 2 2 0 6 8 14
19   Kelvin Adam Andall  2213   H   4 2 1 1 5 10 17
20   Alexander Shvartsman GMI 2427   H   4 2 1 1 5 9 16
21   Vitalia Doumesh MIF 2108   H   4 1 3 0 5 9 15
  Auke Scholma GMI 2313   H   4 1 3 0 5 9 15
  Egidijus Petryla MI 2276   H   4 1 3 0 5 9 15
  Iwan Tokusarov  2265   H   4 1 3 0 5 9 14
25   Wytze Sytsma  2182   H   4 2 1 1 5 8 16
  Marcel Monteba  2186   H   4 2 1 1 5 8 15
  Theo Dijkstra  2149   H   4 2 1 1 5 8 15
  Zilvinas Mardosa  2094   H   4 1 3 0 5 8 13
  Wouter Ludwig  2167   H   4 1 3 0 5 8 13
  Vera Surova  2100   H   4 1 3 0 5 8 13
31   Yevgeniy Sklyarov MI 2302   H   4 2 1 1 5 7 14
  Michail Samochvalow  2222   H   4 2 1 1 5 7 13
  Jan Nijmeijer  2089   H   4 2 1 1 5 7 13
  Irina Pashkevich GMIF 2149   H   4 2 1 1 5 7 12
  Igor Kirzner GMI 2318   H   4 1 3 0 5 7 12
  Jeroen van den Akker  2315   H   4 2 1 1 5 7 11
37   Daan van Os  2020   H   4 1 2 1 4 12 18
38   Paul Wijninga  2075   H   4 1 2 1 4 11 17
  André Nijmeijer  2036   H   4 1 2 1 4 11 17
40   Peter Pippel  2179   H   4 2 0 2 4 10 18
  Gera Hol  1892   H   4 1 2 1 4 10 16
  Andrew Tjon A Ong  2195   H   4 1 2 1 4 10 16
  Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   H   4 1 2 1 4 10 16
  Hans Bentvelzen  2189   H   4 1 2 1 4 10 16
  Erna Wanders MIF 2174   H   4 2 0 2 4 10 16
  Valere Hermans  1996   H   4 1 2 1 4 10 16
  Henk Kalk  2235   H   4 1 2 1 4 10 16
48   Rinat Ishimbaev  2264   H   4 1 2 1 4 9 16
  Vladimir Weytsman GMI 2336   H   4 1 2 1 4 9 15
  Ron Heusdens MI 2345   H   4 1 2 1 4 9 15
  Marina Borkowa MIF 2190   H   4 1 2 1 4 9 14
52   Wim Vrijland  2074   H   4 2 0 2 4 8 16
  Antra Valnere  2018   H   4 1 2 1 4 8 15
54   Jakov Shaus  2336   H   4 1 2 1 4 7 13
  Jan Bosch  2100   H   4 1 2 1 4 7 13
  Leo van Teijlingen  1856   H   4 2 0 2 4 7 12
  Nona Savina MIF 2142   H   4 1 2 1 4 7 12
  Kees Thijssen GMI 2352   H   4 1 2 1 4 7 11
59   Klaas Bor  2170   H   4 2 0 2 4 6 13
  Gerrit Draaisma  2170   H   4 1 2 1 4 6 13
  Jan van Oosterhout  1800   H   4 1 2 1 4 6 13
  Harry Graaskamp  2110   H   4 2 0 2 4 6 12
  Cock van Wijk  2064   H   4 1 2 1 4 6 11
64   Ton van der Ploeg  2100   H   4 1 2 1 4 5 11
  Jaap Vink  2100   H   4 1 2 1 4 5 8
66   Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   H   4 0 3 1 3 9 14
  Natalja Gerasimovich  2043   H   4 1 1 2 3 9 14
68   Ton Berends  1988   H   4 1 1 2 3 8 15
  Kees de Jong  1978   H   4 1 1 2 3 8 14
  Henk Hoekman  2187   H   4 1 1 2 3 8 13
  Bert Habets  1898   H   4 0 3 1 3 8 13
  Pertap Malahé  2109   H   4 0 3 1 3 8 12
73   Jean-Paul Plantin  2054   H   4 1 1 2 3 7 13
  Adriaan Groenendijk  2100   H   4 1 1 2 3 7 13
  Nico Leemberg  2018   H   4 1 1 2 3 7 13
  Klaas Mondria  2000   H   4 0 3 1 3 7 12
  Piet Karregat  2227   H   4 0 3 1 3 7 11
78   Konstantin Eljanov  1899   H   4 1 1 2 3 6 11
79   Adri van Huet  2169   H   4 0 3 1 3 5 10
  Jaap Huizinga  2012   H   4 0 3 1 3 5 10
81   Feiko Stoppels  1915   H   4 1 0 3 2 9 15
82   Gruno Grune  2100   H   4 1 0 3 2 8 14
  Sharunas Mardosa  2134   H   4 0 2 2 2 8 13
  Aleksandra Burnasheva  2091   H   4 0 2 2 2 8 13
  Dirk Alderliesten  1864   H   4 0 2 2 2 8 13
  Johan van Aalderen  2185   H   4 0 2 2 2 8 12
  Martin Bosch  2100   H   4 0 2 2 2 8 12
