HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vladimir Milshin GMI 2328   H   5 4 1 0 9 19 27
2   Murodullo Amrillaev MF 2335   H   5 3 2 0 8 21 29
3   Guntis Valneris GMI 2419   H   5 3 2 0 8 20 29
4   Alexey Chizhov GMI 2411   H   5 3 2 0 8 19 27
5   Alexander Getmanski GMI 2361   H   5 3 2 0 8 18 26
  Sergei Kalinov  2299   H   5 4 0 1 8 18 25
7   Alexander Georgiev GMI 2419   H   5 3 2 0 8 17 25
  Anatoli Gantvarg GMI 2402   H   5 3 2 0 8 17 24
9   Harry de Waard  2044   H   5 3 1 1 7 19 28
  Justinas Jankunas  2246   H   5 3 1 1 7 19 27
11   Youri Ermakov  2282   H   5 2 3 0 7 18 26
  Gawril Kolesov  2341   H   5 2 3 0 7 18 26
13   Joost Hendriksen  2177   H   5 2 3 0 7 17 25
  Auke Scholma GMI 2313   H   5 2 3 0 7 17 24
  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   H   5 2 3 0 7 17 24
  Iwan Tokusarov  2265   H   5 2 3 0 7 17 24
17   Alexander Shvartsman GMI 2427   H   5 3 1 1 7 16 24
18   Andrej Valjuk MI 2301   H   5 2 3 0 7 16 23
19   Wytze Sytsma  2182   H   5 3 1 1 7 15 24
  Marcel Monteba  2186   H   5 3 1 1 7 15 23
  Igor Kirzner GMI 2318   H   5 2 3 0 7 15 21
22   Gunars Zalitis MF 2201   H   5 2 2 1 6 18 26
  André Nijmeijer  2036   H   5 2 2 1 6 18 26
  Kelvin Adam Andall  2213   H   5 2 2 1 6 18 26
25   Brion Koullen  2109   H   5 2 2 1 6 17 25
  Jan van Meggelen  2165   H   5 2 2 1 6 17 25
  Erna Wanders MIF 2174   H   5 3 0 2 6 17 25
  Egidijus Petryla MI 2276   H   5 1 4 0 6 17 25
  Hans Bentvelzen  2189   H   5 2 2 1 6 17 24
30   Michail Samochvalow  2222   H   5 2 2 1 6 16 24
  Ron Heusdens MI 2345   H   5 2 2 1 6 16 24
  Zilvinas Mardosa  2094   H   5 1 4 0 6 16 23
  Andrew Tjon A Ong  2195   H   5 2 2 1 6 16 23
  Vladimir Weytsman GMI 2336   H   5 2 2 1 6 16 23
35   Wouter Ludwig  2167   H   5 1 4 0 6 15 21
36   Klaas Bor  2170   H   5 3 0 2 6 14 22
37   Harry Graaskamp  2110   H   5 3 0 2 6 13 20
38   Kees Thijssen GMI 2352   H   5 2 2 1 6 12 18
  Jeroen van den Akker  2315   H   5 2 2 1 6 12 18
40   Theo Dijkstra  2149   H   5 2 1 2 5 18 26
  Daan van Os  2020   H   5 1 3 1 5 18 26
  Vitalia Doumesh MIF 2108   H   5 1 3 1 5 18 25
43   Paul Wijninga  2075   H   5 1 3 1 5 17 25
44   Yevgeniy Sklyarov MI 2302   H   5 2 1 2 5 16 24
  Vera Surova  2100   H   5 1 3 1 5 16 23
  Jan Nijmeijer  2089   H   5 2 1 2 5 16 23
  Valere Hermans  1996   H   5 1 3 1 5 16 23
  Gera Hol  1892   H   5 1 3 1 5 16 22
49   Wim Vrijland  2074   H   5 2 1 2 5 15 24
  Rinat Ishimbaev  2264   H   5 1 3 1 5 15 23
  Gerrit Draaisma  2170   H   5 1 3 1 5 15 23
  Irina Pashkevich GMIF 2149   H   5 2 1 2 5 15 22
  Natalja Gerasimovich  2043   H   5 2 1 2 5 15 22
  Marina Borkowa MIF 2190   H   5 1 3 1 5 15 22
  Nona Savina MIF 2142   H   5 1 3 1 5 15 21
56   Cock van Wijk  2064   H   5 1 3 1 5 14 21
  Jan Bosch  2100   H   5 1 3 1 5 14 20
58   Ton Berends  1988   H   5 2 1 2 5 12 20
  Pertap Malahé  2109   H   5 1 3 1 5 12 17
  Jaap Vink  2100   H   5 1 3 1 5 12 17
61   Peter Pippel  2179   H   5 2 0 3 4 19 28
  Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   H   5 1 2 2 4 19 26
63   Antra Valnere  2018   H   5 1 2 2 4 17 25
  Henk Kalk  2235   H   5 1 2 2 4 17 24
  Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   H   5 0 4 1 4 17 24
66   Jakov Shaus  2336   H   5 1 2 2 4 16 23
67   Leo van Teijlingen  1856   H   5 2 0 3 4 15 21
68   Jan van Oosterhout  1800   H   5 1 2 2 4 14 22
  Kees de Jong  1978   H   5 1 2 2 4 14 21
  Sharunas Mardosa  2134   H   5 1 2 2 4 14 20
  Henk Hoekman  2187   H   5 1 2 2 4 14 20
72   Nico Leemberg  2018   H   5 1 2 2 4 13 20
  Bert Habets  1898   H   5 0 4 1 4 13 20
  Piet Karregat  2227   H   5 0 4 1 4 13 19
  Aleksandra Burnasheva  2091   H   5 1 2 2 4 13 18
76   Ton van der Ploeg  2100   H   5 1 2 2 4 12 19
