HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vladimir Milshin GMI 2328   H   6 4 2 0 10 30 39
2   Guntis Valneris GMI 2419   H   6 3 3 0 9 33 43
3   Alexey Chizhov GMI 2411   H   6 3 3 0 9 33 42
4   Anatoli Gantvarg GMI 2402   H   6 3 3 0 9 31 41
5   Alexander Getmanski GMI 2361   H   6 3 3 0 9 30 39
  Murodullo Amrillaev MF 2335   H   6 3 3 0 9 30 39
7   Sergei Kalinov  2299   H   6 4 1 1 9 29 38
  Alexander Georgiev GMI 2419   H   6 3 3 0 9 29 38
9   Gawril Kolesov  2341   H   6 3 3 0 9 28 37
10   Alexander Shvartsman GMI 2427   H   6 4 1 1 9 26 35
11   Igor Kirzner GMI 2318   H   6 3 3 0 9 25 33
12   Andrej Valjuk MI 2301   H   6 2 4 0 8 30 38
13   Auke Scholma GMI 2313   H   6 2 4 0 8 29 37
14   Kelvin Adam Andall  2213   H   6 3 2 1 8 28 37
  Joost Hendriksen  2177   H   6 2 4 0 8 28 37
  Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   H   6 2 4 0 8 28 36
17   Jan van Meggelen  2165   H   6 3 2 1 8 27 36
  Brion Koullen  2109   H   6 3 2 1 8 27 36
  Vladimir Weytsman GMI 2336   H   6 3 2 1 8 27 36
20   Iwan Tokusarov  2265   H   6 2 4 0 8 26 35
  Egidijus Petryla MI 2276   H   6 2 4 0 8 26 35
22   Wytze Sytsma  2182   H   6 3 2 1 8 25 35
  Andrew Tjon A Ong  2195   H   6 3 2 1 8 25 34
  Erna Wanders MIF 2174   H   6 4 0 2 8 25 34
25   Jeroen van den Akker  2315   H   6 3 2 1 8 24 32
26   Harry de Waard  2044   H   6 3 1 2 7 32 42
  Justinas Jankunas  2246   H   6 3 1 2 7 32 41
28   Youri Ermakov  2282   H   6 2 3 1 7 29 38
29   Gunars Zalitis MF 2201   H   6 2 3 1 7 28 37
30   Marcel Monteba  2186   H   6 3 1 2 7 27 36
  Michail Samochvalow  2222   H   6 2 3 1 7 27 36
32   Hans Bentvelzen  2189   H   6 2 3 1 7 26 34
33   Paul Wijninga  2075   H   6 2 3 1 7 24 33
  Kees Thijssen GMI 2352   H   6 2 3 1 7 24 32
  Valere Hermans  1996   H   6 2 3 1 7 24 31
36   Gerrit Draaisma  2170   H   6 2 3 1 7 23 32
37   André Nijmeijer  2036   H   6 2 2 2 6 29 38
38   Zilvinas Mardosa  2094   H   6 1 4 1 6 27 36
  Klaas Bor  2170   H   6 3 0 3 6 27 36
  Theo Dijkstra  2149   H   6 2 2 2 6 27 36
  Daan van Os  2020   H   6 1 4 1 6 27 36
  Ron Heusdens MI 2345   H   6 2 2 2 6 27 36
  Vitalia Doumesh MIF 2108   H   6 1 4 1 6 27 36
44   Jan Nijmeijer  2089   H   6 2 2 2 6 26 34
45   Peter Pippel  2179   H   6 3 0 3 6 25 35
  Irina Pashkevich GMIF 2149   H   6 2 2 2 6 25 33
  Jakov Shaus  2336   H   6 2 2 2 6 25 33
48   Wim Vrijland  2074   H   6 2 2 2 6 24 34
  Yevgeniy Sklyarov MI 2302   H   6 2 2 2 6 24 33
  Rinat Ishimbaev  2264   H   6 1 4 1 6 24 33
  Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   H   6 1 4 1 6 24 33
  Wouter Ludwig  2167   H   6 1 4 1 6 24 32
  Marina Borkowa MIF 2190   H   6 1 4 1 6 24 32
  Harry Graaskamp  2110   H   6 3 0 3 6 24 32
  Vera Surova  2100   H   6 1 4 1 6 24 32
  Henk Kalk  2235   H   6 2 2 2 6 24 32
57   Ton Berends  1988   H   6 2 2 2 6 23 32
  Nona Savina MIF 2142   H   6 1 4 1 6 23 31
  Natalja Gerasimovich  2043   H   6 2 2 2 6 23 30
60   Jan Bosch  2100   H   6 1 4 1 6 22 30
61   Kees de Jong  1978   H   6 2 2 2 6 21 30
62   Piet Karregat  2227   H   6 1 4 1 6 20 28
63   Ton van der Ploeg  2100   H   6 2 2 2 6 18 25
64   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   H   6 1 3 2 5 29 38
65   Antra Valnere  2018   H   6 1 3 2 5 26 35
66   Gera Hol  1892   H   6 1 3 2 5 25 32
67   Cock van Wijk  2064   H   6 1 3 2 5 24 32
68   Henk Hoekman  2187   H   6 1 3 2 5 23 31
  Bert Habets  1898   H   6 0 5 1 5 23 31
70   Jaap Vink  2100   H   6 1 3 2 5 22 30
71   Sharunas Mardosa  2134   H   6 1 3 2 5 21 28
  Konstantin Eljanov  1899   H   6 2 1 3 5 21 28
73   Willem Bor    H   6 1 3 2 5 20 29
  Pertap Malahé  2109   H   6 1 3 2 5 20 27
75   Jaap Huizinga  2012   H   6 1 3 2 5 19 27
  Adri van Huet  2169   H   6 0 5 1 5 19 27
77   Martin Bosch  2100   H   6 1 3 2 5 18 24
