HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2010/2011

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  WSDV  ....................131210
2  Kroonschijf Ede  ................11....126
  DVV Voorthuizen  ..................11..126
4  Lent  ..............10......124
5  DES Lunteren  ............9........122
  BDV Eerbeek CT  ..........9..........122
7  DCZ Zevenaar  ..........7..........10-2
  Dammers Uit Oost  ........7............10-2
9  DCH Hengelo  ......6..............10-4
10  DZW Zutphen-Warnsveld  ..5..................10-6
  CTD Arnhem  ....5................10-6
12  PDC Putten  3....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
ma 13-09-2010     Kroonschijf Ede  -   DZW Zutphen-Warnsveld  
11
-
5
ma 20-09-2010 Nico Valkenburg (1100) - Rob Hesselink (949) 1-17
ma 20-09-2010 Peter Hoogteijling (1380) - Bennie Hiddink (1087) 2-01
ma 20-09-2010 Ap van Ingen (1139) - Henk Groen (1067) 2-05
ma 20-09-2010 Rik Verboon (1170) - Tom van Baaren (1023) 1-14
ma 20-09-2010 Evert Jochemsen sr. (1125) - Rob Kampman (1001) 1-18
ma 20-09-2010 Wim Lammers (1089) - Dick Halma (1020) 0-26
ma 20-09-2010 Aart Jochemsen (1072) - Gerco Brummelman (804) 2-02
ma 20-09-2010 Michel Hendriksen Sr. (888) - Herman Visschers (804) 2-03Partij
di 21-09-2010     DCZ Zevenaar  -   BDV Eerbeek CT  
7
-
9
 Dinant Spieker (1320) - Danny Dix (1104) 0-25
 Ralf Richters (1076) - Ab van Ooijen (951) 2-03
 Coen Donders (1138) - Bertus Bosch (1124) 0-22
 Cees Groen (1019) - Hans Luchies (944) 1-14
 Ton Berends (1069) - Johan Haijtink (1141) 0-21
 Peter van Ooijen (986) - Hans Cijnssen (781) 2-06
 Jan Aalderink (983) - Bob Kersten (1039) 1-17
 Jan Jansen (905) - Marten Bruinsma (869) 1-18
   DES Lunteren  -   Dammers Uit Oost  
9
-
7
 Aldert van Eck (1220) - Wouter Ludwig (1395) 1-16
 Arjen Timmer (1290) - Niek Smeitink (1224) 1-12
 Harmjan Lammers (1289) - Henk Ruesink (1202) 2-03
 Sander Neutel (1173) - Bert Woolschot (1186) 0-28
 Arwin Lammers (1059) - Jan Masselink (1170) 1-17
 Arno Bos (1074) - Harry Graaskamp (1113) 1-14
 Berrian Lammers (953) - Simon Wiersma (986) 1-15
 Dik van Roekel (1045) - Jaap de Vries (1023) 2-01
   DVV Voorthuizen  -   CTD Arnhem  
11
-
5
 Erwin van Hierden (1363) - Leen de Rooij (1253) 2-05Partij
 Aalt van de Kuilen (1186) - Leo Steyntjes (996) 1-16Partij  
 Jaap van Hierden Jr. (1165) - RenĂ© Vos (1258) 2-03Partij
 Henri van Hierden (1058) - Rik Twilhaar (1286) 2-08Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1051) - Rein Bergsma (979) 1-12Partij
 Gert Pol (806) - Rommy Moerlie (969) 1-14Partij
 Alie van de Ruitenbeek-van Gulik (835) - Wim van Dongen (877) 1-17Partij
 Wim Zandbergen (814) - Harry Ramharak (939) 1-11Partij
do 23-09-2010     DCH Hengelo  -   Lent  
6
-
10
 Arnoud de Greef (1233) - Maarten Nas (1290) 1-14
 Ben Okken (1113) - Thijs Gerritsen (1274) 2-06
 Harry Vos (1082) - Eep van Manen (1162) 1-17
 Egbert Harkink (981) - Geert Geurts (1136) 0-25
 Rodier Evers (1000) - Joop Geurts (1167) 0-28
 Rick Hesselink (994) - Marco van Bronswijk (1169) 0-21
 Jaap Vos (925) - Peter Litjens (947) 0-23
 Jan Bosch (884) - Frank Barten (975) 2-02
vr 24-09-2010     PDC Putten  -   WSDV  
3
-
13
 Elbert van de Bunt (825) - Jesse van Beek (1126) 0-2Partij
 Jaap van de Werfhorst (1101) - Henk Kleinrensink (1191) 1-1Partij
 Patrick Wielemout (1029) - Marcel Monteba (1335) 0-2Partij
 Herman Arissen (1174) - Arie Janssen van Doorn (1164) 1-1Partij
 Henry Kieft (916) - Cor Langeveld (1112) 0-2Partij
 Cornelis Alderliesten (1224) - Derk Kleinrensink (1156) 0-2Partij
 Henk Timmer (1039) - Jaap Vink (1147) 1-1Partij
 Kees de Jong (1224) - Jannes Kromhout (995) 0-2Partij