  Adriaan Groenendijk  2100   H   5 1 2 2 4 12 18
78   Feiko Stoppels  1915   H   5 2 0 3 4 11 18
  Adri van Huet  2169   H   5 0 4 1 4 11 17
80   V. Steenbeek  2100   H   5 1 2 2 4 9 14
81   Gruno Grune  2100   H   5 1 1 3 3 15 22
82   Jean-Paul Plantin  2054   H   5 1 1 3 3 14 22
  Konstantin Eljanov  1899   H   5 1 1 3 3 14 20
  Klaas Mondria  2000   H   5 0 3 2 3 14 19
85   Willem Bor    H   5 0 3 2 3 13 20
  Johan van Aalderen  2185   H   5 0 3 2 3 13 19
  Mirjam Hol  2100   H   5 0 3 2 3 13 18
88   Jan Preuter  2100   H   5 0 3 2 3 12 19
  Jaap Huizinga  2012   H   5 0 3 2 3 12 19
  Evert Schuttert  1800   H   5 0 3 2 3 12 19
  Dirk Alderliesten  1864   H   5 0 3 2 3 12 18
92   Bert Nieling  1468   H   5 1 1 3 3 11 17
  Martin Bosch  2100   H   5 0 3 2 3 11 16
94   Wim Martin  2180   H   5 0 2 3 2 14 22
95   John Folkers  1904   H   5 1 0 4 2 13 19
96   Frits Verboven    H   5 0 2 3 2 11 16
  Piet Jonkers  2100   H   5 0 2 3 2 11 16
  Tom Huizinga  1838   H   5 0 2 3 2 11 16
  Kees Osté  1800   H   5 0 2 3 2 11 16
100   Francisco Linan  1800   H   5 0 0 5 0 10 16
 Ronde 5 
 do 16-05-2002  Cock van Wijk (2064) - Daan van Os (2020) 1-1
 Jaap Vink (2100) - Paul Wijninga (2075) 1-1
 Vladimir Weytsman (2336) - Leo van Teijlingen (1856) 2-0
 Andrej Valjuk (2301) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) 1-1
 Kees Thijssen (2352) - Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) 2-0
 Andrew Tjon A Ong (2195) - Antra Valnere (2018) 2-0
 Vera Surova (2100) - Auke Scholma (2313) 0-2
 V. Steenbeek (2100) - Wim Martin (2180) 2-0
 Yevgeniy Sklyarov (2302) - Marcel Monteba (2186) 0-2
 Jakov Shaus (2336) - Erna Wanders (2174) 0-2
 Alexander Shvartsman (2427) - Theo Dijkstra (2149) 2-0
 Ton van der Ploeg (2100) - André Nijmeijer (2036) 0-2
 Egidijus Petryla (2276) - Michail Samochvalow (2222) 1-1
 Irina Pashkevich (2149) - Wytze Sytsma (2182) 0-2
 Kees Osté (1800) - Feiko Stoppels (1915) 0-2
 Jan Nijmeijer (2089) - Iwan Tokusarov (2265) 0-2
 Jan van Oosterhout (1800) - Ron Heusdens (2345) 0-2
 Klaas Mondria (2000) - Ton Berends (1988) 0-2
 Bert Nieling (1468) - Francisco Linan (1800) 2-0
 Vladimir Milshin (2328) - Guntis Valneris (2419) 1-1
 Sharunas Mardosa (2134) - John Folkers (1904) 2-0
 Zilvinas Mardosa (2094) - Wouter Ludwig (2167) 1-1
 Gawril Kolesov (2341) - Justinas Jankunas (2246) 1-1
 Pertap Malahé (2109) - Jean-Paul Plantin (2054) 2-0
 Sergei Kalinov (2299) - Gunars Zalitis (2201) 2-0
 Piet Karregat (2227) - Henk Hoekman (2187) 1-1
 Piet Jonkers (2100) - Tom Huizinga (1838) 1-1
 Kees de Jong (1978) - Nico Leemberg (2018) 1-1
 Rinat Ishimbaev (2264) - Nona Savina (2142) 1-1
 Jaap Huizinga (2012) - Natalja Gerasimovich (2043) 0-2
 Adri van Huet (2169) - Elena Milshina-Djemotskina (2166) 1-1
 Mirjam Hol (2100) - Jan Preuter (2100) 1-1
 Gera Hol (1892) - Jan Bosch (2100) 1-1
 Valere Hermans (1996) - Gerrit Draaisma (2170) 1-1
 Joost Hendriksen (2177) - Harry de Waard (2044) 1-1
 Gruno Grune (2100) - Dirk Alderliesten (1864) 1-1
 Adriaan Groenendijk (2100) - Bert Habets (1898) 1-1
 Alexander Getmanski (2361) - Brion Koullen (2109) 2-0
 Harry Graaskamp (2110) - Henk Kalk (2235) 2-0
 Anatoli Gantvarg (2402) - Jan van Meggelen (2165) 2-0
 Alexander Georgiev (2419) - Alexey Chizhov (2411) 1-1
 Vitalia Doumesh (2108) - Igor Kirzner (2318) 0-2
 Youri Ermakov (2282) - Murodullo Amrillaev (2335) 1-1
 Martin Bosch (2100) - Evert Schuttert (1800) 1-1
 Willem Bor  - Johan van Aalderen (2185) 1-1
 Marina Borkowa (2190) - Wim Vrijland (2074) 1-1
 Aleksandra Burnasheva (2091) - Frits Verboven  2-0
 Klaas Bor (2170) - Peter Pippel (2179) 2-0
 Kelvin Adam Andall (2213) - Jeroen van den Akker (2315) 1-1
 Hans Bentvelzen (2189) - Konstantin Eljanov (1899) 2-0