HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2012/2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse 
 3e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011121314WePuWp
1   De Oldehove  9101411111310......9....81671
2   Huizum  7101112121112......12....81473
3   Oerterp  66491110..10........1081073
4   Heerenveen/Mildam  2512....88..89..11..8972
5   Huizum 2  547......8..101010..98968
6   Damcombinatie Fryslân  545....881212....9..8873
7   Bolsward Workum Combinatie  3568..8..10..10..12..8873
8   Urk Aan Zet  64..888......8..11118867
9   Eensgezindheid  ....6....46..16810978749
10   OG Drachten  ......864....06911168749
11   De Toer  ......76..688107..128655
12   De Oldehove 2  14....6......679898564
13   Bezint Eer Gij Begint  ......5..74575..8108354
14   ZWH Damteam  ....6..7....5904768255

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 8
di 19-03-2013     De Oldehove 2  -   Huizum  
4
-
12
 Piet Tuik (1196) - Anton Schotanus (1318) 1-18Partij  
 Reinout Sloot (1153) - Jan Adema (1233) 1-16
 Bob Nuys (1122) - Erwin Heslinga (1269) 0-25
 Hylke Dykstra (1019) - Piet Bouma (1215) 0-23Partij  
 Wijnand Ankersmit (998) - Tjalling van den Bosch (1188) 1-12
 Lucas Huitema (857) - Jan T. Terpstra (983) 1-17
 Folkert Weistra  - Henk Jan van der Let (1151) 0-24
 Henk Posthumus (785) - Bart Visser (1134) 0-21
wo 20-03-2013     Oerterp  -   Bolsward Workum Combinatie  
10
-
6
 Gerben de Wit (1223) - Jan Mente Drent (1338) 0-27
 Jan van Dijk (1326) - Sjoerd Huitema (1299) 2-03Partij
 Sipke Doller (1212) - Durk de Vries (1093) 2-04
 Hendrik Veenstra (1223) - Douwe Kunst (1027) 2-05Partij
 Henk Dijkstra (1176) - Lolke Huitema (1032) 1-18
 Dennie van Dijk (1046) - Auke Koopmans (887) 2-02
 Fokke Heidsma (969) - Domien Mulder (999) 0-21
 Ultsje Hosper (862) - Danny Ruiter (976) 1-16
do 21-03-2013     Damcombinatie Fryslân  -   De Oldehove  
5
-
11
 Harm Terpstra (969) - Nick de la Fonteyne (1055) 1-1Partij  
 Bert Oegema (958) - Jan Algra (1335) 0-2Partij
 Arnold Wiegersma (1049) - Tjalling Goedemoed (1413) 0-2Partij
 Gerlof Kolk (1402) - Douwe Kootstra (1174) 0-2Partij  
 Douwe Edelenbos (1269) - Bernard Post (1122) 0-2Partij  
 Taeke Kooistra (1301) - Geoffrey de la Fonteyne (1019) 2-0
 Tjalling Oegema (1069) - René Wijpkema (1204) 0-2Partij
 Hans Zondervan (1239) - Sjoerd Algra (846) 2-0
   ZWH Damteam  -   Huizum 2  
7
-
9
 Jan Peters (1029) - Sietse Nagel (1190) 1-1
 Johannes van der Goot (965) - Henk Jan van der Let (1151) 1-1
 Ids Bruinsma (1037) - Bart Visser (1134) 1-1
 Sjouke Reekers (942) - Jan Bosselaar (1064) 1-1
 Cor Buma (980) - Anne Langhout  1-1
 Jacob Folkertsma (859) - Thijs Talsma (1045) 2-0
 Pieter Folmer (985) - Marten Martens (1037) 0-2
 Gerard Flapper  - Jan T. Terpstra (983) 0-2
   Eensgezindheid  -   De Toer  
8
-
8
 Berend Weistra (1053) - Jelle Stobbe  2-08
 Roel Bijl (943) - Gerrit Reitsma (974) 1-15
 Gaele Stoker (1114) - Cor Hof (1049) 1-16
 Siep Altena (985) - Thomas Kuipers (1112) 0-24Partij
 Joost Oosterbaan (924) - Sieds Tjepkema (926) 1-17
 Klaas Lyklema (1037) - Loek den Dekker (894) 1-13
 Albert van Keimpema (840) - Dick Terpstra (888) 2-02
 Siep Berkepas (926) - Klaas Koopman (958) 0-21
ma 25-03-2013     Bezint Eer Gij Begint  -   OG Drachten  
5
-
11
 Pieter Dijkstra (935) - Jan Hoogterp (1236) 0-24
 Sietse Bronger (983) - Gabriël Heerema (1382) 0-23
 Jeppe Bronger (905) - Richard Koot (1184) 0-27
 Sjoerd Schaaf (842) - Rudolf Smedinga (1202) 1-11
 Oege Dijkstra (1296) - Gerrit Klaseboer (1025) 2-05
 Roel Toering (960) - Kor Dijk (943) 0-26
 Wilco Terpstra (792) - Jaap Tuinenga (820) 1-18
 Sake Sloot (811) - Jacob Hoekema (762) 1-12
di 26-03-2013     Heerenveen/Mildam  -   Urk Aan Zet  
8
-
8
 Tjipke Smedinga (1185) - Jacob Post (1163) 0-23Partij
 Wim Riddersma (862) - IJsbrand Haven (1241) 1-17Partij
 Sjoerd Hofman (1042) - Jan Marten van der Reest (1220) 1-15
 Martin Boersbroek (1017) - Teunis Snoek (1004) 2-04
 Iepie Poepjes-Koopman (979) - Menko van Dijk (1089) 0-22
 Tabe de Vries (912) - Juriaan Romkes (1013) 2-06Partij
 Pieter de Vries (958) - Tonnie Post (901) 2-08
 Jelle Jongsma (899) - Paulus de Boer (700) 0-21