HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2010/2011

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011121314WeA/BPuBs
1  Huizum  11129810....910..9....8 1528
2  De Oldehove  591310......1191112....8 1432
3  Oerterp  47101011..59..11......8 106
4  Damcombinatie Fryslân  736....129..8..914..8 98
5  Bolsward Workum Combinatie  866..11..4109....10..8 90
6  Heerenveen/Mildam  6..5..510..5....1212138 88
  Emmeloord  ......4..69..71097168 88
8  Urk Aan Zet  ....11712..7....788138 -1 718
9  OG Drachten  757..611....810....118 72
10  Huizum 2  67..87..9..88....108 7-2
11  Gorredijk  ..55......6968..1098 7-12
12  Bezint Eer Gij Begint  74..7..478......998 5-18
13  Lemmer  ......26498....6778 3-30
14  ZWH Damteam  ..........303567798 2-48

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 8
ma 07-03-2011     Lemmer  -   Damcombinatie Fryslân  
2
-
14
 Geert van der Molen (945) - Gerlof Kolk (1400) 0-21
 Joop Beetsma (1038) - Taeke Kooistra (1297) 0-22
 Dooitzen van der Berg (1080) - Bastiaan Hollander (1301) 0-26
 Peter Achterstraat (1107) - Douwe Edelenbos (1267) 0-23Partij
 Feike Muurling (916) - Hans Zondervan (1244) 0-24
 Bouke van der Werff (914) - Tjalling Oegema (1041) 0-25
 Iepie Poepjes-Koopman (969) - Bert Oegema (911) 1-17
 Hans Poepjes (1036) - Sijtze Terpstra (816) 1-18
   Emmeloord  -   Gorredijk  
10
-
6
 Jaap Akse (1053) - Johan Teake Dekker (1378) 1-1Partij
 Jacob Poortinga (1108) - Martin Boersbroek (1017) 0-2
 Cor Koene (1078) - Jelle Jongsma (878) 2-0
 Klaas Veldstra (1088) - Johnny Voskuilen (832) 2-07Partij
 Menko van Dijk (1063) - Henk Wortel (623) 2-01
 Arnold Scharft (1096) - Arend Wester (566) 2-0
 Arie Hoonstra (958) - Anne Dekker (1059) 0-28
 Cees Bruijnes (874) - Theo Wouda (552) 1-1
wo 09-03-2011     Oerterp  -   OG Drachten  
9
-
7
 Jan van Dijk (1249) - Iskander Al Sarayfi (1050) 2-01
 Hendrik Veenstra (1222) - Richard Koot (1203) 1-16
 Gerben de Wit (1216) - Gabriël Heerema (1388) 1-15
 Dennie van Dijk (1036) - Rudolf Smedinga (1197) 1-12
 Sipke Doller (1228) - Jan Hoogterp (1243) 1-13
 Jan Pander (1072) - Kor Dijk (999) 1-18
 Willem van der Velde (903) - Germ Kooi (888) 2-04
 Miente Pera (843) - Gerrit Klaseboer (1043) 0-27
do 10-03-2011     Huizum  -   Bezint Eer Gij Begint  
9
-
7
 Jan Adema (1247) - Pieter Dijkstra (979) 1-18
 Anne Piet Kooistra (1208) - Sietse Bronger (969) 0-2
 Jacob de Vries (1158) - Reinout Sloot (1159) 1-1
 Anton Schotanus (1332) - Oege Dijkstra (1312) 0-2
 Piet Bouma (1216) - Sjoerd Schaaf (855) 1-1Partij
 Rein van der Pal (1404) - Yke Miedema (663) 2-0
 Erwin Heslinga (1294) - Hylke Schaaf (813) 2-0
 Marcel de Vries (1059) - Sipke de Boer (551) 2-0
   Huizum 2  -   De Oldehove  
7
-
9
 Jan Bosselaar (1114) - Jan Algra (1297) 0-2
 Bart Visser (1118) - Klaas Hendrik Leijenaar (1316) 0-2
 Sietse Nagel (1208) - René Wijpkema (1232) 2-0
 Thijs Talsma (1068) - Douwe Kootstra (1159) 1-1
 Hidde Risselada (841) - Wijnand Ankersmit (959) 0-2
 Jan T. Terpstra (1027) - Piet Tuik (1207) 1-1Partij  
 Meinze Feenstra (1030) - Hylke Dykstra (1016) 2-0
 Hans van Dijk (962) - Nick de la Fonteyne (1011) 1-1Partij
   Urk Aan Zet  -   Bolsward Workum Combinatie  
12
-
4
 Juriaan Romkes (1002) - niet opgekomen  2-0
 Wiebe van der Wijk (1324) - Jan Mente Drent (1322) 2-0Partij  
 Alex Boxum (1159) - Sjoerd Huitema (1285) 0-2
 IJsbrand Haven (1266) - Durk de Vries (1045) 2-0
 Jacob Post (1086) - Douwe Kunst (1054) 2-0
 Jan Snijder (1012) - Fedde Piet Huitema (1043) 2-0Partij
 Kees Post (1003) - Klaas Herder (890) 0-2
 Tonnie Post (895) - Sjoerd Postma  2-0
di 15-03-2011     Heerenveen/Mildam  -   ZWH Damteam  
13
-
3
 Waylon Poot (1202) - Ids Bruinsma (1025) 2-0
 Frederik Veltman (1129) - Sjouke Reekers (937) 1-1
 Tjipke Smedinga (1148) - Johannes van der Goot (988) 2-0Partij
 Henk Hosper (1127) - Jan Peters (990) 2-0
 Johnny Modderman (1077) - Gerrit Baukema (1058) 1-1
 Aize Plantinga (1105) - Jacob Folkertsma (847) 2-0
 Marten Zijlstra (1054) - Pieter Folmer (1037) 1-1
 Wim van der Molen (1068) - Jan de Graaf (868) 2-0