HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PLDB 2010/2011

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Roderland  101112121511971448
2  DVS Schaesberg  61013911101271230
3  CEMA/De Vaste Zet  56101212101471026
4  Damclub Roermond  43610981177-10
5  Raes DC Maastricht  4746971274-14
6  DIOS Brunssum  1547791274-22
7  Eureka  566897773-16
8  De Ridder  742544972-42

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 7
za 16-04-2011     DIOS Brunssum  -   CEMA/De Vaste Zet  
4
-
12
 Jan Heijnen (884) - Bert Verton (1065) 0-25
 Bram Kole jr. (1004) - Valere Hermans (1058) 0-24
 Peter Bronstring (988) - Thomas Henriquez (952) 1-17
 Leo Dormans  - Henk Bosch  0-26
 Piet Kole (1064) - Dieter van Gortel (1057) 0-23
 Ernst Witjes (883) - Martijn van Gortel (1220) 0-21
 Remon Gadjradj (837) - Wil Janssen (950) 2-02
 André van Sloten (864) - Jan Schoenmakers (758) 1-18
   De Ridder  -   Roderland  
7
-
9
 niet opgekomen  - Cor Bremmers (937) 0-22R
 Leo Nagels (1039) - Rudi Claes (1236) 1-17
 Antoon Pierik (1032) - Mark Werrebrouck (1081) 2-04
 Ludwig Pietershove (1057) - Hubert de Baetselier (1071) 1-18
 Randy Cardozo (1069) - Maarten Everduim (1072) 2-06
 Andrés Cardozo (456) - Frits Gorski (772) 0-23
 Piet Moerenhout (858) - Brion Koullen (1310) 0-25
 niet opgekomen  - niet opgekomen  1-11R
   Raes DC Maastricht  -   DVS Schaesberg  
7
-
9
 Ber ten Haaf (1048) - Marcel Maertzdorf (873) 1-11
 Gijs Schoenmakers (1211) - Ton van Hove  1-12
 Dré Verheggen (944) - Wiel Maertzdorf (1220) 0-23
 Ben Willems (840) - Leon Oudenes (1199) 0-27
 Eddy Janssen (912) - Bram Verhoef (972) 1-15
 Andy Damen (1100) - André Maertzdorf (1150) 1-18Partij  
 Stephan Jansen (710) - Manon Oudenes-Bassant (763) 1-16
 Lou Chappin (743) - Paul Stevelmans (871) 2-04
   Damclub Roermond  -   Eureka  
8
-
8
 Joop Verstappen (1007) - Janes de Vries (1033) 0-26
 Jac Hannen (876) - Tom Swelsen (955) 0-27Partij
 Wiel Okrogelnik (1177) - Leo Holtman (662) 2-03
 Ger Pisters (1002) - Folkert Jansen (765) 2-01
 Wim Sanders (848) - Ivar Jansen (660) 1-18Partij
 Jack Sijbers (881) - Raymond Vandecaetsbeek (909) 0-24
 Leon Zeegers (788) - Johan Evens  1-15
 Peter Hernaamt (828) - Noureddine Ucher  2-02