HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2001/2002

    
    Link   

  Hoofdklasse

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 3e klasse C 
 Kampioenscompetitie 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  ADC Achlum  14171721231420142291787
2  De Oldehove 2  11141612171614221891548
3  Oerterp  8111014181023171491021
4  DCT Twijzelerheide  1110161512131113159106
  OG Drachten  6911917141619169106
6  Eensgezindheid  5861581214151798-30
7  Rinsumageest 2  111316101115111712973
8  ZWH Damteam  5145141081461997-42
9  De Toer  1448101098211995-27
10  Fortuin Dokkum 2  491191011127791-72

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 9
ma 28-01-2002     OG Drachten  -   Rinsumageest 2  
14
-
11
 Germ Kooi (945) - Thomas Dijkstra (999) 1-12
 Kor Dijk (1051) - Marten Posthumus  3-010
 Gerrit Bakker  - Sake Dijkstra  1-16
 Jaap Elzinga (987) - Johannes Wierstra  1-17
 Jan Pander (1151) - Bart Visser (1133) 1-13
 Wim Riddersma  - Tjalling Oegema (1094) 0-35
 Rudolf Smedinga (1123) - Bouwe Ringnalda (1020) 3-09
 Erik Oppedijk  - Eelke Hoekstra  1-18
 Jan Hoogterp (1209) - Durk Douma (1062) 3-06Partij
 Menno Hoogterp  - Henk Elgersma (888) 0-31
   DCT Twijzelerheide  -   Fortuin Dokkum 2  
15
-
9
di 29-01-2002     De Oldehove 2  -   De Toer  
22
-
4
 Tjalling Goedemoed (1394) - Thomas Kuipers (1080) 3-03
 Oege Dijkstra (1350) - Cor Hof (1074) 3-07
 Douwe Edelenbos (1272) - Gerrit Reitsma  1-18
 Jaap Stenekes (1072) - Jan de Groot  1-16
 S. Graas  - Klaas Koopman (1041) 1-14
 Anne Zandberg (962) - Harm Jelsma (964) 1-19
 Marten Martens (1011) - Sieds Tjepkema (1036) 3-01
 Gaatze Postma (960) - Loek den Dekker (909) 3-05
 Pieter Jongsma  - Dick Terpstra  3-010
 Sieds Dijkstra (825) - Henk Meester  3-02
wo 30-01-2002     Oerterp  -   ADC Achlum  
8
-
17
do 31-01-2002     Eensgezindheid  -   ZWH Damteam  
14
-
8