HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Onderlinge Competitie Oerterp 2009/2010

    
    Link   
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Hendrik Veenstra 1212 H 6 4 2 0 10 1.667 1.037   1.352
  Sipke Doller 1223 H 6 4 2 0 10 1.667 1.037   1.352
3   Willem van der Velde 885 1e 6 5 1 0 11 1.833 0.739   1.286
4   Jan van Dijk 1228 H 7 4 2 1 10 1.429 1.048   1.238
5   Anne Jagersma 1e 7 3 2 2 8 1.143 1.013   1.078
6   Jack Riesenkamp 643 1e 10 4 3 3 11 1.100 0.984   1.042
7   Dennie van Dijk 1045 H 7 3 1 3 7 1.000 0.984   0.992
8   Foppe Jansma 642 1e 7 1 4 2 6 0.857 1.016   0.936
9   Cees Bergsma 1e 6 2 1 3 5 0.833 0.901   0.867
10   Fokke Heidsma 985 H 8 1 3 4 5 0.625 1.073   0.849
11   Miente Pera 861 H 8 1 2 5 4 0.500 1.186   0.843
12   Tjip Vlasma 1e 8 0 0 8 0 0.000 1.127   0.564
 
13   Ultsje Hosper 872 1e 3 1 2 0 4 1.333 1.478   1.405
14   Simon Zeilstra 954 H 2 1 1 0 3 1.500 0.916   1.208
15   Durk Idsinga 573 1e 5 1 4 0 6 1.200 1.037   1.118
16   Gerben de Wit 1189 H 5 2 1 2 5 1.000 1.178   1.089
17   Sietze Boonstra 748 1e 4 2 1 1 5 1.250 0.664   0.957
18   Halbe Posthumus 1e 5 2 1 2 5 1.000 0.787   0.893
19   Henk Dijkstra 1148 H 3 1 1 1 3 1.000 0.685   0.842
20   AndrĂ© de Jong 1017 1e 2 1 0 1 2 1.000 0.500   0.750
21   Gerrit Terpstra 988 H 4 0 2 2 2 0.500 0.889   0.694
22   Johannes Ytsma 768 H 3 0 0 3 0 0.000 1.278   0.639
Hendrik VeenstraSipke DollerWillem van der Velde
JanAnne JagersmaJack Riesenkamp
Dennie van DijkFoppe JansmaCees Bergsma
Fokke HeidsmaMiente Pera

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30
    31   32   33   34   35
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 10
 wo 28-10-2009  Anne Jagersma  - Tjip Vlasma  2-0
 Willem van der Velde (885) - Foppe Jansma (642) 2-0
 Durk Idsinga (573) - Jack Riesenkamp (643) 1-1
 Halbe Posthumus  - Cees Bergsma  2-0
 Miente Pera (861) - Jan van Dijk (1228) 0-2
 Dennie van Dijk (1045) - Sipke Doller (1223) 0-2
 Hendrik Veenstra (1212) - Fokke Heidsma (985) 2-0
 Henk Dijkstra (1148) - Johannes Ytsma (768) 2-0
 Gerben de Wit (1189) - Gerrit Terpstra (988) 2-0