HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2012/2013

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost A 
 2e klasse Oost B 
 2e klasse Noord 
 NC1 2e klasse Oost 
 NC2 2e klasse Oost 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  91013916121212131314112290
2  WSDV Wageningen  7911811912912816111848
3  DES Lunteren  678789131011913111426
4  DCL Lent  35811610121011714111318
5  DCH Harderwijk  789596108791111122
6  BDSV Barneveld  05810771071110101111-6
7  DVV Voorthuizen  477610966111291110-2
8  PDC Putten  443466109910101110-26
9  CTD Arnhem  476689107699119-14
10  WDV Winterswijk  345595571099118-34
11  DZW Warnsveld  387976467710115-28
12  Kroonschijf Ede  20325676776110-74

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
vr 08-03-2013     DCH Harderwijk  -   PDC Putten  
10
-
6
 Gerwin van der Meer (1170) - Jaap van de Werfhorst (1067) 1-13
 Kees de Jong (1264) - René Alderliesten (1251) 1-16Partij
 Jan van de Veen (1246) - Joras Ferwerda (1075) 1-12
 Fred Elgersma (1203) - Henk Timmer (1064) 1-15
 Bert Foppen (1134) - Henry Kieft (928) 2-07
 Ton Eekelschot (1071) - Herman Arissen (1163) 1-14
 Jan Hendrik Kok (1212) - Serge Visser (899) 2-01
 Eibert Smit (989) - Patrick Wielemout (1079) 1-18
   DES Lunteren  -   DCL Lent  
8
-
8
 Harmjan Lammers (1287) - Joppe Lemmen (1064) 1-16
 Arwin Lammers (1109) - Frank Barten (946) 2-02
 Jacco Bos (1145) - Roland de Rijke (1166) 1-18
 Aldert van Eck (1219) - Joop Geurts (1177) 1-17
 Arno Bos (1050) - Edgar Hartman (1225) 1-14
 Wijnand Voskuil Jr. (1069) - Gerold Kosman (1109) 0-21
 Jaap Heij (1081) - Eep van Manen (1135) 1-15
 Dennis Bos (727) - Jorien Spaans (798) 1-13
   DV VBI Huissen  -   DVV Voorthuizen  
12
-
4
 Rik Keurentjes (1412) - Erwin van Hierden (1358) 1-12Partij
 Geert van Aalten (1418) - Aalt van de Kuilen (1189) 1-18
 Emiel Leijser (1204) - Jaap van Hierden Jr. (1161) 1-13
 Jan van Loenen Jr. (1246) - Henri van Hierden (1072) 2-01
 Jo Weijman (1172) - Jaap van Hierden Sr. (1046) 2-07
 Arno Arends (1133) - Alie van de Ruitenbeek-van Gulik (852) 2-05
 Remco Vredenberg (1088) - Jan Bloemendal (910) 2-06
 Gerard Boogaars (926) - Gert Pol (833) 1-14
   DZW Warnsveld  -   CTD Arnhem  
7
-
9
 Nina Hoekman-Jankovskaja (1336) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1259) 1-14Partij
 Pieter van Splunter (1278) - René Vos (1288) 0-21Partij
 Rob Kampman (1010) - Leo Aliar (1227) 2-08Partij
 Dick Halma (1021) - Theo Willemsen (1047) 0-27Partij
 Simon Wiersma (940) - Ronald Roethof (1106) 0-23Partij
 Henk Groen (1087) - Rein Bergsma (1063) 2-06Partij
 Henk Klein Kranenbarg (872) - Leo Steyntjes (1019) 1-12Partij
 Tom van Baaren (1006) - Henk Mahboeb (928) 1-15Partij
   Kroonschijf Ede  -   WDV Winterswijk  
7
-
9
 niet opgekomen  - Henk Sonderen (1240) 0-21
 Wim Lammers (1155) - Frits Zegelink (1204) 0-24Partij
 Piet Postema (989) - Erik ten Hagen (1092) 0-23
 Evert Jochemsen sr. (1106) - Kees Spruijt (1052) 2-05
 Michel Hendriksen Sr. (862) - Gerard Korten (1066) 1-12
 Arnold van Harn (805) - Frank ten Hagen (985) 1-18
 Aart Jochemsen (1084) - Erik Oonk (943) 1-17
 Erwin Jochemsen  - Jan Elgershuizen (937) 2-06Partij
   WSDV Wageningen  -   BDSV Barneveld  
11
-
5
 Jan Groenendijk (1311) - Evert van de Pol (1131) 2-06
 Hans Kromhout (1083) - Paul Wijninga (1257) 0-24
 Erik van de Weerdhof (1253) - Matthias de Kruijf (1327) 2-07
 Arie Janssen van Doorn (1217) - Brenda Wijninga-van Voorthuizen (981) 2-02
 Henk Kleinrensink (1187) - Daniël Merkus (1261) 1-15
 Derk Kleinrensink (1174) - Ap van Ingen (1170) 1-13
 Cor Langeveld (1124) - Theo Stoverinck (1113) 1-18
 Jaap Vink (1079) - Jur van Ginkel (961) 2-01