HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Hiltex Zeeland Open PZDB 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Nikolai Kychkin  2117   H   8 6 2 0 14 81 137
2   Peter van der Stap MF 2213   H   8 5 3 0 13 83 129
3   Ayyyna Sobakina MFF 2135   H   8 4 4 0 12 78 110
4   Jelle Groeneveld  2015   H   8 4 3 1 11 75 93
5   Andrew Tjon A Ong MF 2188   H   8 4 3 1 11 73 91
6   Gerbrand Hessing  2124   H   8 4 3 1 11 73 90
7   Frans Teijn  1958   H   8 3 4 1 10 75 86
8   René Dusebout  1954   H   8 4 2 2 10 71 77
9   Cees Rijk  2039   H   8 2 6 0 10 70 83
10   Daaf Kasse MF 2134   H   8 4 2 2 10 69 75
11   Cees Kentie  1883   H   8 2 5 1 9 71 75
12   Frans van de Velde  2042   H   8 2 5 1 9 70 68
13   Wim Koopman  1931   H   8 2 5 1 9 67 74
14   Wim Verschoor  1999   H   8 2 5 1 9 67 64
15   Gerrit Draaisma  2085   H   8 3 3 2 9 64 65
16   Danny Wattel    H   8 3 2 3 8 80 68
17   Dmitriy Mikhaylov    H   8 3 2 3 8 73 63
18   Peter Frans Koops  2041   H   8 2 4 2 8 68 65
19   Bert Verton  1900   H   8 3 2 3 8 68 59
20   Henk Kleinrensink  2092   H   8 1 6 1 8 67 62
21   Liliya Ivanova    H   8 3 2 3 8 67 57
22   Jaap de Jonge  2015   H   8 1 6 1 8 65 62
23   Jan Kerkhofs  1949   H   8 3 2 3 8 65 59
24   Jeroen de Jonge    H   8 2 4 2 8 64 56
25   Evert Wiskerke  1952   H   8 2 4 2 8 63 59
26   Kees Binnenkade  2047   H   8 1 6 1 8 63 57
27   Piet Rozenboom  1994   H   8 2 4 2 8 61 55
28   Gerard van Velzen  2048   H   8 2 4 2 8 51 50
29   Ayal Gerasimov    H   8 1 5 2 7 71 60
30   Jan T. Terpstra  1918   H   8 1 5 2 7 63 50
31   Jos Plijter  1869   H   8 2 3 3 7 63 41
32   Berend Plijter  1957   H   8 1 5 2 7 61 51
33   Rik Smit    H   8 2 3 3 7 60 45
34   Frans Blaas  1935   H   8 2 3 3 7 59 38
35   Jan van Beeck  1971   H   8 2 3 3 7 58 38
36   Teus Stam  1984   H   8 1 5 2 7 57 43
37   Kees de Jonge  1908   H   8 1 5 2 7 55 46
38   Wim Bennink  1879   H   8 3 1 4 7 52 35
39   Kees Osté  1876   H   8 2 2 4 6 54 36
40   Jan van Oosterhout  1904   H   8 3 0 5 6 54 20
41   Ko Louwerse  1944   H   8 2 1 5 5 55 17
42   Rob van Lien  1879   H   8 2 1 5 5 51 25
43   Gauke Dirk Nijholt  1916   H   8 0 5 3 5 50 26
44   Arco Berger  1896   H   8 0 5 3 5 46 25
45   Wilco Stam    H   8 1 1 6 3 48 9
46   Hans van Akkeren  1900   H   8 0 2 6 2 45 10
Nikolai KychkinPeter van der StapAyyyna Sobakina
Jelle GroeneveldAndrew TjonGerbrand Hessing
Frans TeijnRene DuseboutCees Rijk
Daaf KasseCees KentieFrans van de Velde
Wim KoopmanWim VerschoorGerrit Draaisma
Danny WattelPeter
Bert VertonHenk Kleinrensink
 Ronde 8 
 za 21-08-2010  Peter van der Stap (2213) - Andrew Tjon A Ong (2188) 1-1
 Frans Teijn (1958) - Nikolai Kychkin (2117) 0-2
 Cees Rijk (2039) - Ayyyna Sobakina (2135) 1-1
 Jelle Groeneveld (2015) - Jan Kerkhofs (1949) 2-0
 Liliya Ivanova  - Gerbrand Hessing (2124) 0-2
 Gerrit Draaisma (2085) - Danny Wattel  2-0
 Daaf Kasse (2134) - Peter Frans Koops (2041) 2-0
 Dmitriy Mikhaylov  - René Dusebout (1954) 0-2
 Frans van de Velde (2042) - Wim Koopman (1931) 1-1
 Cees Kentie (1883) - Wim Verschoor (1999) 1-1
 Ayal Gerasimov  - Gerard van Velzen (2048) 0-2
 Jaap de Jonge (2015) - Jeroen de Jonge  1-1
 Henk Kleinrensink (2092) - Piet Rozenboom (1994) 1-1
 Bert Verton (1900) - Kees Binnenkade (2047) 1-1
 Jan van Beeck (1971) - Jan T. Terpstra (1918) 1-1
 Teus Stam (1984) - Berend Plijter (1957) 1-1
 Kees Osté (1876) - Evert Wiskerke (1952) 0-2
 Kees de Jonge (1908) - Jos Plijter (1869) 1-1
 Rik Smit  - Frans Blaas (1935) 1-1
 Gauke Dirk Nijholt (1916) - Wim Bennink (1879) 0-2
 Rob van Lien (1879) - Jan van Oosterhout (1904) 0-2
 Arco Berger (1896) - Wilco Stam  1-1
 Hans van Akkeren (1900) - Wim Koppejan (1900) 0-2