HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Leopold Sekongo MI 2156   H   10 6 4 0 16 124 191
2   Frerik Andriessen MF 2297   H   10 6 3 1 15 124 184
3   Frits Luteijn MF 2197   H   10 6 3 1 15 124 179
4   Michiel Kloosterziel MF 2252   H   10 4 6 0 14 131 178
5   Eduard Autar GMI 2232   H   10 4 6 0 14 123 171
6   Waldo Aliar  2136   H   10 5 4 1 14 123 161
7   Guido van den Berg  2062   H   10 5 4 1 14 109 142
8   Anton van Berkel MI 2311   H   10 5 3 2 13 127 152
9   Martijn van IJzendoorn  2159   H   10 4 5 1 13 125 154
10   Roep Bhawanibhiek  2058   H   10 4 4 2 12 121 132
11   Andrew Tjon A Ong MF 2190   H   10 5 2 3 12 119 129
12   Daouda Soumah MF 2175   H   10 5 2 3 12 116 126
13   Anton Kosior MF 2156   H   10 4 4 2 12 115 121
14   Hans Lansbergen  2101   H   10 4 4 2 12 113 122
15   Pertap Malahé  2069   H   10 4 4 2 12 113 120
16   Theo Voorspuij  2140   H   10 5 2 3 12 111 124
17   Edwin de Jager  2127   H   10 4 4 2 12 111 119
18   Soelinder Jagram  2016   H   10 5 2 3 12 110 120
19   Iwan Fung  1949   1e   10 4 4 2 12 105 116
20   Radjinder Jharap  2024   H   10 5 2 3 12 103 110
21   Pim Arts  1912   2e   10 4 4 2 12 101 114
22   Bonne Douma    1e   10 4 4 2 12 91 96
23   Kees Romijn  2100   H   10 3 5 2 11 115 119
24   Ruud Kloosterman  2153   H   10 4 3 3 11 112 105
25   Lamine Diakite    H   10 2 7 1 11 111 117
26   Wim Verschoor  1998   H   10 4 3 3 11 96 97
27   Matthijs Broek  1824   2e   10 4 3 3 11 91 94
28   Fred Roedolph  2025   H   10 4 2 4 10 115 107
29   Nico Knoops  2159   H   10 3 4 3 10 108 114
30   Angelo de Bruijn    1e   10 4 2 4 10 108 89
31   Eddy Fuzzally    1e   10 2 6 2 10 101 91
32   Joop Roedolph  2012   H   10 3 4 3 10 97 94
33   Harold Jagram  1933   1e   10 5 0 5 10 97 78
34   Dirk van Schaik Sr.  2009   1e   10 4 2 4 10 95 80
35   Soegrim Boedhram    2e   10 3 4 3 10 94 89
36   Anthony Keijzer  1946   1e   10 3 4 3 10 94 84
37   Frans Teijn  2016   H   10 4 2 4 10 93 76
38   Job Arts  1979   1e   10 4 2 4 10 90 75
39   Ruud van Drunen  2027   H   10 3 3 4 9 104 83
40   Hedwig Callender  1881   2e   10 4 1 5 9 97 76
41   René den Haan  1938   1e   10 3 3 4 9 94 61
42   Bas Baksoellah  1957   1e   10 3 3 4 9 93 69
43   Harry Bisambhar    1e   10 4 1 5 9 90 62
44   Nirandjan Mohabier    2e   10 4 1 5 9 87 59
45   Moen Lachman    2e   10 3 3 4 9 86 62
46   Michel Hendriksen Jr.    2e   10 3 3 4 9 78 50
47   Engelbertus Pronk  2011   1e   10 2 4 4 8 102 68
48   Leen Schinkel    2e   10 3 2 5 8 100 68
49   Moenna Banarsi    1e   10 2 4 4 8 94 65
50   Marijn van Drunen  1897   2e   10 3 2 5 8 93 65
51   Soerin Ramdjielal  1807   2e   10 3 2 5 8 89 53
52   Fien de Jager    2e   10 3 2 5 8 86 56
53   Ratan Ganeshie  1919   1e   10 3 2 5 8 81 50
54   Nerin Bisseswar  1893   2e   10 2 4 4 8 75 52
55   Johan Sathie    2e   10 2 3 5 7 86 53
56   Nirain Ghoerai    1e   10 3 1 6 7 85 45
57   T. Sprink    2e   10 2 3 5 7 75 41
58   Jan Malipaard    2e   10 2 2 6 6 91 43
59   J. Woning    2e   10 2 2 6 6 80 40
60   Biswanand Rambaran    2e   10 2 2 6 6 71 31
61   Kenneth Boedhram    2e   10 1 3 6 5 77 29
62   Radjin Chandarsing  1900   2e   10 2 1 7 5 75 23
63   Koos van Savooyen    2e   10 2 0 8 4 80 16
64   Darina Knoops    2e   10 1 0 9 2 75 20
 Ronde 10 
 zo 04-09-2011  Ratan Ganeshie (1919) - J. Woning  2-0
 Radjin Chandarsing (1900) - Koos van Savooyen  2-0
 Soerin Ramdjielal (1807) - Kenneth Boedhram  2-0
 Nerin Bisseswar (1893) - Jan Malipaard  2-0
 Darina Knoops  - Fien de Jager  0-2
 Moen Lachman  - Johan Sathie  2-0
 Nirandjan Mohabier  - T. Sprink  2-0
 Nirain Ghoerai  - Harry Bisambhar  0-2
 Biswanand Rambaran  - Hedwig Callender (1881) 0-2
 Harold Jagram (1933) - Leen Schinkel  2-0
 Anthony Keijzer (1946) - Moenna Banarsi  2-0
 Dirk van Schaik Sr. (2009) - Marijn van Drunen (1897) 2-0
 Engelbertus Pronk (2011) - Job Arts (1979) 0-2
 Michel Hendriksen Jr.  - Ruud van Drunen (2027) 1-1
 Bas Baksoellah (1957) - Soegrim Boedhram  1-1
 Angelo de Bruijn  - Radjinder Jharap (2024) 0-2
 Nico Knoops (2159) - Pim Arts (1912) 0-2
 Iwan Fung (1949) - Eddy Fuzzally  2-0
 Lamine Diakite  - Wim Verschoor (1998) 1-1
 Fred Roedolph (2025) - Bonne Douma  0-2
 Joop Roedolph (2012) - Soelinder Jagram (2016) 0-2
 Matthijs Broek (1824) - Kees Romijn (2100) 1-1
 Theo Voorspuij (2140) - René den Haan (1938) 2-0
 Edwin de Jager (2127) - Anton Kosior (2156) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Anton van Berkel (2311) 2-0
 Ruud Kloosterman (2153) - Eduard Autar (2232) 0-2
 Waldo Aliar (2136) - Pertap Malahé (2069) 2-0
 Guido van den Berg (2062) - Andrew Tjon A Ong (2190) 2-0
 Hans Lansbergen (2101) - Roep Bhawanibhiek (2058) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Frans Teijn (2016) 2-0
 Frits Luteijn (2197) - Daouda Soumah (2175) 2-0
 Leopold Sekongo (2156) - Michiel Kloosterziel (2252) 1-1