HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Salou Open 2002

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Vladimir Milshin GMI 2328   H   7 4 3 0 11 44 54
2   Alexander Shvartsman GMI 2427   H   7 5 1 1 11 42 52
3   Guntis Valneris GMI 2419   H   7 3 4 0 10 47 58
4   Anatoli Gantvarg GMI 2402   H   7 3 4 0 10 46 57
5   Alexey Chizhov GMI 2411   H   7 3 4 0 10 46 56
6   Alexander Getmanski GMI 2361   H   7 3 4 0 10 45 55
7   Sergei Kalinov  2299   H   7 4 2 1 10 44 54
8   Alexander Georgiev GMI 2419   H   7 3 4 0 10 42 52
  Auke Scholma GMI 2313   H   7 3 4 0 10 42 52
10   Igor Kirzner GMI 2318   H   7 3 4 0 10 41 52
  Gawril Kolesov  2341   H   7 3 4 0 10 41 51
12   Iwan Tokusarov  2265   H   7 3 4 0 10 40 51
13   Jan van Meggelen  2165   H   7 4 2 1 10 38 48
14   Murodullo Amrillaev MF 2335   H   7 3 3 1 9 44 55
15   Harry de Waard  2044   H   7 4 1 2 9 42 53
  Egidijus Petryla MI 2276   H   7 2 5 0 9 42 52
  Andrej Valjuk MI 2301   H   7 2 5 0 9 42 52
18   Vladimir Weytsman GMI 2336   H   7 3 3 1 9 41 51
  Joost Hendriksen  2177   H   7 2 5 0 9 41 51
  Brion Koullen  2109   H   7 3 3 1 9 41 51
21   Youri Ermakov  2282   H   7 3 3 1 9 40 51
  Kelvin Adam Andall  2213   H   7 3 3 1 9 40 50
23   Jeroen van den Akker  2315   H   7 3 3 1 9 39 49
  Andrew Tjon A Ong  2195   H   7 3 3 1 9 39 49
25   Gunars Zalitis MF 2201   H   7 3 3 1 9 37 47
26   Michail Samochvalow  2222   H   7 3 3 1 9 36 46
27   Justinas Jankunas  2246   H   7 3 2 2 8 41 51
  Erna Wanders MIF 2174   H   7 4 0 3 8 41 51
29   Guzel Georgieva-Ishmuratova  2115   H   7 2 4 1 8 40 50
30   Ron Heusdens MI 2345   H   7 3 2 2 8 39 49
  Kees Thijssen GMI 2352   H   7 2 4 1 8 39 48
32   Wytze Sytsma  2182   H   7 3 2 2 8 37 48
  Zilvinas Mardosa  2094   H   7 2 4 1 8 37 47
34   Elena Milshina-Djemotskina MFF 2166   H   7 2 4 1 8 36 46
35   Gerrit Draaisma  2170   H   7 2 4 1 8 35 45
  Henk Kalk  2235   H   7 3 2 2 8 35 44
37   Jakov Shaus  2336   H   7 3 2 2 8 32 41
38   André Nijmeijer  2036   H   7 2 3 2 7 41 51
39   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2258   H   7 2 3 2 7 39 50
  Paul Wijninga  2075   H   7 2 3 2 7 39 49
  Vitalia Doumesh MIF 2108   H   7 1 5 1 7 39 49
  Hans Bentvelzen  2189   H   7 2 3 2 7 39 48
43   Marcel Monteba  2186   H   7 3 1 3 7 38 48
  Jan Nijmeijer  2089   H   7 2 3 2 7 38 48
45   Klaas Bor  2170   H   7 3 1 3 7 37 46
46   Theo Dijkstra  2149   H   7 2 3 2 7 36 47
  Daan van Os  2020   H   7 1 5 1 7 36 46
  Ton Berends  1988   H   7 2 3 2 7 36 46
  Harry Graaskamp  2110   H   7 3 1 3 7 36 45
