HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Iwan Fung  1949   1e   10 4 4 2 12 105 116
2   Bonne Douma    1e   10 4 4 2 12 91 96
3   Angelo de Bruijn    1e   10 4 2 4 10 108 89
4   Eddy Fuzzally    1e   10 2 6 2 10 101 91
5   Harold Jagram  1933   1e   10 5 0 5 10 97 78
6   Dirk van Schaik Sr.  2009   1e   10 4 2 4 10 95 80
7   Anthony Keijzer  1946   1e   10 3 4 3 10 94 84
8   Job Arts  1979   1e   10 4 2 4 10 90 75
9   René den Haan  1938   1e   10 3 3 4 9 94 61
10   Bas Baksoellah  1957   1e   10 3 3 4 9 93 69
11   Harry Bisambhar    1e   10 4 1 5 9 90 62
12   Engelbertus Pronk  2011   1e   10 2 4 4 8 102 68
13   Radjinderpersad Banarsi    1e   10 2 4 4 8 94 65
14   Ratan Ganeshie  1919   1e   10 3 2 5 8 81 50
15   Nirain Ghoerai    1e   10 3 1 6 7 85 45
 Ronde 10 
 zo 04-09-2011  Ratan Ganeshie (1919) - J. Woning  2-0
 Radjin Chandarsing (1900) - Koos van Savooyen  2-0
 Soerin Ramdjielal (1807) - Kenneth Boedhram  2-0
 Nerin Bisseswar (1893) - Jan Malipaard  2-0
 Darina Knoops  - Fien de Jager  0-2
 Moen Lachman  - Johan Sathie  2-0
 Nirandjan Mohabier  - T. Sprink  2-0
 Nirain Ghoerai  - Harry Bisambhar  0-2
 Biswanand Rambaran  - Hedwig Callender (1881) 0-2
 Harold Jagram (1933) - Leen Schinkel  2-0
 Anthony Keijzer (1946) - Radjinderpersad Banarsi  2-0
 Dirk van Schaik Sr. (2009) - Marijn van Drunen (1897) 2-0
 Engelbertus Pronk (2011) - Job Arts (1979) 0-2
 Michel Hendriksen Jr.  - Ruud van Drunen (2027) 1-1
 Bas Baksoellah (1957) - Soegrim Boedhram  1-1
 Angelo de Bruijn  - Radjinder Jharap (2024) 0-2
 Nico Knoops (2159) - Pim Arts (1912) 0-2
 Iwan Fung (1949) - Eddy Fuzzally  2-0
 Lamine Diakite  - Wim Verschoor (1998) 1-1
 Fred Roedolph (2025) - Bonne Douma  0-2
 Joop Roedolph (2012) - Soelinder Jagram (2016) 0-2
 Matthijs Broek (1824) - Kees Romijn (2100) 1-1
 Theo Voorspuij (2140) - René den Haan (1938) 2-0
 Edwin de Jager (2127) - Anton Kosior (2156) 1-1
 Frerik Andriessen (2297) - Anton van Berkel (2311) 2-0
 Ruud Kloosterman (2153) - Eduard Autar (2232) 0-2
 Waldo Aliar (2136) - Pertap Malahé (2069) 2-0
 Guido van den Berg (2062) - Andrew Tjon A Ong (2190) 2-0
 Hans Lansbergen (2101) - Roep Bhawanibhiek (2058) 1-1
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Frans Teijn (2016) 2-0
 Frits Luteijn (2197) - Daouda Soumah (2175) 2-0
 Leopold Sekongo (2156) - Michiel Kloosterziel (2252) 1-1