HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2011/2012

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Lent  981112121015612119111954
2  DES Lunteren  7491189111012129111728
3  WSDV  81297511139889111522
4  PDC Putten  5771191078891111128
5  BDSV Barneveld  4595771013107101110-2
6  CTD Arnhem  4811799986651110-12
7  WDV Winterswijk  67569769998119-14
8  De Kroonschijf Ede  1539671088812119-22
9  DVV Voorthuizen  1067838788711118-10
10  DCH Hengelo  4488610788117118-14
11  DC Nijmegen  548791078956118-20
12  Dammers Uit Oost  7775611845910117-18

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
vr 02-03-2012     DES Lunteren  -   Lent  
7
-
9
 Aldert van Eck (1222) - Jasper Lemmen (1463) 1-16
 Harmjan Lammers (1292) - Maarten Nas (1306) 1-17
 Arjen Timmer (1268) - Thijs Gerritsen (1262) 0-23
 Arwin Lammers (1058) - Edgar Hartman (1230) 2-05
 Sander Neutel (1156) - Gert van Willigen (1197) 1-18
 Arno Bos (1064) - Joop Geurts (1195) 1-12
 Jaap Heij (1094) - Marco van Bronswijk (1158) 0-21
 Berrian Lammers (940) - Eep van Manen (1164) 1-14
vr 16-03-2012     WDV Winterswijk  -   PDC Putten  
6
-
10
 Ferry Kemperman (1310) - Patrick Wielemout (1055) 1-18Partij
 Henk Sonderen (1250) - Herman Arissen (1168) 1-13
 Frits Zegelink (1206) - Kees de Jong (1243) 1-15Partij
 Gerard Korten (1084) - Jaap van de Werfhorst (1073) 1-17
 Kees Spruijt (1064) - Cornelis Alderliesten (1232) 0-21Partij
 Erik ten Hagen (1010) - Henry Kieft (901) 0-22Partij
 Erik Oonk (946) - Henk Timmer (1043) 1-16
 Frank ten Hagen (868) - Joras Ferwerda (1043) 1-14
   WSDV  -   Dammers Uit Oost  
9
-
7
 Jesse van Beek (1174) - Ralf Richters (1080) 2-08
 Arie Janssen van Doorn (1170) - Nick Jansen (609) 2-01
 Henk Kleinrensink (1191) - Jorne Huiting  2-02
 Erik van de Weerdhof (1263) - Wouter Ludwig (1398) 1-16
 Derk Kleinrensink (1205) - Jan Masselink (1179) 1-14
 Jaap Vink (1121) - Jaap de Vries (1042) 0-25
 Gerben van Steenbergen (1088) - Tim Vermeulen (991) 1-13
 Hans Kromhout (1062) - Bert Woolschot (1166) 0-27
   De Kroonschijf Ede  -   DCH Hengelo  
8
-
8
 Michel Hendriksen Sr. (856) - Arnoud de Greef (1272) 0-28
 Arnold van Harn (799) - Johan Beltman (984) 0-27
 Frans Elbertsen (901) - Ben Okken (1123) 1-16
 Peter Hoogteijling (1377) - Harry Vos (1064) 2-02
 Evert Jochemsen sr. (1112) - Eddy Hoebink (1117) 0-21
 Nico Valkenburg (1099) - Rick Hesselink (994) 1-13
 Aart Jochemsen (1083) - Rodier Evers (969) 2-05
 Piet Postema (1017) - Jaap Vos (910) 2-04
   DVV Voorthuizen  -   DC Nijmegen  
7
-
9
 Erwin van Hierden (1363) - Jan Jacobs (1131) 2-05Partij  
 Jaap van Hierden Jr. (1186) - Rienk van Marle (1300) 1-18
 Aalt van de Kuilen (1174) - Hans Ladage (1201) 1-11
 Jaap van Hierden Sr. (1033) - Kees Hazen (1136) 0-24
 Henri van Hierden (1057) - Wim van Mourik (984) 1-17
 Jan Bloemendal (899) - Eric Sanders (1074) 1-16
 Gert Pol (809) - Anton Janssen (1028) 1-13
 Jelte van Lokhorst (739) - Henk Wouters (983) 0-22
   CTD Arnhem  -   BDSV Barneveld  
9
-
7
 Henk Mahboeb (977) - Eeuwoud van den Heuvel (787) 1-16Partij
 René Vos (1264) - Jan van de Koot (779) 2-04Partij
 Rik Twilhaar (1281) - Paul Wijninga (1250) 2-05Partij  
 Rein Bergsma (1052) - Evert van de Pol (1126) 1-12Partij
 Jan Beeke (1065) - Matthias de Kruijf (1243) 0-21Partij
 Ronald Roethof  - Daniël Merkus (1265) 1-17Partij
 Dik Smids (922) - Theo Stoverinck (1099) 0-28Partij  
 Rommy Moerlie (955) - Jur van Ginkel (985) 2-03Partij