50   Peter Pippel  2179   H   7 3 1 3 7 35 46
  Irina Pashkevich GMIF 2149   H   7 2 3 2 7 35 45
  Valere Hermans  1996   H   7 2 3 2 7 35 44
  Wouter Ludwig  2167   H   7 1 5 1 7 35 44
54   Vera Surova  2100   H   7 1 5 1 7 34 44
  Yevgeniy Sklyarov MI 2302   H   7 2 3 2 7 34 44
  Jan Bosch  2100   H   7 1 5 1 7 34 44
  Rinat Ishimbaev  2264   H   7 1 5 1 7 34 44
58   Marina Borkowa MIF 2190   H   7 1 5 1 7 32 40
59   Willem Bor    H   7 2 3 2 7 31 42
  Adri van Huet  2169   H   7 1 5 1 7 31 40
61   Kees de Jong  1978   H   7 2 3 2 7 30 40
  Piet Karregat  2227   H   7 1 5 1 7 30 39
63   Jaap Huizinga  2012   H   7 2 3 2 7 29 39
64   Pertap Malahé  2109   H   7 2 3 2 7 26 33
65   Wim Vrijland  2074   H   7 2 2 3 6 36 47
  Nona Savina MIF 2142   H   7 1 4 2 6 36 45
67   Antra Valnere  2018   H   7 1 4 2 6 35 45
  Natalja Gerasimovich  2043   H   7 2 2 3 6 35 44
69   Ton van der Ploeg  2100   H   7 2 2 3 6 33 42
70   Sharunas Mardosa  2134   H   7 1 4 2 6 32 40
71   Henk Hoekman  2187   H   7 1 4 2 6 31 40
72   Wim Martin  2180   H   7 2 2 3 6 30 40
  Johan van Aalderen  2185   H   7 1 4 2 6 30 39
74   Konstantin Eljanov  1899   H   7 2 2 3 6 29 36
75   Jan van Oosterhout  1800   H   7 2 2 3 6 28 38
  Evert Schuttert  1800   H   7 1 4 2 6 28 37
77   Aleksandra Burnasheva  2091   H   7 2 2 3 6 27 35
78   Frits Verboven    H   7 2 2 3 6 26 32
79   Gera Hol  1892   H   7 1 3 3 5 36 45
80   Cock van Wijk  2064   H   7 1 3 3 5 35 43
81   Bert Habets  1898   H   7 0 5 2 5 34 42
82   Nico Leemberg  2018   H   7 1 3 3 5 33 41
  Klaas Mondria  2000   H   7 1 3 3 5 33 40
84   Jaap Vink  2100   H   7 1 3 3 5 32 42
85   Jean-Paul Plantin  2054   H   7 2 1 4 5 29 39
  Martin Bosch  2100   H   7 1 3 3 5 29 37
87   Piet Jonkers  2100   H   7 1 3 3 5 28 35
88   Leo van Teijlingen  1856   H   7 2 0 5 4 35 44
89   Feiko Stoppels  1915   H   7 2 0 5 4 33 42
90   Gruno Grune  2100   H   7 1 2 4 4 32 41
  Adriaan Groenendijk  2100   H   7 1 2 4 4 32 41
92   V. Steenbeek  2100   H   7 1 2 4 4 30 37
93   Jan Preuter  2100   H   7 0 4 3 4 29 38
  Mirjam Hol  2100   H   7 0 4 3 4 29 36
95   Dirk Alderliesten  1864   H   7 0 4 3 4 28 37
96   John Folkers  1904   H   7 2 0 5 4 25 32
97   Tom Huizinga  1838   H   7 1 2 4 4 24 31
98   Bert Nieling  1468   H   7 1 1 5 3 29 36
99   Kees Osté  1800   H   7 0 2 5 2 22 29
100   Francisco Linan  1800   H   7 0 0 7 0 24 31
 Ronde 7 
 vr 17-05-2002  Feiko Stoppels (1915) - Wim Martin (2180) 0-2Partij
 Vladimir Weytsman (2336) - Joost Hendriksen (2177) 1-1
