HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Guntis Valneris GMI 2409   H   10 6 4 0 16 130 202
2   Alexander Baliakin GMI 2414   H   10 5 5 0 15 129 185
3   Martin Dolfing GMI 2377   H   10 5 5 0 15 128 183
4   Ben Provoost MF 2312   H   10 4 6 0 14 128 176
5   Alexander Getmanski GMI 2353   H   10 4 6 0 14 128 170
6   Aleksej Domchev GMI 2310   H   10 5 4 1 14 124 164
7   Thijs Gerritsen  2103   H   10 7 0 3 14 122 154
8   Murodullo Amrillaev GMI 2338   H   10 4 6 0 14 121 166
9   Matrena Nogovitsyna MIF 2186   H   10 5 4 1 14 121 159
10   Cheick Sadibou Drame  2290   H   10 4 6 0 14 117 150
11   Jasper Lemmen MF 2289   H   10 5 3 2 13 121 145
12   Jos Stokkel GMI 2266   H   10 5 3 2 13 118 146
13   Kees Thijssen GMI 2373   H   10 4 5 1 13 114 146
14   Andrew Tjon A Ong MF 2188   H   10 4 5 1 13 111 138
15   Anton Schotanus MF 2182   H   10 4 4 2 12 117 127
16   Daouda Diakite MI 2243   H   10 3 6 1 12 115 131
17   Alfons Ottink  2177   H   10 5 2 3 12 114 130
18   Geert van Aalten GMI 2296   H   10 4 4 2 12 114 119
19   Frans Teijn  1958   H   10 5 2 3 12 113 119
20   Jan Adema  2104   H   10 3 6 1 12 112 129
21   Niek Smeitink  2093   H   10 3 6 1 12 112 128
22   Derk Kleinrensink  2036   H   10 4 4 2 12 109 124
23   Jean Marc Ndjofang GMI 2339   H   10 4 4 2 12 106 123
24   Gert Bosker  2099   H   10 4 4 2 12 106 121
25   Anton Kosior MF 2150   H   10 4 4 2 12 105 106
26   Alexander Safonov  2135   H   10 4 4 2 12 104 113
27   Hanqing Zhao    H   10 4 4 2 12 98 111
28   Cor van Dusseldorp MI 2280   H   10 3 5 2 11 117 120
29   Fred de Koning MF 2180   H   10 3 5 2 11 115 115
30   Henk Kleinrensink  2092   H   10 4 3 3 11 112 108
31   Jan van Loenen Jr.  2077   H   10 4 3 3 11 111 107
32   Henk Grotenhuis ten Harkel  2196   H   10 3 5 2 11 110 108
33   Bert Woolschot  2053   H   10 4 3 3 11 108 110
34   Arie de Bruijn  2101   H   10 3 5 2 11 105 105
35   Cock van Wijk  2123   H   10 2 7 1 11 102 110
36   Kees van Bakel  2076   H   10 5 1 4 11 102 88
37   Fred Roedolph  2024   H   10 4 3 3 11 101 97
38   Matthias de Kruijf  2069   H   10 3 5 2 11 98 95
39   Ayyyna Sobakina MFF 2135   H   10 4 3 3 11 91 86
40   Patrick Martin MF 2111   H   10 3 4 3 10 109 102
41   Sixuan Shi    H   10 4 2 4 10 108 93
42   Nikolai Kychkin  2117   H   10 2 6 2 10 106 102
43   Wim Koopman  1931   H   10 3 4 3 10 105 99
44   Johan Strous    H   10 3 4 3 10 101 93
45   Vincent Lievense  1921   H   10 3 4 3 10 101 92
46   Nikolaj Cherney  2129   H   10 5 0 5 10 101 76
47   Remco Vredenberg  1941   H   10 3 4 3 10 99 94
48   Soender Kalpoe  2022   H   10 2 6 2 10 99 93
49   Joop Roedolph  2028   H   10 2 6 2 10 98 92
50   Losseni Savané    H   10 4 2 4 10 97 87
51   Joppe Lemmen  1930   H   10 2 6 2 10 93 85
52   Kai Zhang    H   10 3 4 3 10 93 84
53   Harry van der Vossen  1983   H   10 3 4 3 10 88 79
54   Job Arts    H   10 3 3 4 9 104 76
55   Wenlong Gao    H   10 3 3 4 9 102 80
56   Leeroy Langerak  1948   H   10 3 3 4 9 102 75
57   Erik Maijenburg  1933   H   10 3 3 4 9 101 78
58   Qianrang Zeng  1995   H   10 2 5 3 9 100 86
59   Nico Knoops  2163   H   10 1 7 2 9 99 82
60   Ruud van Drunen  2066   H   10 3 3 4 9 99 81
61   Richard Kempen  1900   H   10 2 5 3 9 97 74
62   Jules Martens  1983   H   10 2 5 3 9 96 81
63   Dirk Joosten  1997   H   10 2 5 3 9 93 81
64   Peter Litjens  1887   H   10 3 3 4 9 93 70
65   Wim van Mourik  1883   H   10 4 1 5 9 88 69
66   Wenxi Fang    H   10 3 3 4 9 85 68
67   Gerard Boogaars  1901   H   10 1 7 2 9 80 68
68   Ton Berends  1986   H   10 3 3 4 9 80 62
69   Zhenyu Li    H   10 4 1 5 9 80 58
70   Cor Langeveld  1994   H   10 2 4 4 8 102 84
71   Keqing Han    H   10 3 2 5 8 97 66
72   Ab Steenbergen  1915   H   10 3 2 5 8 96 64
73   Hans Robben  1960   H   10 1 6 3 8 89 68
74   Cor van Setten    H   10 2 4 4 8 89 59
75   Jo Geuke  1797   H   10 2 4 4 8 89 56
76   Pim Arts    H   10 2 4 4 8 88 71
