HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2010/2011

        Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV  81091111121310111014112162
2  Lent  881267991091014111628
3  DES Lunteren  68109795119911111512
4  Kroonschijf Ede  74681099911911111510
5  Dammers Uit Oost  5107871191010712111316
6  CTD Arnhem  5996958711111111136
7  DVV Voorthuizen  4777511999691110-10
8  PDC Putten  3711778788118118-6
9  DCH Hengelo  665769788108117-16
10  DZW Zutphen-Warnsveld  57756578899116-24
11  DCZ Zevenaar  667795105677114-26
12  BDV Eerbeek CT  22554578879114-52

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 11
vr 29-04-2011     DES Lunteren  -   DVV Voorthuizen  
9
-
7
 Jaap Heij (1098) - Jaap van Hierden Sr. (1051) 1-12
 Aldert van Eck (1220) - Jaap van Hierden Jr. (1165) 0-26
 Harmjan Lammers (1289) - Aalt van de Kuilen (1186) 1-17
 Sander Neutel (1173) - Henri van Hierden (1058) 2-05
 Arwin Lammers (1059) - Jan Bloemendal (926) 1-14
 Arno Bos (1074) - Alie van de Ruitenbeek-van Gulik (835) 2-08
 Berrian Lammers (953) - Gert Pol (806) 2-01
 Cees van Ee (690) - Stijn Overeem (652) 0-23
   Dammers Uit Oost  -   DCZ Zevenaar  
7
-
9
 Rik Keurentjes (1393) - Coen Donders (1138) 2-03
 Bert Woolschot (1186) - Dinant Spieker (1320) 0-21
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1298) - Ralf Richters (1076) 2-04
 Harry Graaskamp (1113) - Ton Berends (1069) 1-18
 Tim Hendriksen (1047) - Peter van Ooijen (986) 0-26
 Jaap de Vries (1023) - Jan Jansen (905) 2-02
 Simon Wiersma (986) - Cees Groen (1019) 0-25Partij  
 Anoniem  - Wietse Kingma (845) 0-27
   DCH Hengelo  -   Kroonschijf Ede  
7
-
9
 Arnoud de Greef (1233) - Arnold van Harn (764) 2-06
 Eddy Hoebink (1121) - Geurt Hendriksen (784) 2-03
 Jaap Vos (925) - Peter Hoogteijling (1380) 0-21
 Rodier Evers (1000) - Ap van Ingen (1139) 2-02
 Rick Hesselink (994) - Nico Valkenburg (1100) 0-28
 Egbert Harkink (981) - Evert Jochemsen sr. (1125) 0-27
 Harry Vos (1082) - Frans Elbertsen (906) 1-14
 Jan Bosch (884) - Albert Blankespoor (806) 0-25
   DZW Zutphen-Warnsveld  -   PDC Putten  
8
-
8
 Henk Groen (1067) - Jaap van de Werfhorst (1101) 1-16
 Tom van Baaren (1023) - Herman Arissen (1174) 1-15
 Pieter van Splunter (1272) - Cornelis Alderliesten (1224) 2-08Partij
 Rob Hesselink (949) - Herman Cousijnsen (880) 2-01
 Rob Kampman (1001) - Henry Kieft (916) 1-14
 Herman Visschers (804) - Kees de Jong (1224) 0-22
 Henk Klein Kranenbarg (872) - Henk Timmer (1039) 0-27
 Willy Kral (713) - Serge Visser (913) 1-13
   BDV Eerbeek CT  -   Lent  
2
-
14
 Bertus Bosch (1124) - Joop Geurts (1167) 0-23
 Bob Kersten (1039) - Chris Roeleven (1188) 0-24
 Kit Stam (717) - Eep van Manen (1162) 0-26
 Herman Meenink (738) - Marcel Wijers (775) 1-15
 Hans Luchies (944) - Lenie Toonen-Geurts (1002) 0-28
 Ab van Ooijen (951) - Marco van Bronswijk (1169) 1-17
 Hans Cijnssen (781) - Geert Geurts (1136) 0-21
 Marten Bruinsma (869) - Peter Litjens (947) 0-22
   WSDV  -   CTD Arnhem  
11
-
5
 Jesse van Beek (1126) - RenĂ© Vos (1258) 1-17Partij
 Henk Kleinrensink (1191) - Leo Steyntjes (996) 2-05Partij
 Marcel Monteba (1335) - Rein Bergsma (979) 1-16Partij
 Erik van de Weerdhof (1214) - Rommy Moerlie (969) 1-11Partij
 Derk Kleinrensink (1156) - Henk Mahboeb (950) 1-18Partij
 Arie Janssen van Doorn (1164) - Geurt Schuurman (939) 1-14Partij
 Jaap Vink (1147) - Wim van Dongen (877) 2-02Partij
 Jannes Kromhout (995) - Dik Smids (948) 2-03Partij