HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Onderlinge Competitie Oerterp 2009/2010

    
    Link   
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Klassen: 
 Totaal 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuEiMoyTeMoyMoye
1   Dennie van Dijk 1045 H 3 1 1 1 3 1.000 1.361   1.181
2   Willem van der Velde 885 1e 3 3 0 0 6 2.000 0.333   1.167
3   Jan van Dijk 1228 H 3 2 1 0 5 1.667 0.611   1.139
4   Hendrik Veenstra 1212 H 3 2 1 0 5 1.667 0.528   1.097
5   Gerben de Wit 1189 H 3 0 1 2 1 0.333 1.778   1.055
6   Jack Riesenkamp 643 1e 4 1 2 1 4 1.000 1.000   1.000
7   Miente Pera 861 H 4 0 1 3 1 0.250 1.479   0.865
8   Tjip Vlasma 1e 4 0 0 4 0 0.000 1.500   0.750
9   Fokke Heidsma 985 H 4 0 3 1 3 0.750 0.688   0.719
 
10   Sietze Boonstra 748 1e 2 1 1 0 3 1.500 1.000   1.250
11   Ultsje Hosper 872 1e 1 0 1 0 1 1.000 1.500   1.250
12   Sipke Doller 1223 H 2 2 0 0 4 2.000 0.292   1.146
13   Durk Idsinga 573 1e 2 0 2 0 2 1.000 1.250   1.125
14   Simon Zeilstra 954 H 2 1 1 0 3 1.500 0.625   1.062
15   Halbe Posthumus 1e 1 1 0 0 2 2.000 0.000   1.000
16   Anne Jagersma 1e 1 0 1 0 1 1.000 1.000   1.000
17   Foppe Jansma 642 1e 2 0 2 0 2 1.000 1.000   1.000
18   Johannes Ytsma 768 H 1 0 0 1 0 0.000 2.000   1.000
19   Henk Dijkstra 1148 H 1 0 1 0 1 1.000 0.750   0.875
20   Cees Bergsma 1e 2 1 0 1 2 1.000 0.750   0.875
21   Gerrit Terpstra 988 H 2 0 1 1 1 0.500 1.208   0.854
Dennie van DijkWillem van der VeldeJan
Hendrik VeenstraGerben de WitJack Riesenkamp
Miente PeraTjip Vlasma

Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30
    31   32   33   34   35
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 4
 wo 16-09-2009  Miente Pera (861) - Simon Zeilstra (954) 0-2
 Fokke Heidsma (985) - Henk Dijkstra (1148) 1-1
 Johannes Ytsma (768) - Willem van der Velde (885) 0-2
 Sietze Boonstra (748) - Cees Bergsma  2-0
 Foppe Jansma (642) - Durk Idsinga (573) 1-1
 Anne Jagersma  - Jack Riesenkamp (643) 1-1
 Tjip Vlasma  - Halbe Posthumus  0-2