77   Hans van Dijk    H   10 2 4 4 8 85 62
78   Jan Preuter  1925   H   10 2 4 4 8 79 46
79   Dirk Alderliesten  1837   H   10 2 4 4 8 69 44
80   Christiaan Groote  1942   H   10 2 3 5 7 94 63
81   Ton Holla  1787   H   10 2 3 5 7 94 52
82   Jan T. Terpstra  1918   H   10 3 1 6 7 86 49
83   Mara Langeveld    H   10 2 3 5 7 85 44
84   Ratan Ganeshie  1916   H   10 2 3 5 7 85 40
85   Harald Frieling  1733   H   10 2 3 5 7 80 47
86   Marijn van Drunen  1900   H   10 2 3 5 7 78 44
87   Niek van Zoelen  1900   H   10 2 3 5 7 76 41
88   Lei Janssen  1900   H   10 2 2 6 6 91 46
89   Martin van der Velde  1867   H   10 1 4 5 6 76 35
90   Michel Hendriksen Sr.    H   10 1 4 5 6 69 32
91   Ton Weenink  1733   H   10 1 4 5 6 65 34
92   Marie Christine Chappel  1920   H   10 0 5 5 5 80 37
93   Rayn Hijkoop    H   10 0 4 6 4 78 26
94   Jan Drijver  1803   H   10 1 1 8 3 74 16
Guntis ValnerisAlexander BaliakinMartin Dolfing
Ben ProvoostAlexander GetmanskiAleksej Domchev
Thijs GerritsenMurodullo AmrillaevMatrena Nogovitsyna
CheickJasper LemmenJos Stokkel
Kees ThijssenAndrew TjonAnton Schotanus
Daouda DiakiteAlfons OttinkGeert van Aalten
Frans TeijnJan Adema
 Ronde 10 
 za 31-07-2010  Michel Hendriksen Sr.  - Jan Drijver (1803) 2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1918) - Marie Christine Chappel (1920) 2-0Partij
 Rayn Hijkoop  - Ton Weenink (1733) 0-2Partij
 Mara Langeveld  - Niek van Zoelen (1900) 1-1Partij
 Ratan Ganeshie (1916) - Marijn van Drunen (1900) 1-1Partij
 Jo Geuke (1797) - Martin van der Velde (1867) 2-0Partij
 Lei Janssen (1900) - Dirk Alderliesten (1837) 0-2Partij
 Cor van Setten  - Pim Arts  1-1Partij
 Nico Knoops (2163) - Qianrang Zeng (1995) 1-1Partij
 Peter Litjens (1887) - Harald Frieling (1733) 2-0Partij
 Hans Robben (1960) - Jan Preuter (1925) 1-1Partij
 Zhenyu Li  - Christiaan Groote (1942) 2-0Partij
 Ton Holla (1787) - Ton Berends (1986) 0-2Partij
 Keqing Han  - Nikolaj Cherney (2129) 0-2Partij
 Ab Steenbergen (1915) - Joop Roedolph (2028) 0-2Partij
 Erik Maijenburg (1933) - Wim van Mourik (1883) 1-1Partij
 Cor Langeveld (1994) - Harry van der Vossen (1983) 0-2Partij
 Wenxi Fang  - Job Arts  1-1Partij
 Gerard Boogaars (1901) - Leeroy Langerak (1948) 1-1Partij
 Remco Vredenberg (1941) - Soender Kalpoe (2022) 1-1Partij
 Kees van Bakel (2076) - Ruud van Drunen (2066) 2-0Partij
 Richard Kempen (1900) - Fred Roedolph (2024) 0-2Partij
 Ayyyna Sobakina (2135) - Wenlong Gao  2-0Partij
 Jules Martens (1983) - Cock van Wijk (2123) 0-2Partij
 Wim Koopman (1931) - Kai Zhang  1-1Partij
 Bert Woolschot (2053) - Dirk Joosten (1997) 2-0Partij
 Patrick Martin (2111) - Hanqing Zhao  0-2Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (2196) - Matthias de Kruijf (2069) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2117) - Anton Kosior (2150) 0-2Partij
 Jan van Loenen Jr. (2077) - Hans van Dijk  2-0Partij
 Sixuan Shi  - Alexander Safonov (2135) 0-2Partij
 Gert Bosker (2099) - Johan Strous  2-0Partij
 Losseni Savané  - Frans Teijn (1958) 0-2Partij
 Fred de Koning (2180) - Kees Thijssen (2373) 0-2Partij
 Niek Smeitink (2093) - Daouda Diakite (2243) 1-1Partij
 Jan Adema (2104) - Derk Kleinrensink (2036) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2188) - Henk Kleinrensink (2092) 2-0Partij
 Jean Marc Ndjofang (2339) - Geert van Aalten (2296) 1-1Partij
 Vincent Lievense (1921) - Jos Stokkel (2266) 0-2Partij
 Thijs Gerritsen (2103) - Anton Schotanus (2182) 2-0Partij
 Murodullo Amrillaev (2338) - Alfons Ottink (2177) 2-0Partij
 Arie de Bruijn (2101) - Aleksej Domchev (2310) 0-2Partij
 Jasper Lemmen (2289) - Alexander Baliakin (2414) 0-2Partij
 Ben Provoost (2312) - Alexander Getmanski (2353) 1-1Partij
 Martin Dolfing (2377) - Matrena Nogovitsyna (2186) 1-1Partij
 Cheick Sadibou Drame (2290) - Guntis Valneris (2409) 1-1Partij
 Cor van Dusseldorp (2280) - Roland de Rijke  1-1Partij