HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Jeugdklasse 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jean Marc Ndjofang GMI 2339 H   7 5 2 0 12   1309.14     1471  
2   Frerik Andriessen MF 2202 H   7 5 2 0 12   1268.43     1342  
3   Fred Ivens MF 2181 H   7 5 1 1 11   1268.29     1347  
4   Ron Heusdens GMI 2345 H   7 4 2 1 10   1307.00     1476  
5   Jeroen Kos MF 2179 H   7 5 0 2 10   1238.86     1335  
6   Martijn de Jong  2172 H   7 5 0 2 10   1193.00     1295  
7   Feroz Amirkhan  2133 1e   7 3 3 1 9   1230.00     1187  
8   Anton Kosior MF 2150 H   7 3 3 1 9   1207.00     1295  
9   Johan Sterrenburg  2215 H   7 3 3 1 9   1186.86     1359  
10   Richard Kromhout  2164 H   7 4 1 2 9   1126.86     1336  
11   Arjen de Mooij  2159 H   7 3 3 1 9   1085.43     1279  
12   Pertap Malahé  2088 H   7 4 1 2 9   1081.86     1209  
13   Frans Teijn  1958 1e   7 4 1 2 9   1013.29     1077  
14   Bas Messemaker MI 2247 H   7 3 2 2 8   1255.14     1387  
15   Michiel Kroesbergen MF 2240 H   7 3 2 2 8   1222.86     1391  
16   Cor van Dusseldorp MI 2280 H   7 2 4 1 8   1186.86     1417  
17   Eric Jan van Reenen  2065 1e   7 3 2 2 8   1156.29     1187  
18   Rick Hartman  Jeu   7 3 2 2 8   1027.43     741  
19   Jan Schijff  1969 1e   7 4 0 3 8   1023.43     957  
20   Kees Romijn  2089 H   7 2 3 2 7   1213.29     1216  
21   Heike Verheul MFF 1977 1e   7 2 3 2 7   1145.86     1075  
22   Laura Andriessen  1963 1e   7 3 1 3 7   1123.14     1061  
23   Alexander Zwanenburg  2e   7 2 3 2 7   1118.86     804  
24   Steven den Hollander  Jeu   7 2 3 2 7   1105.43     805  
25   Guido van den Berg  2089 1e   7 3 1 3 7   1105.14     1197  
26   Edwin de Jager  2059 1e   7 3 1 3 7   1101.00     1161  
27   Rinus Kromhout  1926 1e   7 3 1 3 7   1070.57     1094  
28   Jack van der Plas  1e   7 3 1 3 7   988.86     940  
29   Ad Vreeswijk  1900 2e   7 3 1 3 7   906.57     792  
30   Hugo Simons jr.  H   7 2 2 3 6   1166.00     1244  
31   Arno Kooloos  1e   7 2 2 3 6   1040.43     1093  
32   Vicky Andriessen  Jeu   7 3 0 4 6   985.29     705  
33   Jan Parlevliet  1e   7 2 2 3 6   980.43     989  
34   Hans Kromhout  1948 1e   7 3 0 4 6   975.14     1063  
35   Gerrit Slottje  1928 1e   7 2 2 3 6   922.00     925  
36   Jan Riesthuis  2024 1e   7 2 1 4 5   1012.00     1118  
37   Gé Berbee  1905 2e   7 1 3 3 5   997.86     897  
38   Arie van Diggele  1838 2e   7 1 3 3 5   992.57     846  
39   Lauw Dingemans  1989 1e   7 1 3 3 5   990.29     1001  
40   Glenn Hardenberg  2e   7 1 3 3 5   989.29     841  
41   Arie Schoneveld  1980 1e   7 1 3 3 5   897.57     1017  
42   Wiebren de Vries  1984 1e   7 1 2 4 4   1004.57     1060  
43   Hans de Vast  1878 2e   7 1 2 4 4   914.86     894  
44   Bram Boer  2e   7 1 2 4 4   887.57     778  
45   Evert van Grondelle  2e   7 1 2 4 4   883.71     768  
46   Jasper Verhoef  Jeu   7 1 2 4 4   862.00     645  
47   Kees Majoor  1900 2e   7 0 3 4 3   894.86     810  
48   Teun de Kluyver  1795 2e   7 0 1 6 1   835.86     572  
 Ronde 7 
 za 11-09-2010  Johan Sterrenburg (2215) - Jean Marc Ndjofang (2339) 0-2
 Frerik Andriessen (2202) - Jeroen Kos (2179) 2-0
 Richard Kromhout (2164) - Fred Ivens (2181) 0-2
 Bas Messemaker (2247) - Ron Heusdens (2345) 0-2
 Martijn de Jong (2172) - Michiel Kroesbergen (2240) 2-0
 Cor van Dusseldorp (2280) - Arjen de Mooij (2159) 1-1
 Anton Kosior (2150) - Guido van den Berg (2089) 2-0
 Feroz Amirkhan (2133) - Kees Romijn (2089) 2-0
 Hugo Simons jr.  - Pertap Malahé (2088) 0-2
 Frans Teijn (1958) - Laura Andriessen (1963) 2-0
 Eric Jan van Reenen (2065) - Jan Parlevliet  2-0
 Arno Kooloos  - Jan Schijff (1969) 0-2
 Heike Verheul (1977) - Steven den Hollander  1-1
 Jan Riesthuis (2024) - Rick Hartman  0-2
 Edwin de Jager (2059) - Gé Berbee (1905) 2-0
 Rinus Kromhout (1926) - Arie van Diggele (1838) 2-0
 Alexander Zwanenburg  - Arie Schoneveld (1980) 2-0
 Jack van der Plas  - Lauw Dingemans (1989) 2-0
 Glenn Hardenberg  - Ad Vreeswijk (1900) 0-2
 Hans de Vast (1878) - Hans Kromhout (1948) 0-2
 Wiebren de Vries (1984) - Vicky Andriessen  0-2
 Gerrit Slottje (1928) - Evert van Grondelle  2-0
 Kees Majoor (1900) - Bram Boer  1-1
 Teun de Kluyver (1795) - Jasper Verhoef  0-2