HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2010/2011

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DES Lunteren  ....9....11..11......3614
2  WSDV  ..8..9..........13..3512
3  Lent  ..8......109........356
4  Dammers Uit Oost  7......11....12......3412
5  Kroonschijf Ede  ..7........11..10....348
6  DVV Voorthuizen  ......5........119..342
7  DCH Hengelo  5..6..............1032-6
  DZW Zutphen-Warnsveld  ....7..5..........932-6
9  BDV Eerbeek CT  5....4............932-12
10  CTD Arnhem  ........65......8..31-10
11  PDC Putten  ..3......7......8..31-12
12  DCZ Zevenaar  ............677....30-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 3
di 19-10-2010     DCZ Zevenaar  -   DZW Zutphen-Warnsveld  
7
-
9
 Cees Groen (1019) - Pieter van Splunter (1272) 0-27
 Ralf Richters (1076) - Henk Klein Kranenbarg (872) 2-06
 Dinant Spieker (1320) - Paul Olde Hanhof (1201) 1-14
 Coen Donders (1138) - Dick Halma (1020) 2-08
 Jan Aalderink (983) - Bennie Hiddink (1087) 0-22
 Peter van Ooijen (986) - Henk Groen (1067) 0-23
 Jan Jansen (905) - Rob Kampman (1001) 1-11
 Harry Willemsen (844) - Rob Hesselink (949) 1-15
   DVV Voorthuizen  -   PDC Putten  
9
-
7
 Henri van Hierden (1058) - Jaap van de Werfhorst (1101) 2-03
 Jaap van Hierden Sr. (1051) - Herman Arissen (1174) 1-14
 Erwin van Hierden (1363) - Joras Ferwerda (1019) 2-07Partij
 Jaap van Hierden Jr. (1165) - Cornelis Alderliesten (1224) 1-18Partij
 Gert Pol (806) - Henry Kieft (916) 1-12
 Alie van de Ruitenbeek-van Gulik (835) - Henk Timmer (1039) 0-26Partij
 Wim Zandbergen (814) - Herman Cousijnsen (880) 2-05
 Jan Bloemendal (926) - Patrick Wielemout (1029) 0-21Partij
   DES Lunteren  -   DCH Hengelo  
11
-
5
 Harmjan Lammers (1289) - Harry Vos (1082) 2-03
 Arjen Timmer (1290) - Arnoud de Greef (1233) 1-14
 Aldert van Eck (1220) - Ben Okken (1113) 2-02
 Arno Bos (1074) - Rick Hesselink (994) 1-15
 Arwin Lammers (1059) - Jaap Vos (925) 1-17
 Berrian Lammers (953) - Eddy Hoebink (1121) 1-16
 Jaap Heij (1098) - Egbert Harkink (981) 1-11
 Dik van Roekel (1045) - Rodier Evers (1000) 2-08
vr 22-10-2010     Dammers Uit Oost  -   BDV Eerbeek CT  
12
-
4
 Jaap de Vries (1023) - Dimitri Otto (965) 1-14Partij
 Niek Smeitink (1224) - Bob Kersten (1039) 2-08Partij
 Bert Woolschot (1186) - Peter Bosch (907) 2-07Partij
 Wouter Ludwig (1395) - Bertus Bosch (1124) 2-02Partij
 Tim Hendriksen (1047) - Danny Dix (1104) 0-26Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1298) - Johan Haijtink (1141) 2-03Partij
 Simon Wiersma (986) - Ab van Ooijen (951) 1-15Partij
 Tim Vermeulen  - Marten Bruinsma (869) 2-01Partij
ma 25-10-2010     Kroonschijf Ede  -   CTD Arnhem  
10
-
6
 Nico Valkenburg (1100) - Rik Twilhaar (1286) 1-14Partij
 Peter Hoogteijling (1380) - RenĂ© Vos (1258) 1-12Partij
 Ap van Ingen (1139) - Henk Mahboeb (950) 2-03Partij
 Rik Verboon (1170) - Leo Steyntjes (996) 2-01Partij
 Evert Jochemsen sr. (1125) - Leen de Rooij (1253) 0-26Partij
 Wim Lammers (1089) - Rein Bergsma (979) 1-18Partij
 Aart Jochemsen (1072) - Wim van Dongen (877) 2-07Partij
 Piet Postema (1039) - Rommy Moerlie (969) 1-15Partij
vr 12-11-2010     Lent  -   WSDV  
8
-
8
 Eep van Manen (1162) - Jesse van Beek (1126) 1-17
 Geert Geurts (1136) - Arie Janssen van Doorn (1164) 0-28
 Thijs Gerritsen (1274) - Marcel Monteba (1335) 1-14
 Maarten Nas (1290) - Mark Sanders (1239) 2-05
 Marco van Bronswijk (1169) - Derk Kleinrensink (1156) 1-13
 Joop Geurts (1167) - Henk Kleinrensink (1191) 1-12
 Edgar Hartman (1234) - Jaap Vink (1147) 2-01
 Peter Litjens (947) - Cor Langeveld (1112) 0-26