 Erna Wanders (2174) - Auke Scholma (2313) 0-2
 Jaap Vink (2100) - Willem Bor  0-2
 Andrej Valjuk (2301) - Gerrit Draaisma (2170) 1-1
 Andrew Tjon A Ong (2195) - Brion Koullen (2109) 1-1
 Kees Thijssen (2352) - Justinas Jankunas (2246) 1-1
 Leo van Teijlingen (1856) - Frits Verboven  0-2
 Wytze Sytsma (2182) - Iwan Tokusarov (2265) 0-2
 V. Steenbeek (2100) - Jan van Oosterhout (1800) 0-2
 Michail Samochvalow (2222) - Marcel Monteba (2186) 2-0
 Nona Savina (2142) - Jakov Shaus (2336) 0-2
 Egidijus Petryla (2276) - Kelvin Adam Andall (2213) 1-1
 Ton van der Ploeg (2100) - Ron Heusdens (2345) 0-2
 Jan Nijmeijer (2089) - Wouter Ludwig (2167) 1-1
 Daan van Os (2020) - Irina Pashkevich (2149) 1-1
 Bert Nieling (1468) - Klaas Mondria (2000) 0-2
 Vladimir Milshin (2328) - Igor Kirzner (2318) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2166) - Natalja Gerasimovich (2043) 2-0
 Pertap Malahé (2109) - Bert Habets (1898) 2-0
 Zilvinas Mardosa (2094) - Martin Bosch (2100) 2-0
 Nico Leemberg (2018) - Piet Jonkers (2100) 1-1
 Francisco Linan (1800) - Tom Huizinga (1838) 0-2
 Piet Karregat (2227) - Vitalia Doumesh (2108) 1-1
 Gawril Kolesov (2341) - Guntis Valneris (2419) 1-1
 Sergei Kalinov (2299) - Alexander Getmanski (2361) 1-1
 Henk Kalk (2235) - Wim Vrijland (2074) 2-0
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2258) - Jean-Paul Plantin (2054) 2-0
 Kees de Jong (1978) - Theo Dijkstra (2149) 1-1
 Rinat Ishimbaev (2264) - Vera Surova (2100) 1-1
 Jaap Huizinga (2012) - Gera Hol (1892) 2-0
 Adri van Huet (2169) - Cock van Wijk (2064) 2-0
 Mirjam Hol (2100) - Evert Schuttert (1800) 0-2
 Henk Hoekman (2187) - Sharunas Mardosa (2134) 1-1
 Valere Hermans (1996) - Harry de Waard (2044) 0-2
 Gruno Grune (2100) - Johan van Aalderen (2185) 0-2
 Harry Graaskamp (2110) - André Nijmeijer (2036) 1-1
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2115) - Jan van Meggelen (2165) 0-2
 Alexander Georgiev (2419) - Anatoli Gantvarg (2402) 1-1
 John Folkers (1904) - Kees Osté (1800) 2-0
 Youri Ermakov (2282) - Paul Wijninga (2075) 2-0
 Konstantin Eljanov (1899) - Antra Valnere (2018) 1-1
 Marina Borkowa (2190) - Yevgeniy Sklyarov (2302) 1-1
 Klaas Bor (2170) - Jan Bosch (2100) 1-1
 Aleksandra Burnasheva (2091) - Adriaan Groenendijk (2100) 2-0
 Hans Bentvelzen (2189) - Gunars Zalitis (2201) 0-2
 Ton Berends (1988) - Peter Pippel (2179) 1-1
 Dirk Alderliesten (1864) - Jan Preuter (2100) 1-1
 Murodullo Amrillaev (2335) - Alexander Shvartsman (2427) 0-2
 Jeroen van den Akker (2315) - Alexey Chizhov (2411) 1-1