78   Jean-Paul Plantin  2054   H   6 2 1 3 5 17 26
79   Leo van Teijlingen  1856   H   6 2 0 4 4 24 32
  Nico Leemberg  2018   H   6 1 2 3 4 24 32
81   Wim Martin  2180   H   6 1 2 3 4 22 31
82   Jan van Oosterhout  1800   H   6 1 2 3 4 21 30
  Johan van Aalderen  2185   H   6 0 4 2 4 21 29
  Adriaan Groenendijk  2100   H   6 1 2 3 4 21 28
  Evert Schuttert  1800   H   6 0 4 2 4 21 28
86   Feiko Stoppels  1915   H   6 2 0 4 4 20 28
  Gruno Grune  2100   H   6 1 2 3 4 20 27
  Aleksandra Burnasheva  2091   H   6 1 2 3 4 20 26
89   V. Steenbeek  2100   H   6 1 2 3 4 19 25
90   Mirjam Hol  2100   H   6 0 4 2 4 18 25
91   Piet Jonkers  2100   H   6 1 2 3 4 17 23
92   Frits Verboven    H   6 1 2 3 4 16 22
93   Klaas Mondria  2000   H   6 0 3 3 3 22 28
94   Jan Preuter  2100   H   6 0 3 3 3 21 28
95   Dirk Alderliesten  1864   H   6 0 3 3 3 20 28
96   Bert Nieling  1468   H   6 1 1 4 3 19 25
97   John Folkers  1904   H   6 1 0 5 2 19 25
  Tom Huizinga  1838   H   6 0 2 4 2 19 25
99   Kees Osté  1800   H   6 0 2 4 2 17 23
100   Francisco Linan  1800   H   6 0 0 6 0 16 22
 Ronde 6 
 vr 17-05-2002  Jan Preuter (2100) - Martin Bosch (2100) 0-2Partij
 Gunars Zalitis (2201) - Kees Thijssen (2352) 1-1
 Cock van Wijk (2064) - Valere Hermans (1996) 0-2
 Paul Wijninga (2075) - Pertap Malahé (2109) 2-0
 Wim Vrijland (2074) - Rinat Ishimbaev (2264) 1-1
 Erna Wanders (2174) - Zilvinas Mardosa (2094) 2-0
 Guntis Valneris (2419) - Alexander Getmanski (2361) 1-1
 Frits Verboven  - John Folkers (1904) 2-0
 Alexey Chizhov (2411) - Sergei Kalinov (2299) 1-1
 Antra Valnere (2018) - Sharunas Mardosa (2134) 1-1
 Vera Surova (2100) - Jan Nijmeijer (2089) 1-1
 Leo van Teijlingen (1856) - Kees de Jong (1978) 0-2
 Yevgeniy Sklyarov (2302) - Irina Pashkevich (2149) 1-1
 Jakov Shaus (2336) - Adriaan Groenendijk (2100) 2-0
 Alexander Shvartsman (2427) - Youri Ermakov (2282) 2-0
 Evert Schuttert (1800) - Gruno Grune (2100) 1-1
 Auke Scholma (2313) - Iwan Tokusarov (2265) 1-1
 Michail Samochvalow (2222) - Hans Bentvelzen (2189) 1-1
 Peter Pippel (2179) - V. Steenbeek (2100) 2-0
 Jean-Paul Plantin (2054) - Tom Huizinga (1838) 2-0
 Jan van Oosterhout (1800) - Ton van der Ploeg (2100) 0-2
 André Nijmeijer (2036) - Andrew Tjon A Ong (2195) 0-2
 Marcel Monteba (2186) - Gawril Kolesov (2341) 0-2
 Elena Milshina-Djemotskina (2166) - Feiko Stoppels (1915) 2-0
 Klaas Mondria (2000) - Jaap Huizinga (2012) 0-2
 Vladimir Milshin (2328) - Anatoli Gantvarg (2402) 1-1
 Jan van Meggelen (2165) - Jaap Vink (2100) 2-0
 Wim Martin (2180) - Francisco Linan (1800) 2-0
 Wouter Ludwig (2167) - Egidijus Petryla (2276) 0-2
 Nico Leemberg (2018) - Piet Karregat (2227) 0-2
 Brion Koullen (2109) - Klaas Bor (2170) 2-0
 Igor Kirzner (2318) - Harry de Waard (2044) 2-0
 Piet Jonkers (2100) - Kees Osté (1800) 2-0
 Henk Kalk (2235) - Aleksandra Burnasheva (2091) 2-0
 Justinas Jankunas (2246) - Jeroen van den Akker (2315) 0-2
 Ron Heusdens (2345) - Vladimir Weytsman (2336) 0-2
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) - Adri van Huet (2169) 1-1
 Bert Habets (1898) - Henk Hoekman (2187) 1-1
 Joost Hendriksen (2177) - Andrej Valjuk (2301) 1-1
 Natalja Gerasimovich (2043) - Marina Borkowa (2190) 1-1
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) - Wytze Sytsma (2182) 1-1
 Konstantin Eljanov (1899) - Dirk Alderliesten (1864) 2-0
 Gerrit Draaisma (2170) - Gera Hol (1892) 2-0
 Theo Dijkstra (2149) - Nona Savina (2142) 1-1
 Jan Bosch (2100) - Daan van Os (2020) 1-1
 Willem Bor  - Bert Nieling (1468) 2-0
 Kelvin Adam Andall (2213) - Harry Graaskamp (2110) 2-0
 Ton Berends (1988) - Vitalia Doumesh (2108) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2335) - Alexander Georgiev (2419) 1-1
 Johan van Aalderen (2185) - Mirjam Hol (2100) 1-1