88   Jan Preuter  2100   H   4 0 2 2 2 7 13
  Wim Martin  2180   H   4 0 2 2 2 7 13
  Evert Schuttert  1800   H   4 0 2 2 2 7 12
  Willem Bor    H   4 0 2 2 2 7 12
  John Folkers  1904   H   4 1 0 3 2 7 12
  Frits Verboven    H   4 0 2 2 2 7 11
94   V. Steenbeek  2100   H   4 0 2 2 2 6 10
  Mirjam Hol  2100   H   4 0 2 2 2 6 10
96   Kees Osté  1800   H   4 0 2 2 2 5 10
97   Bert Nieling  1468   H   4 0 1 3 1 8 12
98   Piet Jonkers  2100   H   4 0 1 3 1 7 12
99   Tom Huizinga  1838   H   4 0 1 3 1 5 9
100   Francisco Linan  1800   H   4 0 0 4 0 6 10
 Ronde 4 
 wo 15-05-2002  Gunars Zalitis (2201) - Gera Hol (1892) 2-0
 Paul Wijninga (2075) - Sergei Kalinov (2299) 0-2
 Harry de Waard (2044) - Ton van der Ploeg (2100) 2-0
 Frits Verboven  - Jaap Vink (2100) 0-2
 Guntis Valneris (2419) - Jan van Oosterhout (1800) 2-0
 Alexey Chizhov (2411) - Kelvin Adam Andall (2213) 2-0
 Iwan Tokusarov (2265) - Alexander Shvartsman (2427) 1-1
 Leo van Teijlingen (1856) - Martin Bosch (2100) 2-0
 Kees Thijssen (2352) - Gruno Grune (2100) 2-0
 Wytze Sytsma (2182) - Vladimir Milshin (2328) 0-2
 Feiko Stoppels (1915) - Jakov Shaus (2336) 0-2
 Evert Schuttert (1800) - Willem Bor  1-1
 Nona Savina (2142) - Marina Borkowa (2190) 1-1
 Auke Scholma (2313) - Egidijus Petryla (2276) 1-1
 Jean-Paul Plantin (2054) - Alexander Getmanski (2361) 0-2
 Jan Preuter (2100) - Wim Vrijland (2074) 0-2
 Daan van Os (2020) - Anatoli Gantvarg (2402) 0-2
 Jan Nijmeijer (2089) - Ton Berends (1988) 2-0
 André Nijmeijer (2036) - Youri Ermakov (2282) 0-2
 Marcel Monteba (2186) - Murodullo Amrillaev (2335) 0-2
 Elena Milshina-Djemotskina (2166) - Zilvinas Mardosa (2094) 0-2
 Jan van Meggelen (2165) - Andrej Valjuk (2301) 1-1
 Wim Martin (2180) - Erna Wanders (2174) 0-2
 Sharunas Mardosa (2134) - Klaas Bor (2170) 0-2
 Pertap Malahé (2109) - Klaas Mondria (2000) 1-1
 Wouter Ludwig (2167) - Vera Surova (2100) 1-1
 Nico Leemberg (2018) - Adri van Huet (2169) 1-1
 Brion Koullen (2109) - Vladimir Weytsman (2336) 2-0
 Gawril Kolesov (2341) - Andrew Tjon A Ong (2195) 2-0
 Igor Kirzner (2318) - Kees de Jong (1978) 2-0
 Piet Karregat (2227) - Jaap Huizinga (2012) 1-1
 Justinas Jankunas (2246) - Valere Hermans (1996) 2-0
 Henk Kalk (2235) - Adriaan Groenendijk (2100) 1-1
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) - V. Steenbeek (2100) 2-0
 Rinat Ishimbaev (2264) - Antra Valnere (2018) 1-1
 Tom Huizinga (1838) - Bert Nieling (1468) 1-1
 Henk Hoekman (2187) - Jeroen van den Akker (2315) 0-2
 Bert Habets (1898) - Irina Pashkevich (2149) 0-2
 Joost Hendriksen (2177) - Peter Pippel (2179) 2-0
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) - Hans Bentvelzen (2189) 2-0
 Natalja Gerasimovich (2043) - Michail Samochvalow (2222) 0-2
 John Folkers (1904) - Francisco Linan (1800) 2-0
 Gerrit Draaisma (2170) - Ron Heusdens (2345) 1-1
 Konstantin Eljanov (1899) - Piet Jonkers (2100) 2-0
 Theo Dijkstra (2149) - Alexander Georgiev (2419) 0-2
 Vitalia Doumesh (2108) - Yevgeniy Sklyarov (2302) 1-1
 Aleksandra Burnasheva (2091) - Cock van Wijk (2064) 0-2
 Jan Bosch (2100) - Mirjam Hol (2100) 2-0
 Johan van Aalderen (2185) - Harry Graaskamp (2110) 0-2
 Dirk Alderliesten (1864) - Kees Osté (1800) 1-1