HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PNHDB 2002/2003

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Barrage 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  DDD Alkmaar  9191691218121481248
2  Haarlemsche Damclub  1291412149121581227
3  Almere  4127171016181481024
4  Purmerend 66  7510101781112890
5  Het Probleem  129577121219883
6  OG Edam/Volendam  981351315715880
7  ZDC  3127116612987-30
8  DDV  9931191391685-12
9  SNA 2  5689469781-60

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 9
ma 10-03-2003     Haarlemsche Damclub  -   SNA 2  
15
-
6
 Roel Janssen (1181) - Theo Tesselaar (1191) 1-15
 Marcel Kosters (1156) - Co Filmer (709) 1-18
 Fabian Snijder  - Frans Groot  3-04
 Gerard van Velzen  - Nico Konijn (973) 0-36
 Stijn Tuijtel (1146) - Jack Bouma  3-02
 Leo Hablous  - Arnoud Rood (967) 1-13
 Peter Schipper (925) - Frank Aarts  3-07
 Cees Teeuwen  - Jan Algra (1272) 3-01
di 11-03-2003     Het Probleem  -   DDD Alkmaar  
12
-
9
 Nico Leemberg (1134) - Daan van Os (1145) 1-13Partij
 Pieter Kuijper (1153) - René Boulonois  1-12
 Remmert Sijm (1056) - Jan Houwing  0-36
 Frans Kroese (1070) - Cees Blankendaal (1090) 1-15
 Bart Bouw (977) - Michael van Dieken  3-07
 Leendert Bakker  - Joop Hemels (869) 3-01
 Pascal Stil (926) - Bert van Leijden  3-04
 Ruud Kleijn  - Daniël Worm  0-38
do 13-03-2003     ZDC  -   Purmerend 66  
11
-
8
 Ivo de Jong (1320) - Ramon Sakidin (1174) 1-14
 Jan Groeneweg (1063) - Frederik Bos (1116) 1-18
 Henk Groot (1057) - Arjan Prins (1110) 1-15
 Harry Buurlage  - Dick Lust  3-02
 Huib Pijnacker  - Jan Berthauer  3-03
 Jan Montizaan  - Channy (Jean) van Vemde  0-37
 Jaap Klaver  - Frans van Dijk  1-16
 Frans Groeneweg  - Gerrit Pleijzier  1-11
   OG Edam/Volendam  -   Almere  
13
-
10
 Cor Westerveld (1279) - Krijn ter Braake (1220) 0-37
 Paul Sier (1233) - Michel Horn (1196) 3-08Partij
 Johan Veerman (1163) - Leen van der Gaag  3-06
 Sijmen Hansen (1129) - Cyril Sluisdom (994) 1-14
 Hans Vermeulen (1147) - Joke Hartkamp-van Geemen (912) 3-02
 Bart van Geel (1076) - Hendrik-Jan Beekman  3-03
 Peter Jonk  - Wim Geerling  0-35
 Jaap Plat (1042) - Valentino Tjokro  0-31